Dziudo imtynininkė L.Naginskaitė - jaunimo olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį

(8)
Laura Naginskaitė (kairėje)
© A.Pliadžio nuotr. (LTOK)

Singapūre vykstančių jaunimo (14-18 metų amžiaus) olimpinių žaidynių merginų dziudo imtynių varžybose svorio kategorijoje iki 63 kg Lietuvos atstovė Laura Naginskaitė sekmadienį iškovojo bronzos medalį. Lemiamoje kovoje mūsiškė vos per 31 sekundę nugalėjo varžovę iš Izraelio Rotem Shor. Tai jau ketvirtas Lietuvos delegacijos medalis Singapūro žaidynėse.

Pirmoje savo kovoje sekmadienį L. Naginskaitė per 52 sekundes palaužė Haley Baxter iš Naujosios Zelandijos, antroje laimėjo prieš prieš Gulnozą Matijazovą iš Uzbekistano, o trečioje pralaimėjo Flavia'jai Gomes iš Brazilijos.

Šios svorio kategorijos čempione tapo japonė Miku Tashiro, finale įveikusi brazilę F. Gomes, o antrą bronzos apdovanojimą iškovojo kroatė Barbara Matič.

Jaunimo olimpinių žaidynių čempionu tapo irkluotojas Rolandas Maščinskas, o boksininkai Ričardas Kuncaitis (svorio kategorija iki 64 kg) ir Evaldas Petrauskas (iki 60 kg) užsitikrino mažiausiai sidabro apdovanojimus.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

D. Zubrus: kitur tokio jausmo nepajusi, kai groja Lietuvos himnas trenerio B. Haake, M. Kiero ir D. Kumeliausko komentarai, nuotraukų albumas  (14)

2014 balandžio mėn. 20 d. 23:44
Lietuviai puikiai pradėjo Pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės varžybas, 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) sutriuškindami Nyderlandų rinktinę. Po šios pergalės vyriausiasi treneris Berndtas Haake dėkojo naujam treneriui iš Kanados, o Dainius Zubrus sakė, kad rungtyniauti prieš savus sirgalius buvo neįtikėtinas jausmas.

A. Stapušaitytė į badmintono turnyro Olandijoje finalą nepateko

2014 balandžio mėn. 20 d. 18:11
Akvilė Stapušaitytė
Organizatorių nuotr.
Olandijoje vykstančiame tarptautiniame badmintono turnyre „Victor Dutch International 2014“ 28-erių metų Akvilė Stapušaitytė nepateko į vienetų varžybų finalą. 113-ąją vietą pajėgiausių pasaulio badmintonininkių klasifikacijoje (BWF) užimanti ir penktoji pagal skirstymą turnyre lietuvė pusfinalyje po 30 minučių kovos 17:21, 12:21 nusileido 22-jų metų vokietei Fabiennei Deprez (BWF-193).

Puikus startas: D. Zubraus vedama Lietuvos rinktinė sutriuškino Nyderlandų ledo ritulininkus noutraukų albumas, įtikinamas pergales šventė ir Kroatijos bei Lenkijos rinktinės (203)

2014 balandžio mėn. 20 d. 15:52
Sekmadienį Vilniuje prasidėjo 2014 metų pasaulio ledo ritulio I diviziono B grupės turnyras, kuriame dalyvauja šešios komandos – Lietuva, Didžioji Britanija, Lenkija, Nyderlandai, Rumunija ir Kroatija. Paskutinėse sekmadienio rungtynėse puikiai startavo Lietuvos rinktinė, 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) įveikusi Nyderlandų ledo ritulininkus.

Stenlio taurės savininkas NHL atkrintamosiose varžybose gavo dar vieną antausį

2014 balandžio mėn. 20 d. 10:59
Antrosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Sent Lujiso „Blues“ klubas šeštadienį namuose po pratęsimo 4:3 (2:0, 0:1, 1:2, 1:0) įveikė Stenlio taurės savininkus Čikagos „Blackhawks“ ledo ritulininkus ir pirmauja serijoje iki keturių pergalių 2-0.

Lietuvos ledo ritulio rinktinės varžovai (trenerio komentaras) (7)

2014 balandžio mėn. 20 d. 10:07
Lietuvos ledo ritulio rinktinės vyriausiojo trenerio Berndo Haake teigimu, nesvarbu, koks laukia varžovas, visų pirma reikia laikytis numatyto plano ir atiduoti visas jėgas. Stratego teigimu, Lenkijos rinktinė yra turnyro favoritė, tačiau reikės kovoti ir su kitomis komandomis.