Atkėlimo veiksme A. Paulauskas įveikė 327,5 kg ir, trikovėje surinkęs 1055 kg, iškovojo bronzos medalį.

A. Paulauskas pirmą kartą Lietuvos jėgos trikovės istorijoje tapo pasaulio rekordininku.

Toje pačioje kategorijoje (iki 120 kg) startavo ir šiaulietis Linas Palivonas. Jis trikovės sumoje surinkęs 882,5 kg, užėmė tryliktą vietą tarp 23 dalyvių.

Nugalėjo Rusijos atletas Maksimas Barchatovas, trikovėje surinkęs 1072,5 kg ir dėka mažesnio savo svorio aplenkęs tautietį Andrejų Dračiovą.

Čempionate taip pat startavo klaipėdietis Denisas Jevdokimovas. Jis svorio kategorijoje iki 93 kg trikovės sumoje surinko 782,5 kg ir užėmė 13 vietą. Joniškietis Andrius Naglius svorio kategorijoje iki 83 kg trikovės sumoje surinko 745 kg ir užėmė 16 vietą.

Pasaulio čempionate startavo 156 vyrai ir 92 moterys.