Lietuvos biatlonininkas šaudykloje suklydo 4 kartus, buvo priverstas sukti tiek pat baudos ratų, distancijoje sugaišo 28 minutes 42,5 sekundės ir užėmė 67-ą vietą.

Vos vieną baudos ratą šliuožęs Rokas Suslavičius (29:11,9) liko 74-as, o Šarūnas Jukna (31:24,0; 2 baudos ratai) tarp 120 dalyvių tenkinosi 103-ia pozicija.

Vyrų sprinto rungties nugalėtoju sekmadienį tapo vokietis Florianas Grafas (25:25,9; 1 baudos ratas), antrąją vietą užėmė rusas Aleksejus Slepovas (25:42,2; 1 baudos ratas), o trečias finišavo norvegas Henrikas L'Abee-Lundas (25:54,4; 1 baudos ratas).

Abi lietuvės buvo tarp autsaiderių

Moterų 7,5 km sprinte Gaudvilė Nalivaikaitė užėmė 73-ią vietą: keturis kartus suklydusi šaudykloje ir šliuožusi tiek pat baudos ratų ji distanciją įveikė per 25 minutes 10,3 sekundės.

Natalija Paulauskaitė tarp 86 klasifikuotų biatlonininkių finišavo 75-a (25:11,3; 4 baudos ratai), o trečioji Lietuvos atstovė Marija Kaznačenko sekmadienio lenktynėse nedalyvavo.

Moterų sprintą laimėjo be klaidų šaudžiusi rusė Jevgenija Sledcova (21:25,3), aplenkusi prancūzę Justinę Braisaz (21:27,8; 1 baudos ratas) ir baltarusę Iriną Kriuko (21:31,4; 0 baudos ratų).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)