Dziudo imtynininkė L.Naginskaitė - jaunimo olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį

(8)
Laura Naginskaitė (kairėje)
© A.Pliadžio nuotr. (LTOK)

Singapūre vykstančių jaunimo (14-18 metų amžiaus) olimpinių žaidynių merginų dziudo imtynių varžybose svorio kategorijoje iki 63 kg Lietuvos atstovė Laura Naginskaitė sekmadienį iškovojo bronzos medalį. Lemiamoje kovoje mūsiškė vos per 31 sekundę nugalėjo varžovę iš Izraelio Rotem Shor. Tai jau ketvirtas Lietuvos delegacijos medalis Singapūro žaidynėse.

Pirmoje savo kovoje sekmadienį L. Naginskaitė per 52 sekundes palaužė Haley Baxter iš Naujosios Zelandijos, antroje laimėjo prieš prieš Gulnozą Matijazovą iš Uzbekistano, o trečioje pralaimėjo Flavia'jai Gomes iš Brazilijos.

Šios svorio kategorijos čempione tapo japonė Miku Tashiro, finale įveikusi brazilę F. Gomes, o antrą bronzos apdovanojimą iškovojo kroatė Barbara Matič.

Jaunimo olimpinių žaidynių čempionu tapo irkluotojas Rolandas Maščinskas, o boksininkai Ričardas Kuncaitis (svorio kategorija iki 64 kg) ir Evaldas Petrauskas (iki 60 kg) užsitikrino mažiausiai sidabro apdovanojimus.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Pasaulio dviračių plento čempionate – būrys lietuvių (2)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 14:00
Rugsėjo 21 – 28 dienomis Ispanijos Ponferados mieste vyks pasaulio dviračių sporto plento čempionatas. Jame dalyvaus geriausi pasaulio dviratininkai. Šias varžybas transliuos „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Pasaulio pirmenybėse jėgas išmėgins būrys Lietuvos dviratininkų su Ramūnu Navardausku priešakyje. Jis startuos jau pirmą varžybų dieną komandų lenktynėse. R. Navardauskas atstovauja JAV komandai „Garmin Sharp“.

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė startavo Europos jaunimo paplūdimio tinklinio čempionate

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 13:12
I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė pasaulio jaunimo čempionate pateko į finalą
LTF nuotr.
Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė pradėjo savo pasirodymą Europos jaunimo iki 22-ejų metų čempionate Fetijoje (Turkija). Dvidešimtmetės lietuvės (11 reitingas) 1:3 (9:15, 15:13, 21:23, 6:15) nusileido lenkėms Katarzynai Kociolek ir Dorotai Strag (22 reitingas). Vėliau I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė iškovojo svarbią pergalę 3:0 (15:9, 15:5, 15:6) prieš jau antrą pralaimėjimą patyrusias turkes Yaren Sencel ir Mihrican Carman (27).

Naujas rankinio sezonas: „Dragūno“ sostas – pavojuje? fotoalbumas

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 14:06
Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai penkerius metus iš eilės Lietuvoje nesutiko lygiaverčių varžovų, bet dabar etatinių čempionų hegemonijai iškilo reali grėsmė. Bent jau taip mano rankinio specialistai, laukiantys į Lietuvos rankinio lygą (LRL) sugrįžtančios intrigos ir įnirtingos kovos dėl nugalėtojų laurų.

Lietuva prisijungė prie konvencijos prieš manipuliacijas sporte

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 12:03
Lažybos, lažybų bendrovė
Lietuva kartu su kitomis Europos Tarybos (ET) valstybėmis ratifikavo konvenciją prieš manipuliacijas sporto varžybų rezultatais, pranešė Vidaus reikalų ministerija. Dokumentas pasirašytas Šveicarijoje, Maglingene vykusioje 13-oje ET ministrų, atsakingų už sportą, konferencijoje.

Europos šachmatų klubų taurės turnyre Bilbao pirmauja SOCAR klubas

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 11:22
Šachmatų mačas Lietuva - Suomija (ŠK "Margiris" nuotr.)
Bilbao vykstančio šachmatų Europos klubų taurės turnyro IV rate Kauno „Margiris“ žaidė su Švedijos SK „Team Viking“ klubu. Atkaklaus viena kitos vertų komandų mačo gale kauniečiams pritrūko sportinės sėkmės. Švedai iškovojo pergalę 3,5:2,5.