Dziudo imtynininkė L.Naginskaitė - jaunimo olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį

(8)
Laura Naginskaitė (kairėje)
© A.Pliadžio nuotr. (LTOK)

Singapūre vykstančių jaunimo (14-18 metų amžiaus) olimpinių žaidynių merginų dziudo imtynių varžybose svorio kategorijoje iki 63 kg Lietuvos atstovė Laura Naginskaitė sekmadienį iškovojo bronzos medalį. Lemiamoje kovoje mūsiškė vos per 31 sekundę nugalėjo varžovę iš Izraelio Rotem Shor. Tai jau ketvirtas Lietuvos delegacijos medalis Singapūro žaidynėse.

Pirmoje savo kovoje sekmadienį L. Naginskaitė per 52 sekundes palaužė Haley Baxter iš Naujosios Zelandijos, antroje laimėjo prieš prieš Gulnozą Matijazovą iš Uzbekistano, o trečioje pralaimėjo Flavia'jai Gomes iš Brazilijos.

Šios svorio kategorijos čempione tapo japonė Miku Tashiro, finale įveikusi brazilę F. Gomes, o antrą bronzos apdovanojimą iškovojo kroatė Barbara Matič.

Jaunimo olimpinių žaidynių čempionu tapo irkluotojas Rolandas Maščinskas, o boksininkai Ričardas Kuncaitis (svorio kategorija iki 64 kg) ir Evaldas Petrauskas (iki 60 kg) užsitikrino mažiausiai sidabro apdovanojimus.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Boksininkas V. Stapulionis Klaipėdoje nokautavo vengrą

2014 liepos mėn. 25 d. 12:11
LBF nuotr.
Klaipėdoje, naktiniame klube „Honolulu“ įvykusiame profesionalaus bokso vakare, Virgilijus Stapulionis jau pirmame raunde galingu dešinės rankos smūgiu į nokautą pasiuntė vengrą Zoltaną Kissą.

Grėsmingajam Kazachstano boksininkui iššūkį mes australas

2014 liepos mėn. 25 d. 11:23
Genadijus Golovkinas
AP/Scanpix
„Viasat Sport Baltic“ kanalas tęsia geriausių pasaulio boksininkų kovų transliacijas. Šį savaitgalį Niujorke jėgas išmėgins vieni pajėgiausių vidutinio svorio kategorijos (iki 72,6 kg) atstovų – Kazachstano boksininkas Genadijus Golovkinas ir australas Danielis Geale'as.

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė pratęsė pergalių seriją Kipre (2)

2014 liepos mėn. 25 d. 10:59
Penktadienį Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė šventė trečią iš eilės pergalę 2014 m. FIVB pasaulio jaunimo iki 21 m. čempionate Kipre. F grupės rungtynėse lietuvės per 26 min. nesunkiai 2:0 (21:12, 21:7) įveikė Puero Riko atstoves Gabrielą Roman ir Carolą Biver Davilą (20 reitingas).

Pasaulio jaunimo lengvosios atletikos čempionate – lietuviams nesėkminga diena (2)

2014 liepos mėn. 25 d. 10:50
Modesta Morauskaitė
LTOK nuotr.
Oregono valstijoje (JAV) vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionate ketvirtadienį lietuviams visai nesisekė. Pirmajam iš lietuvių startavusiam rutulio stūmikui Juliui Malotkinui atrankos varžybose visi trys jo bandymai buvo nesėkmingi ir jis nebuvo net klasifikuotas.

Europos jaunimo dviračių treko čempionate V. Lendelis liko penktas

2014 liepos mėn. 25 d. 08:54
Panevėžio „Cido“ arenos dviračių trekas
Organizatorių nuotr.
Portugalijoje vykstančiame Europos jaunimo (iki 23 metų) ir jaunių (iki 18 metų) dviračių treko čempionate kol kas aukščiausią vietą užėmęs Vasilijus Lendelis užėmė penktą vietą jaunimo sprinto varžybose.