Dziudo imtynininkė L.Naginskaitė - jaunimo olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį

(8)
Laura Naginskaitė (kairėje)
© A.Pliadžio nuotr. (LTOK)

Singapūre vykstančių jaunimo (14-18 metų amžiaus) olimpinių žaidynių merginų dziudo imtynių varžybose svorio kategorijoje iki 63 kg Lietuvos atstovė Laura Naginskaitė sekmadienį iškovojo bronzos medalį. Lemiamoje kovoje mūsiškė vos per 31 sekundę nugalėjo varžovę iš Izraelio Rotem Shor. Tai jau ketvirtas Lietuvos delegacijos medalis Singapūro žaidynėse.

Pirmoje savo kovoje sekmadienį L. Naginskaitė per 52 sekundes palaužė Haley Baxter iš Naujosios Zelandijos, antroje laimėjo prieš prieš Gulnozą Matijazovą iš Uzbekistano, o trečioje pralaimėjo Flavia'jai Gomes iš Brazilijos.

Šios svorio kategorijos čempione tapo japonė Miku Tashiro, finale įveikusi brazilę F. Gomes, o antrą bronzos apdovanojimą iškovojo kroatė Barbara Matič.

Jaunimo olimpinių žaidynių čempionu tapo irkluotojas Rolandas Maščinskas, o boksininkai Ričardas Kuncaitis (svorio kategorija iki 64 kg) ir Evaldas Petrauskas (iki 60 kg) užsitikrino mažiausiai sidabro apdovanojimus.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Iš Nandzingo sugrįžo jaunieji Lietuvos olimpiečiai medalių rikiuotėje – 19-ikti (1)

2014 rugpjūčio mėn. 30 d. 11:52
Iš Nandzingo sugrįžo jaunieji Lietuvos olimpiečiai
A.Pliadžio nuotr. (LTOK)
Vėlų rugpjūčio 29-osios vakarą į Lietuvą sugrįžo Nandzingo vasaros jaunimo olimpinėse žaidynėse sėkmingai pasirodžiusi Lietuvos rinktinė. Sportininkus, jų trenerius, LTOK vadovus pasitiko LTOK viceprezidentai Romualdas Bakutis, Bronislavas Vasiliauskas, LTOK direktorato darbuotojai, sporto federacijų vadovai, tėvai ir draugai. Kelionė namo buvo ilga ir sunki, truko ilgiau negu parą.

Bėgikei R. Čistiakovai – Europos veteranų čempionato bronza

2014 rugpjūčio mėn. 30 d. 10:54
Dar vieną medalį Senojo žemyno lengvosios atletikos veteranų čempionate Turkijoje Lietuvai iškovojo bėgikė Regina Čistiakova (50-mečių moterų amžiaus grupė – W50), laimėjusi bronzą 5000 m nuotolyje.

Jaunieji Lietuvos regbininkai kovos dėl Europos regiono taurės

2014 rugpjūčio mėn. 30 d. 10:08
Lietuvos jaunių regbio rinktinė
LRF nuotr.
Rugsėjo 1-6 dienomis Rumunijoje vyks Europos regiono jaunių (iki 17 metų) regbio turnyras, kuriame varžysis Lietuvos, Rumunijos, Lenkijos ir Čekijos komandos. Rugsėjo 2 dieną bus žaidžiami pusfinaliai, o 5 dieną – finalas ir rungtynės dėl trečiosios vietos.

Lenktynių Prancūzijoje bendroje įskaitoje lietuviai finišavo greta

2014 rugpjūčio mėn. 30 d. 09:53
Gediminas Bagdonas
D.Lazausko nuotr.
Penktadienį Prancūzijoje pasibaigusiose 28-osiose daugiadienėse „Tour du Poitou-Charentes“ dviratininkų lenktynėse „AG2R La Mondiale“ ekipai atstovaujantis Gediminas Bagdonas galutinėje rikiuotėje užėmė 30-ą vietą, o „Team La Pomme Marseille 13“ komandos narys Evaldas Šiškevičius liko 31-as.