Dziudo imtynininkė L.Naginskaitė - jaunimo olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį

(8)
Laura Naginskaitė (kairėje)
© A.Pliadžio nuotr. (LTOK)

Singapūre vykstančių jaunimo (14-18 metų amžiaus) olimpinių žaidynių merginų dziudo imtynių varžybose svorio kategorijoje iki 63 kg Lietuvos atstovė Laura Naginskaitė sekmadienį iškovojo bronzos medalį. Lemiamoje kovoje mūsiškė vos per 31 sekundę nugalėjo varžovę iš Izraelio Rotem Shor. Tai jau ketvirtas Lietuvos delegacijos medalis Singapūro žaidynėse.

Pirmoje savo kovoje sekmadienį L. Naginskaitė per 52 sekundes palaužė Haley Baxter iš Naujosios Zelandijos, antroje laimėjo prieš prieš Gulnozą Matijazovą iš Uzbekistano, o trečioje pralaimėjo Flavia'jai Gomes iš Brazilijos.

Šios svorio kategorijos čempione tapo japonė Miku Tashiro, finale įveikusi brazilę F. Gomes, o antrą bronzos apdovanojimą iškovojo kroatė Barbara Matič.

Jaunimo olimpinių žaidynių čempionu tapo irkluotojas Rolandas Maščinskas, o boksininkai Ričardas Kuncaitis (svorio kategorija iki 64 kg) ir Evaldas Petrauskas (iki 60 kg) užsitikrino mažiausiai sidabro apdovanojimus.

Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Net į 80-tuką neprasibrovę lietuviai: stebuklų nebūna (1)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 15:40
Pokliukoje (Slovėnija) baigėsi trečias pasaulio biatlono taurės etapas, kuriame Lietuvos biatlonininkai startavo tik sprinto rungtyse. Moterų 7,5 km sprinte Diana Rasimovičiūtė-Bricė suko 4 baudos ratus bei tarp 98 sportininkių liko 86-ta, o penkiskart suklydusi, tačiau daugiau nei pusę varžovių greičiu lenkusi Natalija Kočergina užėmė 87 vietą.

R. Meilutytė sutiko tapti Tarptautinių vaikų žaidynių Kaune ambasadore (3)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 13:05
Rūta Meilutytė ir Andrius Kupčinskas
Organizacijos nuotr.
Garsiausia šalies plaukikė Rūta Meilutytė taps 2017 metais Kaune vyksiančių Tarptautinių vaikų žaidynių ambasadore.

Lietuvos TOP-12 stalo tenisininkų turnyrą laimėjo A. Macaitė ir A. Udra

2014 gruodžio mėn. 22 d. 13:35
Tradiciškai metų pabaigoje prieš šventes Kaune įvyko Lietuvos stipriausiųjų stalo tenisininkų TOP-12 varžybos, kuriose nugalėtojais tapo vilnietė Aistė Macaitė ir klaipėdietis Alfredas Udra.

NHL: „Blackhawks“ nepasigailėjo Toronto komandos

2014 gruodžio mėn. 22 d. 11:09
Dvidešimt trečią pergalę 34-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrą vietą keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje užimantis Čikagos „Blackhawks“ (48 tšk.) klubas.

Europos moterų rankinio čempionate – norvegių triumfas

2014 gruodžio mėn. 22 d. 09:11
Sekmadienį Budapešte pasibaigusiame Europos moterų rankinio čempionate triumfavo Norvegijos rinktinė, kuri finale 28:25 (10:12) įrodė savo pranašumą prieš Ispanijos komandą ir susigrąžino nugalėtojos titulą.