Dziudo imtynininkė L.Naginskaitė - jaunimo olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį

(8)
Laura Naginskaitė (kairėje)
© A.Pliadžio nuotr. (LTOK)

Singapūre vykstančių jaunimo (14-18 metų amžiaus) olimpinių žaidynių merginų dziudo imtynių varžybose svorio kategorijoje iki 63 kg Lietuvos atstovė Laura Naginskaitė sekmadienį iškovojo bronzos medalį. Lemiamoje kovoje mūsiškė vos per 31 sekundę nugalėjo varžovę iš Izraelio Rotem Shor. Tai jau ketvirtas Lietuvos delegacijos medalis Singapūro žaidynėse.

Pirmoje savo kovoje sekmadienį L. Naginskaitė per 52 sekundes palaužė Haley Baxter iš Naujosios Zelandijos, antroje laimėjo prieš prieš Gulnozą Matijazovą iš Uzbekistano, o trečioje pralaimėjo Flavia'jai Gomes iš Brazilijos.

Šios svorio kategorijos čempione tapo japonė Miku Tashiro, finale įveikusi brazilę F. Gomes, o antrą bronzos apdovanojimą iškovojo kroatė Barbara Matič.

Jaunimo olimpinių žaidynių čempionu tapo irkluotojas Rolandas Maščinskas, o boksininkai Ričardas Kuncaitis (svorio kategorija iki 64 kg) ir Evaldas Petrauskas (iki 60 kg) užsitikrino mažiausiai sidabro apdovanojimus.

Registruoti (0) Anonimiški (8)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

LLAF taurės varžybose Vilniuje - lengvaatlečių kova dėl kelialapių į Europos čempionatą

2015 sausio mėn. 29 d. 19:58
Pajėgiausi Lietuvos lengvaatlečiai šeštadienį (sausio 31 d.) „okupuos“ Lietuvos sostinę. Vilniaus lengvosios atletikos manieže vyks Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose dalyvaus ir tik ką šalies rekordą pagerinusi Airinė Palšytė, sezono atradimas Šarūnas Banevičius, iš Ispanijos sugrįžusi Dovilė Dzindzaletaitė, o Lietuvos lengvaatlečiams iššūkį bandys mesti svečiai Latvijos.

A. Golovkina sėkmingai startavo Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse

2015 sausio mėn. 29 d. 18:46
Švedijoje vykstančiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate sėkmingai moterų varžybose debiutavo šešiolikmetė Lietuvos atstovė Aleksandra Golovkina. Lietuvos čiuožėjos trumpa programa buvo įvertinta 45,01 balo, o tai reiškia, kad ji užėmė 23-ią vietą ir pateko tarp 24-ių pajėgiausių (iš 38-ių startavusių) čiuožėjų, kurios šeštadienį tęs kovą dėl medalių laisvoje programoje.

Atvirame Europos biatlono čempionate du lietuviai pateko į geriausiųjų dvidešimtuką (3)

2015 sausio mėn. 29 d. 16:57
Karolis Dombrovskis
LBF nuotr.
Estijoje vykstančiame atvirame Europos biatlono čempionate ketvirtadienį surengtos vyrų 20 km asmeninės lenktynės, kuriose sėkmingai pasirodė du pajėgiausi Lietuvos sportininkai – Karolis Dombrovskis ir Tomas Kaukėnas. K. Dombrovskis tik antroje šūvių serijoje padarė 2 klaidas, o į kitus 15 taikinių šovė tiksliai ir užėmė 19-ą poziciją (58 min. 05,3 sek.).

Legendinius tinklininkus į Lietuvą sugrąžina V. Artomonovo vardo turnyras (1)

2015 sausio mėn. 29 d. 16:48
Tinklinis
Organizatorių nuotr.
Sausio 30-31 d. Vilniuje, Lietuvos edukologijos universitete vyks VI-as tarptautinis Vladimiro Artomonovo tinklinio veteranų turnyras. V. Artamonovą, pirmą tinklinio sporto meistrą Lietuvoje, II-os SSRS tautų spartakiados čempioną, daugkartinį Lietuvos čempioną ir prizininką, pedagogą ir tinklinio teisėją sveikins Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos moterų bei vyrų veteranų komandos.

Panevėžyje ketinama įrengti dengtą ledo areną (6)

2015 sausio mėn. 29 d. 14:52
Panevėžyje planuojama įrengti dengtą dirbtinio ledo areną, pranešė Panevėžio miesto savivaldybė.