Vienintelis rungtynių įvartis krito pirmajame kėlinyje, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo vilniečių puolėjas Liviu Antalis.

Ši pergalė kilstelėjo Vilniaus „Žalgirį“ iki lygos pirmojo trejetuko, o kauniečiai ir toliau buksuoja bei pirmenybėse žengia devinti.

Tuo metu saldžią pergalę penktajame „TopSport A lygos“ ture pasiekė Alytaus „Dainava“, kuri Marijampolėje 1:0 palaužė „Sūduvą“.

Vienintelį rungtynių įvartį 44-ąją minutę pelnė Ode Abdullahi.

Antrojo kėlinio pradžioje alytiškių futbolininkas Dmitri Mandricenco užsidirbo antrą geltoną kortelę ir buvo priverstas palikti aikštę.

Per likusį rungtynių pusvalandį „Sūduva“ atliko 10 smūgių, bet savojo įvarčio taip ir nesurado.

„Dainavai“ tai buvo antroji pergalė iš eilės, tuo metu marijampoliečiai patyrė antrąją nesėkmę paeiliui.

Alytiškiai su 8 taškais šiuo metu rikiuojasi trečioje vietoje, o „Sūduva“ su 5 taškais žengia septinta.