Dziudo imtynininkė L.Naginskaitė - jaunimo olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį

(8)
Singapūre vykstančių jaunimo (14-18 metų amžiaus) olimpinių žaidynių merginų dziudo imtynių varžybose svorio kategorijoje iki 63 kg Lietuvos atstovė Laura Naginskaitė sekmadienį iškovojo bronzos medalį. Lemiamoje kovoje mūsiškė vos per 31 sekundę nugalėjo varžovę iš Izraelio Rotem Shor. Tai jau ketvirtas Lietuvos delegacijos medalis Singapūro žaidynėse.
Laura Naginskaitė (kairėje)
© A.Pliadžio nuotr. (LTOK)

Pirmoje savo kovoje sekmadienį L. Naginskaitė per 52 sekundes palaužė Haley Baxter iš Naujosios Zelandijos, antroje laimėjo prieš prieš Gulnozą Matijazovą iš Uzbekistano, o trečioje pralaimėjo Flavia'jai Gomes iš Brazilijos.

Šios svorio kategorijos čempione tapo japonė Miku Tashiro, finale įveikusi brazilę F. Gomes, o antrą bronzos apdovanojimą iškovojo kroatė Barbara Matič.

Jaunimo olimpinių žaidynių čempionu tapo irkluotojas Rolandas Maščinskas, o boksininkai Ričardas Kuncaitis (svorio kategorija iki 64 kg) ir Evaldas Petrauskas (iki 60 kg) užsitikrino mažiausiai sidabro apdovanojimus.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

G. Bagdonas lenktynėse Belgijoje finišavo 34-as

Belgijoje finišavo penkių etapų „Tour de Wallonie“ dviratininkų lenktynės, kurių galutinėje įskaitoje 34–ą vietą užėmė „AG2R La Mondiale“ komandos narys Gediminas Bagdonas.

Plaukti šuniuku – nesveika. Susipažinkite su taisyklingais sportinio plaukimo stiliais

„Populiariausias plaukimo stilius Lietuvoje yra plaukimas šuniuku“, - juokauja plaukimo trenerė Milda Šeibokaitė. Ji teigia, kad plaukti šuniuku yra nesveika, nes galva yra visą laiką virš vandens. Šioje „Plaukimo ABC“ laidoje specialistė supažindins jus su visais pagrindiniais sportinio plaukimo stiliais.

Lietuvos paplūdimio tinklininkės Kipre pateko į pagrindines varžybas (4)

Lietuvos paplūdimio tinklininkės Agnieška Paškevič ir Jekaterina Kovalskaja pateko į Larnakoje (Kipras) vykstančio pasaulio jaunių (iki 19 metų) paplūdimio tinklinio čempionato pagrindines varžybas.

G. Bagdonas buvo per plauką nuo pergalės Belgijoje (1)

Lietuvos dviratininkas Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) puikiai pasirodė Belgijoje vykstančių daugiadienių lenktynių „Tour de Wallonie“ (2.HC kategorija) ketvirtajame etape. 30-metis dviratininkas užėmė antrą vietą ir pelnė 10 pasaulio reitingo taškų.

Užgeso traumą patyrusio vieno geriausių pasaulio žokėjų gyvybė

Airijos žirgų sportas gedi – praėjus trejiems metams po kraupios traumos per žirgų lenktynes mirė vienas geriausių pasaulio žokėjų Johnas McNamara. Jam buvo 41-eri metai.