Šios ekipos marškinėlius vilkės ir buvęs prestižiškiausių lenktynių „Tour de France“, „Giro d'Italia“ ir „Vuelta a Espana“ nugalėtojas italas Vincenzo Nibalis.

„Labai džiaugiuosi tapęs šios naujos komandos nariu“, – teigė 28-erių metų R. Navardauskas. – Komandoje bus daug labai patyrusių ir talentingų vaikinų. Per ateinančius kelerius metus stengsiuosi, kiek galėsiu, padėti komandos lyderiams ir taip pat įrodyti, kad esu puikus dviratininkas.“

R. Navardauskas nuo 2011 metų atstovavo JAV komandai, kuri šį sezoną vadinasi „Cannondale-Drapac“. Lietuvis 2013 metais laimėjo „Giro d'Italia“, o 2014 metais – „Tour de France“ etapus.

„Mums didelis džiaugsmas ir garbė pasirašyti sutartį su tokiu puikiu sportininku. Jis yra toks dviratininkas, kuriuo visada galima pasikliauti. Apie Ramūną galvojome nuo pat projekto pradžios“, – sakė „Bahrain-Merida“ komandos generalinis vadybininkas Brentas Copelandas.

Jau paskelbta 17 dviratininkų, atstovausiančių „Bahrain-Merida“ komandai. Geriausio praėjusių metų Lietuvos sportininko R. Navardausko komandos draugais taip pat bus italai Giovannis Viscontis ir Enrico Gasparotto, Australijos dviratininkas Heinrichas Haussleris, baltarusis Konstantinas Sivcovas ir kiti.

Olandijoje R. Navardauskas pranoko du olimpinius vicečempionus

Nyderlanduose vykstančių 12-ų daugiadienių dviračių lenktynių „Eneco Tour“ (2.UWT kategorija) antrame etape – 9,6 km pavienio starto lenktynėse – antradienį R. Navardauskas („Cannondale - Drapac“) užėmė 12-ą vietą.

Nugalėjo australas Rohanas Dennisas (BMC). Jis distanciją įveikė per 10 min. 48 sek. (vid. greitis – 53,333 km/val.). R.Navardauskas nugalėtojui pralaimėjo 19 sek.

28-erių metų Lietuvos dviratininkas pranoko šios rungties Londono olimpinių žaidynių vicečempioną ir triskart pasaulio čempioną vokietį Tony Martiną („Etixx-Quick Step“, +20 sek.; 13 vieta) ir Rio de Žaneiro olimpiados vicečempioną olandą Tomą Dumouliną („Giant-Alpecin“, +20 sek.; 14 vieta).

Ignatas Konovalovas (FDJ, +34 sek.) užėmė 49-ą, o Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“, +40 sek.) – 57-ą vietas.

Varžybų lyderiu tapo R. Dennisas. R. Navardauskas bendrojoje įskaitoje yra 12-as, I. Konovalovas – 49-as, o G. Bagdonas – 56-as.

Iš 176-ių lenktynes pradėjusių dviratininkų klasifikuoti 175-i.

Septynių etapų lenktynės baigsis sekmadienį.