Dziudo imtynininkė L.Naginskaitė - jaunimo olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį

(8)
Singapūre vykstančių jaunimo (14-18 metų amžiaus) olimpinių žaidynių merginų dziudo imtynių varžybose svorio kategorijoje iki 63 kg Lietuvos atstovė Laura Naginskaitė sekmadienį iškovojo bronzos medalį. Lemiamoje kovoje mūsiškė vos per 31 sekundę nugalėjo varžovę iš Izraelio Rotem Shor. Tai jau ketvirtas Lietuvos delegacijos medalis Singapūro žaidynėse.
Laura Naginskaitė (kairėje)
© A.Pliadžio nuotr. (LTOK)

Pirmoje savo kovoje sekmadienį L. Naginskaitė per 52 sekundes palaužė Haley Baxter iš Naujosios Zelandijos, antroje laimėjo prieš prieš Gulnozą Matijazovą iš Uzbekistano, o trečioje pralaimėjo Flavia'jai Gomes iš Brazilijos.

Šios svorio kategorijos čempione tapo japonė Miku Tashiro, finale įveikusi brazilę F. Gomes, o antrą bronzos apdovanojimą iškovojo kroatė Barbara Matič.

Jaunimo olimpinių žaidynių čempionu tapo irkluotojas Rolandas Maščinskas, o boksininkai Ričardas Kuncaitis (svorio kategorija iki 64 kg) ir Evaldas Petrauskas (iki 60 kg) užsitikrino mažiausiai sidabro apdovanojimus.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

R. Meilutytė: nuolatiniai klausimai apie J. Jefimovą kelia įtampą (6)

Olimpinė čempionė Rūta Meilutytė neslepia, kad neseniai pasibaigęs pasaulio čempionatas Rusijoje ją nuvylė. Tačiau plaukikė sako išmokusi pamokas ir dabar visą dėmesį telkia artėjančioms olimpinėms žaidynėms Brazilijoje. Ateinantis sezonas R. Meilutytei bus ypač sunkus – be olimpiados, jos laukia ir mokyklos baigimo egzaminai.

Lietuvė pasaulio ultratriatlono taurės etape Panevėžyje lenkė vyrus ir tapo nugalėtoja (9)

Trispalvę apsijuosusi panevėžietė Alina Ranceva po beveik 27 valandų, praleistų dvigubo ultratriatlono trasoje, aidint griausmingiems aplodismentams kirtusi finišo liniją, negalėjo sulaikyti ašarų.

Pasaulio parairklavimo čempionate debiutavęs A. Navickas į pusfinalį nepateko

Prancūzijoje vykstančiame planetos irklavimo čempionate pirmadienį neįgaliųjų sportininkų parairklavimo varžybose debiutavęs klaipėdietis Augustas Navickas nepateko į pagrindinį pusfinalį ir atsisveikino su svajonėmis pakovoti dėl kelialapio į Rio de Žaneiro parolimpines žaidynes.

Prancūzams nusileidę Rusijos pilotai tenkinosi sidabro medaliais (10)

Prancūzijos Šatoru mieste varžėsi 60 geriausių pasaulio pilotų. Varžybos truko net dešimt dienų. Skrydžių programą sudarė trys etapai. Skelbiama, kad privalomąją programą geriausi pilotai ruošė net pusę metų, o laisvąją programą, kurią sudarė 10 figūrų, jie rinkosi patys.

Klaipėdoje prasidėjo Europos golfo čempionatas (2)

Klaipėdos rajone įsikūrusiame „National Golf Resort“ klube šiandien prasidėjo Europos moterų komandinis čempionatas. Tai pirmas Europos golfo čempionatas vykstantis Lietuvoje. Iki šiol tokio lygio varžybos nevyko ir kaimyninėse valstybėse – Latvijoje ir Estijoje.