Asmeninėse varžybose jaunučių (U-15) mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Hanna Pacejeva iš Baltarusijos, finale rezultatu 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) nugalėjusi Dianą Rusinovą iš Latvijos. Trečią vietą iškovojo ukrainietė Kateryna Kiziuk ir baltarusė Alina Nikičanka.

Stipriausios Lietuvos sportininkės dalinosi 9-16 vieta, kartu su Lenkijos, Latvijos, Rusijos sportininkėmis. Paguodos turnyro nugalėtoja tapo ukrainietė Julija Sinycina.

U-15 vaikinų grupės nugalėtoju tapo estas Aleksandras Lušinas iš Estijos, finale 3:0 įveikęs ukrainietį Kyrylą Samokyšą. Šie vaikinai jau buvo susitikę priešingose stalo pusėse komandų varžybų finalo metu ir tuomet stipresnis buvo ukrainietis.

Asmeninėse varžybose 3-ią vietą laimėjo baltarusiai Aleksandras Chaninas ir VERHUNOU Ramanas Verchunovas. Paguodos turnyrą laimėjo norvegas Erik Berge Saue, rezultatu 3:2 įveikęs lietuvį Eriką Šveistį.

Mini jaunučių (U-13) berniukų čempionu tapo lenkas KAPIK Krysztofas Kapikas, finale 3:2 įveikęs baltarusį Pavelą Dovnarovičių. Trečia vieta atiteko rumunams Michai'ui Zamfirui ir Stefanui Tonghioiu.

Mergaičių U-13 grupės nugalėtoja tapo baltarusė Nadežda Bogdanova, rezultatu 3:1 įveikusi suomę Pihlą Eriksson. Trečia vieta atiteko estei Reelicai Hanson ir baltarusei Marijai Pliuškevič.