A.Simaška laimėjo "Prezidentų taurės" ralio III etapą

Praėjusių metų Europos autokroso čempionas Aurelijus Simaška tapo Baltarusijos sostinėje Minske vykusio "Prezidentų taurės " ralio varžybų trečiojo etapo nugalėtoju. Lietuvos lenktynininko šturmanas šiame ralyje buvo jauniausias Rusijos lenktynininkas Nikita Kondrachinas.
Lietuvos ekipažai Baltarusijoje iškovojo ir komandinę pergalę, aplenkę Rusijos, Baltarusijos ir Ukrainos atstovus.

Baigiamasis - penktasis - "Prezidentų taurės 2000" ralio varžybų etapas gruodžio mėnesį vyks Rusijos sostinėje Maskvoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Pirmose Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse - „Juodupės“ pergalė

Lietuvos ledo ritulio čempionate susitiko du Šiaurės Lietuvos ledo ritulio klubai Juodupės „Juodupė“ ir Rokiškio „Rokiškis“. „Sausą“ pergalę rezultatu 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) iškovojo „Juodupė“.

Ledo ritulio pasaulio taurės finalo serija prasidėjo Kanados rinktinės pergale

Toronte (Kanada) tęsiasi ledo ritulio pasaulio taurės turnyras. Finalo serijos iki dviejų pergalių pirmose rungtynėse aikštės šeimininkė Kanados nacionalinė rinktinė rezultatu 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) nugalėjo Europos jungtinę komandą ir serijoje pirmauja 1:0.

L. Kalininas tapo Šiaurės šalių fechtavimo čempionu

Daugpilyje (Latvija) vykusiame Šiaurės šalių jaunių ir jaunimo fechtavimo čempionate šalia 7 šalių – Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Danijos, Norvegijos bei Baltarusijos – sportininkų dalyvių kovojo ir daugiau nei 50 Lietuvos atstovų.

Vandens formulių F2 Europos čempionatą laimėjo latvis, Lietuvos atstovas E. Riabko liko 10-as (3)

Praėjusį savaitgalį Anglijoje varžėsi greičiausi Europos vandens formulių lenktynininkai. F2 klasės Europos čempionu pirmą kartą šio sporto istorijoje tapo latvis Uvis Slakteris. Vienintelis šioje klasėje startavęs lietuvis Edgaras Riabko užėmė 10 vietą.