Dvi pergales iš eilės iškovoję Valensijos futbolininkai norėjo šią seriją pratęsti ir Las Palme, tačiau šio miesto komanda buvo kitos nuomonės – svečius namo išsiuntė su pralaimėjimu 1:3.

Tiesa, pirmąjį šio mačo įvartį įmušė būtent „Valencia“ – 21-ąją minutę tiksliu smūgį atliko Santi Mina. Vis dar prieš pertrauką Jonathanas Viera sugebėjo išlyginti rezultatą (42 min.).

Po poilsio minučių šeimininkų gyvenimą kaip reikiant palengvino jaunasis „Valencia“ puolėjas Muniras El Haddadi, vos per keturias minutes užsidirbęs dvi geltonas korteles.

Nuo 51-osios minutės daugumoje žaidę „Las Palmas“ futbolininkai išnaudojo įgytą pranašumą – po kartą pasižymėjo Mauricio Lemos (57 min.) ir Kevinas-Prince'as Boatengas (61 min.).

Pergalę šventusi Las Palmo ekipa turnyro lentelėje su 28 taškais ir toliau žengia vienuolikta, o „Valencia“ klubas (19 tšk.) rikiuojasi keturiomis pozicijomis žemiau.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)