Dziudo imtynininkė L.Naginskaitė - jaunimo olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį

(8)
Laura Naginskaitė (kairėje)
© A.Pliadžio nuotr. (LTOK)

Singapūre vykstančių jaunimo (14-18 metų amžiaus) olimpinių žaidynių merginų dziudo imtynių varžybose svorio kategorijoje iki 63 kg Lietuvos atstovė Laura Naginskaitė sekmadienį iškovojo bronzos medalį. Lemiamoje kovoje mūsiškė vos per 31 sekundę nugalėjo varžovę iš Izraelio Rotem Shor. Tai jau ketvirtas Lietuvos delegacijos medalis Singapūro žaidynėse.

Pirmoje savo kovoje sekmadienį L. Naginskaitė per 52 sekundes palaužė Haley Baxter iš Naujosios Zelandijos, antroje laimėjo prieš prieš Gulnozą Matijazovą iš Uzbekistano, o trečioje pralaimėjo Flavia'jai Gomes iš Brazilijos.

Šios svorio kategorijos čempione tapo japonė Miku Tashiro, finale įveikusi brazilę F. Gomes, o antrą bronzos apdovanojimą iškovojo kroatė Barbara Matič.

Jaunimo olimpinių žaidynių čempionu tapo irkluotojas Rolandas Maščinskas, o boksininkai Ričardas Kuncaitis (svorio kategorija iki 64 kg) ir Evaldas Petrauskas (iki 60 kg) užsitikrino mažiausiai sidabro apdovanojimus.

Registruoti (0) Anonimiški (8)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Tarptautinės dviračių treko varžybos „Panevėžys2015“ šetadieni tiesiogiai per DELFI TV

2015 kovo mėn. 6 d. 20:15
Dviračių treko varžybos Panevėžyje
Organizatorių nuotr.
Penktadienį Panevėžio „Cido“ arenoje startavo trečiosios tarptautinės dviračių treko varžybos – „Panevežys2015“ . Pirmos klasės (už kurią yra skiriama daugiausia įskaitinių tarptautinės dviračių sąjungos taškų – red. pastb.) varžybose dalyvaus kiek daugiau nei šimtas dviratininkų iš 16-os valstybių.

A. Palšytė pateko į Europos čempionato finalą komentaras (6)

2015 kovo mėn. 6 d. 19:28
Airinė Palšytė
A.Pliadžio nuotr. (LTOK)
Čekijos sostinėje Prahoje vykstančiame Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate penktadienį sėkmingai startavo 22-ejų metų Lietuvos šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė.

Ringe – bekompromisė britų boksininkų kova

2015 kovo mėn. 6 d. 15:14
Tommy Coyle'as
Facebook nuotr.
„Viasat Sport Baltic“ kanalas nepamiršta bokso gerbėjų. Jų dėmesiui šį šeštadienį – Didžiosios Britanijos boksininkų Tommy Coyle'o ir Martino Gethino mūšis lengvojo svorio (iki 61,5 kg) kategorijoje. Tiesioginė transliacija iš Anglijos Halo miesto prasidės 21.30 val. Kovos vaizdo įrašas – sekmadienį 10.40 val.

Imtynių rinktinės treneris M. Ežerskis apie pasirengimą sezonui Vengrijoje: treniruotės žudančios (5)

2015 kovo mėn. 6 d. 15:07
M. Mizgaitis, V. Laurinaitis, M. Knystautas, L. Adomaitis, R. Fridrikas ir J. Matuzevičius
LIF nuotr.
Penktadienis paskutinė dvi savaites trukusios imtynių treniruočių stovyklos Vengrijoje diena. Nuo vasario mėnesio aštuoni šalies rinktinės nariai plušėjo 70 kilometrų nuo Budapešto nutolusiame Tata olimpiniame treniruočių centre. Vengrijoje nebuvo olimpiečio Aleksandro Kazakevičiaus, kuris, likus savaitei iki išvykos, patyrė kojos traumą.

Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionų auksas – bendramoksliams (1)

2015 kovo mėn. 6 d. 14:57
Kasparas Gudžius tapo čempionu
Greta Piliponytė geriausiai pasinaudojo proga užimti absoliučios Lietuvos čempionės sostą šalies pirmenybėse Italijoje, kur nestartavo abu pagrindiniai šalies kalnų slidinėjimo lyderiai olimpiečiai Rokas Zaveckas ir Ieva Januškevičiūtė. 17-metė vilnietė, trečiadienį laimėjusi slalomo milžino rungties moterų varžybas, ketvirtadienį karaliavo ir slalomo rungtyje.