Dziudo imtynininkė L.Naginskaitė - jaunimo olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį

(8)
Singapūre vykstančių jaunimo (14-18 metų amžiaus) olimpinių žaidynių merginų dziudo imtynių varžybose svorio kategorijoje iki 63 kg Lietuvos atstovė Laura Naginskaitė sekmadienį iškovojo bronzos medalį. Lemiamoje kovoje mūsiškė vos per 31 sekundę nugalėjo varžovę iš Izraelio Rotem Shor. Tai jau ketvirtas Lietuvos delegacijos medalis Singapūro žaidynėse.
Laura Naginskaitė (kairėje)

Pirmoje savo kovoje sekmadienį L. Naginskaitė per 52 sekundes palaužė Haley Baxter iš Naujosios Zelandijos, antroje laimėjo prieš prieš Gulnozą Matijazovą iš Uzbekistano, o trečioje pralaimėjo Flavia'jai Gomes iš Brazilijos.

Šios svorio kategorijos čempione tapo japonė Miku Tashiro, finale įveikusi brazilę F. Gomes, o antrą bronzos apdovanojimą iškovojo kroatė Barbara Matič.

Jaunimo olimpinių žaidynių čempionu tapo irkluotojas Rolandas Maščinskas, o boksininkai Ričardas Kuncaitis (svorio kategorija iki 64 kg) ir Evaldas Petrauskas (iki 60 kg) užsitikrino mažiausiai sidabro apdovanojimus.

Registruoti (0) Anonimiški (8)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Lietuvos tinklinio čempionato pusfinalyje pirmauja Šiaulių ir Marijampolės komandos (2)

Sekmadienį sužaistos antrosios 2014-2015 metų Lietuvos vyrų tinklinio čempionato pusfinalio rungtynės, kuriose antrąsias pergales iškovojo ir serijoje iki trijų pergalių 2:0 pirmauja Šiaulių „Elgos-Master Idea-SM Dubysos“ ir Marijampolės „Sūduvos“ komandos.

Traumą patyręs M. Knystautas nekovos dėl Europos U23 čempionato bronzos (1)

Paskutinę Europos jaunimo U23 imtynių čempionato dieną mūsų šalies graikų-romėnų imtynių stiliaus atletams nepavyko iškovoti apdovanojimų. Tiek Eivydas Stankevičius, tiek Mantas Knystautas laimėjo pirmas dvikovas, tačiau vėliau sėkmė nuo jų nusisuko.

„Dragūnas“ laimėjo Baltijos „Iššūkio“ taurę (2)

Penkių pastarųjų metų Lietuvos rankinio čempionas ir 2015 metų šalies taurės laimėtojas Klaipėdos „Dragūnas“ papildė savo trofėjų kolekciją dar vienu apdovanojimu – sekmadienį iškovojo Baltijos rankinio lygos (BHL) „Iššūkio“ taurę.

Šeimininkai pateisino viltis atvirajame Lietuvos taekvondo čempionate (3)

Savaitgalį Vilniuje vyko 16-tasis atvirasis Lietuvos taekvondo čempionatas, į kurį susirinko 260 sportininkų iš 8-ių šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos ir Jungtinių Arabų Emyratų).

Varžybose Šefilde – antras R. Meilutytės auksas (8)

Šefilde (Didžioji Britanija) sekmadienį tęsiasi „Premier Open Meet 2015“ plaukimo varžybos, kuriose dalyvauja trys lietuviai – sezoną pradedanti olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė Rūta Meilutytė, Jūratė Ščerbinskaitė ir Mindaugas Sadauskas.