Dziudo imtynininkė L.Naginskaitė - jaunimo olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį

(8)
Laura Naginskaitė (kairėje)
© A.Pliadžio nuotr. (LTOK)

Singapūre vykstančių jaunimo (14-18 metų amžiaus) olimpinių žaidynių merginų dziudo imtynių varžybose svorio kategorijoje iki 63 kg Lietuvos atstovė Laura Naginskaitė sekmadienį iškovojo bronzos medalį. Lemiamoje kovoje mūsiškė vos per 31 sekundę nugalėjo varžovę iš Izraelio Rotem Shor. Tai jau ketvirtas Lietuvos delegacijos medalis Singapūro žaidynėse.

Pirmoje savo kovoje sekmadienį L. Naginskaitė per 52 sekundes palaužė Haley Baxter iš Naujosios Zelandijos, antroje laimėjo prieš prieš Gulnozą Matijazovą iš Uzbekistano, o trečioje pralaimėjo Flavia'jai Gomes iš Brazilijos.

Šios svorio kategorijos čempione tapo japonė Miku Tashiro, finale įveikusi brazilę F. Gomes, o antrą bronzos apdovanojimą iškovojo kroatė Barbara Matič.

Jaunimo olimpinių žaidynių čempionu tapo irkluotojas Rolandas Maščinskas, o boksininkai Ričardas Kuncaitis (svorio kategorija iki 64 kg) ir Evaldas Petrauskas (iki 60 kg) užsitikrino mažiausiai sidabro apdovanojimus.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Ledo ritulio pasaulio čempionate Lietuva įveikė Didžiąją Britaniją fotoalbumas (79)

2014 balandžio mėn. 23 d. 19:03
Vilniaus „Siemens arenoje“ toliau vyksta 2014 metų pasaulio ledo ritulio čempionato šešių komandų I (pirmo) diviziono B grupės varžybos. Lietuvos nacionalinė rinktinė trečio turo rungtynėse trečiadienį susitiko su Didžiosios Britanijos komanda ir nugalėjo varžovus po neprastai atkaklios kovos rezultatu 2:1 (1:0, 1:1, 0:0).

Lenkija - vienvaldė pasaulio ledo ritulio čempionato Vilniuje lyderė kroatai įveikė rumunus tik po baudinių (13)

2014 balandžio mėn. 23 d. 17:29
Trečią pergalę iš eilės Vilniuje „Siemens arenoje“ vykstančio 2014 metų pasaulio ledo ritulio čempionato šešių komandų I (pirmo) diviziono B grupės varžybose iškovojo bei vienvalde lyderė tapo Lenkijos (9 tšk.) rinktinė. Trečiadienį Lenkijos ledo ritulininkai 5:1 (0:0, 1:0, 4:1) nugalėjo trečią nesėkmę iš eilės patyrusią bei autsaidere tapusią Olandijos ekipą.

Dešimčiai metų diskvalifikuotas ir dviratininko L. Armstrongo treneris (2)

2014 balandžio mėn. 23 d. 17:00
Lance'as Armstrongas ir Johanas Bruyneelis
AP/Scanpix
Buvusio dviratininko amerikiečio Lance'o Armstrongo treneris ir komandos direktorius belgas Johanas Bruyneelis diskvalifikuotas dešimčiai metų iš visų sporto šakų, už tai, kad jis padėjo savo auklėtiniams įsigyti ir skatino vartoti dopingą. Apie tai pranešė JAV Antidopingo agentūra (U.S. Anti-Doping Agency, USADA).

K. Navickas iškopė į Europos badmintono čempionato šešioliktfinalį

2014 balandžio mėn. 23 d. 14:27
Trečiadienį Rusijoje prasidėjusias Europos badmintono pirmenybes sėkmingai pradėjo Lietuvos rinktinės lyderis Kęstutis Navickas.

A. Zuokas: nesitikėjau, kad ledo ritulio čempionatas sulauks tokio dėmesio (23)

2014 balandžio mėn. 23 d. 13:41
Vilniaus Rotušėje pagerbti Pasaulio ledo ritulio čempionato, vykstančio Vilniuje, dalyviai, organizatoriai, rėmėjai. Vilniaus mero Artūro Zuoko priėmime dalyvavo Tarptautinės ledo ritulio federacijos atstovai, nacionalinių rinktinių atstovai ir vadovai, čempionato rėmėjai, organizacinio komiteto nariai, savanoriai.