Dziudo imtynininkė L.Naginskaitė - jaunimo olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį

(8)
Singapūre vykstančių jaunimo (14-18 metų amžiaus) olimpinių žaidynių merginų dziudo imtynių varžybose svorio kategorijoje iki 63 kg Lietuvos atstovė Laura Naginskaitė sekmadienį iškovojo bronzos medalį. Lemiamoje kovoje mūsiškė vos per 31 sekundę nugalėjo varžovę iš Izraelio Rotem Shor. Tai jau ketvirtas Lietuvos delegacijos medalis Singapūro žaidynėse.
Laura Naginskaitė (kairėje)
© A.Pliadžio nuotr. (LTOK)

Pirmoje savo kovoje sekmadienį L. Naginskaitė per 52 sekundes palaužė Haley Baxter iš Naujosios Zelandijos, antroje laimėjo prieš prieš Gulnozą Matijazovą iš Uzbekistano, o trečioje pralaimėjo Flavia'jai Gomes iš Brazilijos.

Šios svorio kategorijos čempione tapo japonė Miku Tashiro, finale įveikusi brazilę F. Gomes, o antrą bronzos apdovanojimą iškovojo kroatė Barbara Matič.

Jaunimo olimpinių žaidynių čempionu tapo irkluotojas Rolandas Maščinskas, o boksininkai Ričardas Kuncaitis (svorio kategorija iki 64 kg) ir Evaldas Petrauskas (iki 60 kg) užsitikrino mažiausiai sidabro apdovanojimus.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Kazanėje K. Hosszu ir S. Sjostrom pagerino pasaulio rekordus

Kazanėje, Rusijoje, vykstančiame 16-tame pasaulio vandens sporto šakų čempionate pirmadienį vakare plaukimo varžybose baseine išdalinti dar trys medalių komplektai.

D. Grybauskaitė pasveikino specialiųjų olimpinių žaidynių medalininkus (2)

Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Los Andželo specialiosiose olimpinėse žaidynėse net septyniolika medalių iškovojusius Lietuvos atletus.

Strategiją finalui ruošianti J. Jefimova: aš net nenorėjau Rūtos aplenkti R. Meilutytės komentaras (158)

23-ejų metų rusė Julija Jefimova džiaugėsi pirmadienį laimėjusi pasaulio čempionato Kazanėje moterų 100 metrų plaukimo krūtine pusfinalio varžybas ir į finalą, kuris vyks antradienio vakarą, patekusi su geriausiu rezultatu.

R. Meilutytė vėl nusileido J. Jefimovai, bet plauks pasaulio čempionato finale (211)

18-metė Lietuvos pažiba Rūta Meilutytė pirmadienio vakarą Kazanėje, Rusijoje, vykstančiame 2015 m. vandens sporto šakų čempionate kovojo dėl patekimo į moterų 100 metrų plaukimo krūtine finalą ir nesunkiai įvykdė savo užduotį – atplaukė per 1:05,64 min., užtikrintai laimėjo pirmą pusfinalį ir į finalą žengė su antru geriausiu rezultatu.

Palangoje apsilankė džiudžitsu legenda R. Gracie (5)

Savaitgalį Palanga tapo šalies dvikovos menų sostine. Lietuvos brazilų džiudžitsu federacija pakvietė visus, kurie neabejingi šiai imtynių rūšiai, į trijų dienų trukmės stovyklą. Jos organizatoriai – „Roger Gracie Academy“ klubų Lietuvoje vadovai ir treneriai Donatas Uktveris ir Darius Rudzevičius – džiaugėsi dalyvių gausa ir aktyvumu.