Dziudo imtynininkė L.Naginskaitė - jaunimo olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį

(8)
Singapūre vykstančių jaunimo (14-18 metų amžiaus) olimpinių žaidynių merginų dziudo imtynių varžybose svorio kategorijoje iki 63 kg Lietuvos atstovė Laura Naginskaitė sekmadienį iškovojo bronzos medalį. Lemiamoje kovoje mūsiškė vos per 31 sekundę nugalėjo varžovę iš Izraelio Rotem Shor. Tai jau ketvirtas Lietuvos delegacijos medalis Singapūro žaidynėse.
Laura Naginskaitė (kairėje)
© A.Pliadžio nuotr. (LTOK)

Pirmoje savo kovoje sekmadienį L. Naginskaitė per 52 sekundes palaužė Haley Baxter iš Naujosios Zelandijos, antroje laimėjo prieš prieš Gulnozą Matijazovą iš Uzbekistano, o trečioje pralaimėjo Flavia'jai Gomes iš Brazilijos.

Šios svorio kategorijos čempione tapo japonė Miku Tashiro, finale įveikusi brazilę F. Gomes, o antrą bronzos apdovanojimą iškovojo kroatė Barbara Matič.

Jaunimo olimpinių žaidynių čempionu tapo irkluotojas Rolandas Maščinskas, o boksininkai Ričardas Kuncaitis (svorio kategorija iki 64 kg) ir Evaldas Petrauskas (iki 60 kg) užsitikrino mažiausiai sidabro apdovanojimus.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Lietuvos ledo ritulio rinktinė olimpinės atrankos turnyrą pradėjo pralaimėjimu vengrams įvarčių video, komentarai, fotoalbumas (6)

Lietuvos ledo ritulio rinktinė Budapešte (Vengrija) ketvirtadienio vakarą rungtynėmis su šeimininkų nacionaline komanda startavo 2018 metų žiemos olimpinių žaidynių antro atrankos etapo turnyre, garbingoje kovoje pralaimėjo varžovams 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) ir patyrė pirmą nesėkmę.

Planetos biatlono taurės varžybų septinto etapo sprinte V. Strolia finišavo 64-as (4)

Vyrų 10 km sprinto rungtimi ketvirtadienį JAV prasidėjo aštuntas pasaulio biatlono taurės varžybų (BMW IBU World Cup) etapas.

Rio de Žaneire su vaikinu plušusi J. Jefimova: aš nebijau Zikos viruso (49)

Keturiskart pasaulio čempionė 23-ejų Rusijos plaukikė Julija Jefimova, pripažinta šios šalies metų sportininke, apsilankė 2016-ųjų olimpinių žaidynių sostinėje Rio de Žaneire, kur kartu su savo vaikinu taip pat plaukiku Nikita Lobincevu surengė treniruočių stovyklą.

Dviratininkų lenktynių Katare ketvirtą etapą G. Bagdonas baigė 47-as (1)

Penkioliktą kartą Katare vykstančių daugiadienių dviratininkų lenktynių „Tour of Qatar“ ketvirtame etape „AG2R La Mondiale“ komandai atstovaujantis Gediminas Bagdonas finišo liniją kirto 47-as.

I. Konovalovas su komanda laimėjo pirmą dviratininkų lenktynių Prancūzijoje etapą (1)

Ketvirtadienį Prancūzijoje prasidėjusių pirmųjų „La Mediterraneene“ keturių dienų dviratininkų lenktynių etapą laimėjo Prancūzijos FDJ komanda, kurioje pedalus mina ir Ignatas Konovalovas.