Dziudo imtynininkė L.Naginskaitė - jaunimo olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį

(8)
Singapūre vykstančių jaunimo (14-18 metų amžiaus) olimpinių žaidynių merginų dziudo imtynių varžybose svorio kategorijoje iki 63 kg Lietuvos atstovė Laura Naginskaitė sekmadienį iškovojo bronzos medalį. Lemiamoje kovoje mūsiškė vos per 31 sekundę nugalėjo varžovę iš Izraelio Rotem Shor. Tai jau ketvirtas Lietuvos delegacijos medalis Singapūro žaidynėse.
Laura Naginskaitė (kairėje)
© A.Pliadžio nuotr. (LTOK)

Pirmoje savo kovoje sekmadienį L. Naginskaitė per 52 sekundes palaužė Haley Baxter iš Naujosios Zelandijos, antroje laimėjo prieš prieš Gulnozą Matijazovą iš Uzbekistano, o trečioje pralaimėjo Flavia'jai Gomes iš Brazilijos.

Šios svorio kategorijos čempione tapo japonė Miku Tashiro, finale įveikusi brazilę F. Gomes, o antrą bronzos apdovanojimą iškovojo kroatė Barbara Matič.

Jaunimo olimpinių žaidynių čempionu tapo irkluotojas Rolandas Maščinskas, o boksininkai Ričardas Kuncaitis (svorio kategorija iki 64 kg) ir Evaldas Petrauskas (iki 60 kg) užsitikrino mažiausiai sidabro apdovanojimus.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Žymus specialistas laidoja badmintoną Lietuvoje: viskas baigta (16)

Geriausi Lietuvos badmintonininkai – Akvilė Stapušaitytė ir Kęstutis Navickas – dar neketina trauktis iš sporto. Bet jų treneris Juozas Špelveris nebemato perspektyvų nei savo auklėtiniams, nei visai sporto šakai. „Vynioju meškeres“, – kalbėdamas su DELFI, nelinksmai nusijuokė lietuviško badmintono patriarchas.

Europos universitetų žaidynėse Lietuvos garbę gins VU tinklininkai (3)

Net 31 Lietuvos universitetų paplūdimio tinklinio studentų komanda susirinko į Nacionalinės studentų tinklinio lygos organizuotą Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio čempionatą Kaune, Nemuno saloje.

V. Salėtis – Šiaurės šalių fechtavimosi čempionas (1)

Švedijoje vykstančiame Šiaurės šalių suaugusiųjų ir veteranų fechtavimosi čempionate per apdovanojimų ceremoniją skambėjo Lietuvos himnas.

A. Bogdanova tapo stendinio šaudymo jaunimo taurės varžybų čempione trys Lietuvos atstovai dalyvavo varžybose Latvijoje (1)

Gegužės 27-29 dienomis vykusiose tarptautinėse stendinio šaudymo jaunimo taurės varžybose Lietuvai atstovavo šalies jaunimo rinktinės narė ir Oksalio komandos atstovė Alisa Bogdanova, kurios treneris – Germanas Bogdanovas.

J. Šuklinas nepateko tarp pasaulio taurės etapo prizininkų (2)

Čekijoje baigėsi antrasis 2016 metų sezono planetos baidarių ir kanojų taurės varžybų etapas.