Pirmasis rungtynių įvartis krito tik prasidėjus antrajam kėliniui, kuomet 47 minutę, „mėlynųjų“ vidurio gynėjas Davidas Luizas gražiai pergudravo varžovą ir pasimetęs kamuolį į šoną, pasiuntė jį į vartus.

61 minutę šeimininkai padidino savo pranašumą, kai puolėjas Didieras Drogba pelnė pirmąjį įvartį klube šiais kalendoriniais metais, pasiųsdamas kamuolį į vartų tinklą tiksliu smūgiu galva po pakelto kampinio.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, 79 minutę, „Chelsea“ pergalę įtvirtino komandos lyderis Frankas Lampardas, nuginklavęs vartininką smūgiu iš arti.

Šeštadienio vakarą užbaigė čempionato lyderių „Manchester City“ klubo ir „Blackburn“ futbolininkų dvikova, kurią be didesnio vargo rezultatu 3-0 laimėjo „miestiečiai“ ir įtvirtino savo poziciją turnyrinėje lentelėje.

Pastaruoju metu puikiai žaidžiantis „Man City“ klubas, kaip ir buvo galime tikėtis, savo sirgalių akivaizdoje nuo pirmųjų minučių spaudė varžovus ir pasiekė puikų rezultatą. Nors įvarčio ir nepelnė, rungtynių žaidėju veikiausiai turėtų būti pripažintas gynėjas Aleksandaras Kolarovas, kuris šiandien demonstravo labai gerą žaidimą ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

Pirmasis mačo įvartis krito praėjus pusvalanžiui, kai puolėjas Mario Balotelli, gavęs puikų perdavimą iš Kolarovo, vienu lietimu iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Antrojo kėlinio pradžioje, 52 minutę, savo komandos pranašumą padidino puolėjas Sergio Aguero, kuomet stipriu smūgiu į vartus „iššovė“ vartininko jam po kojomis atmuštą kamuolį. Besibaigiant rungtynėms pergalę įtvirtino tikslus Edino Džeko smūgis.
Visi rezultatai:

„Chelsea“ 3 – 0 „Bolton“

48' [1 - 0] David Luiz
61' [2 - 0] Didier Drogba
79' [3 - 0] Frank Lampard

„Newcastle“ 2 – 2 „Wolves“

6' [1 - 0] Papiss Cisse
18' [2 - 0] Jonas Gutiérrez
50' [2 - 1] Matthew Jarvis
66' [2 - 2] Kevin Doyle

„QPR“ 0 – 1 „Fulham“

7' [0 - 1] Pavel Pogrebnyak

„Wigan“ 0 – 0 „Aston Villa“

„West Bromwich“ 4 – 0 „Sunderland“

3' [1 - 0] Peter Odemwingie
41' [2 - 0] James Morrison
48' [3 - 0] Peter Odemwingie
90' [4 - 0] Keith Andrews

„Manchester City“ 3 – 0 „Blackburn“

30' [1 - 0] Mario Balotelli
52' [2 - 0] Sergio Aguero
81' [3 - 0] Edin Džeko