A.Bižokas ir E.Daniūtė - sportinių šokių varžybų čempionai

(1)
Lenkijos Elbingo mieste vykusiose Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) pasaulio reitingo varžybose sėkmingai dalyvavo visos keturios Kauno "Sūkurio" klubo šokėjų poros.
Standartinių šokių varžybose tarp 70 porų nugalėtojais tapo Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė, o Linas Koreiva ir Karolina Skorupskaitė užėmė antrąją vietą. Andrius Ivašauskas ir Jurgita Dingelytė buvo penkti, o Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė tenkinosi septintąja vieta.

Lotynų Amerikos šokių programoje tarp 56 porų Klaipėdos klubo "Žuvėdra" atstovai Martynas Kūra ir Karina Kašėtaitė pateko į finalą ir užėmė šeštąją vietą.

Ten pat vykusiose "Baltijos taurės" varžybose, kuriose dalyvavo 43 poros, standartinių šokių programoje jaunimo (iki 19 metų amžiaus) grupės nugalėtojais tapo A. Ivašauskas ir J. Dingelytė.

Iki varžybų Elbinge IDSF standartinių šokių reitinge A. Bižokas ir E. Daniūtė buvo antri (1771 taškas).

Pirmojoje vietoje (2010 tšk.) buvo Anglijos šokėjų pora - Roberto Villa (Robertas Vila) ir Michelle Barry (Mišelė Bari), trečia - Italijos pora Mirko Gozzoli (Mirko Gozolis) ir Alessia Betti (Alesija Beti), surinkusi 1776 taškus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Vilniaus rankinio derbyje sužibėjo "Šviesa" (1)

Lietuvos vyrų rankinio čempionate vyko atkaklūs mūšiai. Centrine turo dvikova tapo sostinės derbis.

Moterų rankinio čempionate – „Šviesos-Eglės“ pergalė prieš uteniškes

Trečiadienį buvo pratęstas Lietuvos moterų rankinio čempionato startas – vyko rungtynės tarp Utenos daugiafunkcinio sporto centro (DSC) ir Vilniaus LEU „Šviesa-Eglė“ kolektyvų.

MTB dviračių maratonų finaliniame etape – svečio iš Baltarusijos pergalė

Anykščiuose surengtame finaliniame „Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės“ etape, įveikęs beveik 75 kilometrus, triumfavo svečias iš Baltarusijos Michailas Besaha. Jis finiše įrodė pranašumą prieš galutinės įskaitos nugalėtoją Eimantą Gudiškį bei taurės vicečempionu tapusį Domą Maniką.

Įvertinimas: du lietuviai teisėjaus pasaulio rankinio čempionate (4)

Mindaugas Gatelis bei Vaidas Mažeika teisėjaus planetos rankinio pirmenybėse Prancūzijoje.

Vyriausybėje pagerbti Lietuvos parolimpiečiai, jiems dvigubai didinamos premijos pinigai bus išmokėti tik 2017 metais (9)

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius trečiadienį Vyriausybėje pagerbė Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynių medalininkus, kitus dalyvius ir jų trenerius.