Dziudo imtynininkė L.Naginskaitė - jaunimo olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį

(8)
Singapūre vykstančių jaunimo (14-18 metų amžiaus) olimpinių žaidynių merginų dziudo imtynių varžybose svorio kategorijoje iki 63 kg Lietuvos atstovė Laura Naginskaitė sekmadienį iškovojo bronzos medalį. Lemiamoje kovoje mūsiškė vos per 31 sekundę nugalėjo varžovę iš Izraelio Rotem Shor. Tai jau ketvirtas Lietuvos delegacijos medalis Singapūro žaidynėse.
Laura Naginskaitė (kairėje)
© A.Pliadžio nuotr. (LTOK)

Pirmoje savo kovoje sekmadienį L. Naginskaitė per 52 sekundes palaužė Haley Baxter iš Naujosios Zelandijos, antroje laimėjo prieš prieš Gulnozą Matijazovą iš Uzbekistano, o trečioje pralaimėjo Flavia'jai Gomes iš Brazilijos.

Šios svorio kategorijos čempione tapo japonė Miku Tashiro, finale įveikusi brazilę F. Gomes, o antrą bronzos apdovanojimą iškovojo kroatė Barbara Matič.

Jaunimo olimpinių žaidynių čempionu tapo irkluotojas Rolandas Maščinskas, o boksininkai Ričardas Kuncaitis (svorio kategorija iki 64 kg) ir Evaldas Petrauskas (iki 60 kg) užsitikrino mažiausiai sidabro apdovanojimus.

Registruoti (0) Anonimiški (8)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Tarptautiniame golbolo turnyre Vilniuje parolimpiniai čempionai pateisina savo vardą (1)

Penktadienį Vilniuje prasidėjo tarptautinis golbolo (aklųjų riedulio) turnyras. Tai yra pagrindinis čempionatas prieš Lietuvos golbolo rinktinės kelionę į IBSA pasaulio žaidynes Pietų Korėjoje, kurių metu paaiškės aklųjų komandų kelialapiai į Rio de Žaneiro parolimpines žaidynes.

V. Kličko iššūkį meta nė karto nepralaimėjęs amerikietis (4)

„Viasat Sport Baltic“ kanalas ankstų sekmadienio rytą tiesiogiai iš garsiosios Niujorko „Madison Square Garden“ arenos rodys bokso legendos ukrainiečio Vladimiro Kličko kovą. Jo varžovas – profesionalų ringe dar nepralaimėjęs amerikietis Bryantas Jenningsas.

Lietuvos regbio rinktinė rengiasi įveikti latvius (2)

Šalies nacionalinė regbio-15 rinktinė Šiauliuose surengtoje treniruočių stovykloje įnirtingai rengiasi Europos Tautų taurės 2B diviziono turnyro rungtynėms su Latvijos ir Kipro komandomis.

Ekspertai Lietuvos tinklinio čempionato finale prognozuoja rimtą kovą (1)

Balandžio 25-26 d. Šiaulių arenoje vyks 2015 m. Lietuvos vyrų ir moterų tinklinio čempionato finalai. Čempionų titulus ginantys Šiaulių „Elga-Master Idea-SM Dubysa“ tinklininkai susitiks su Marijampolės „Sūduva“, o Jonavos „Achemos-KKSC“ moterų komanda kovos su Kauno „Heksa“.

Savaitgalį Birštone – didžiausių plento dviračių varžybų Lietuvoje startas

Birštono etapu šį sekmadienį prasideda vienas svarbiausių dviračių sporto renginių Lietuvoje – „Bigbank Lietuvos plento taurė 2015“. Šeštą kartą rengiamų varžybų pirmojo etapo metu dviratininkai dėl Birštono mero taurės varžysis 80 km distancijoje. Kasmet gausų būrį dviračių sporto profesionalų ir mėgėjų pritraukiančių varžybų organizatoriai šiemet dalyviams ir žiūrovams žada naujovių ir dar daugiau intrigos.