Varžybų nugalėtoju tapo belgas Sepas Vanmarcke („LottoNL - Jumbo“). 28 metų R.Navardauskas, kuris po ketvirtojo etapo buvo pakilęs į šeštą vietą, nuo jo atsiliko 31 sek.

Iš 173 startavusių dviratininkų klasifikuoti 125. Lietuvos čempionas Aidis Kruopis („Verandas Willem“) iš lenktynių pasitraukė trečiajame etape.

Paskutinį, penktąjį, etapą sekmadienį laimėjo olandas Wimas Stroetinga („Parkhotel Valkenburg CT“). Jis 186 km nuvažiavo per 3 val. 55 min. 36 sek. (vid. greitis - 47,368 km/h). R.Navardauskas finišavo su pagrindine grupe ir užėmė dešimtą vietą. Ramūnas pakartojo savo pasiekimą ketvirtajame etape.

Pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojas R. Navardauskas 2011 metais šiose lenktynėse buvo trečias.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)