Šioje dvikovoje vilniečiai pergalę pasiekė sunkiai, Kietoje ir varginančioje kovoje „Hockey Punks“ įvartį pelnė tik pirmojo kėlinio antrojoje pusėje (13:27), kai pasižymėjo Šarūnas Kuliešius.

Antrasis įvartis krito antroj kėlinio viduryje, o pasižymėjo Karolis Šlikas (29:16). Beje, perdavimus abiems įvarčiams atliko vienas geriausių karjeros rungtynių sužaidęs grupės G&G“Sindikatas“ narys Andrius Glušakovas „Pushaz“.

Svečiai palūžo trečiame kėlinyje, kai daugiau jėgų išsaugoję vilniečiai pasiuntė dar keturis įvarčius ir šventė užtikrintą pergalę. Pasižymėjo Martynas Šlikas (44:18), Ernestas Čepulis (53:40) ir japonas Naoki Kaneko (55:03, 57:49).

Prieš porą savaičių prie „pankų“ buvo prisidėjęs ir legendinis Darius Kasparaitis. Tuomet sostinės ekipa rikiavosi ketvirta, bet su ilgamečiu NHL žaidėju laimėjo tris mačus iš eilės, o jam išvykus triumfavo dar dvejose rungtynėse.

Po šios pergalės „Hockey Punks“ įsitvirtino antroje čempionate vietoje. Jau aišku, kad finaliniame ketverte kovo 26-27 dienomis Elektrėnuose Vilniaus klubas pusfinalyje žais su Rokiškio „Rokiškiu“.

„Juodupė“ savo likimą atidavė į varžovų rankas. Pernai trečiąją vietą čempionate užėmę juodupėnai beturi rungtynes su pralaimėjimų nepatyrusia Elektrėnų „Energija“, tad reikėtų tikėtis stebuklo ir dviejų Kauno „Baltų ainių“ nesėkmių dvikovose su autsaidere Elektrėnų „ESSM-2000“ komanda.

Kitos čempionato rungtynės įvyks kovo 15 dieną Elektrėnuose, kur susitiks „Energija“ ir Vilniaus „Geležinis vilkas“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):