Lietuvos rinktinės puolėjas žaidė nuo 57-os minutės, aikštėje pakeitęs Andreą Raimondį, o pergalingo įvarčio autoriumi aikštės šeimininkų gretose tapo Gennaro Scognamiglio (63 min.).

Čempionate pirmauja „Torino“ (32 tšk.) klubas, lenkiantis „Pescara“ (28 tšk.) ir „Sassuolo“ (27 tšk.) futbolininkus.

E.Užkuraičio pasirodymas Estijos taurės turnyro mače - įspėjimas, įvartis ir nerealizuotas 11 m baudinys

Tris lietuvius savo gretose turintis Silamiajės „Kalev“ klubas Estijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalio mačą svečiuose po 11 m baudinių serijos 6:7 pralaimėjo į ketvirtfinalį iškopusiai Paidės „Linnameeskond“ ekipai. Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas nugalėtojo neišaiškino - 3:3 (0:2, 2:2, 3:2).

Visą mačą svečių gretose žaidė Evaldas Užkuraitis ir Eimantas Valaitis, o Gediminas Kruša buvo tarp atsarginių žaidėjų.

Pirmas iš trijų lietuvių buvo šių rungtynių centre: E. Užkuraitis 63-čią minutę buvo įspėtas, pratęsimo pabaigoje (120 min.) išlygino rezultatą (3:3), tačiau nesugebėjo realizuoti lemiamo - septinto „Kalev“ klubo 11 m baudinio į aikštės šeimininkų vartus.

Beje, E. Valaitis (įspėtas 111-ą min.) baudinių serijoje smūgiavo taikliai, gražinęs pusiausvyrą (1:1).

„Linnameeskond“ komandai įvarčius rungtynėse pelnė Carlas Tubarikas (61 min.), Alenas Stepanianas (80 min.) ir Tiitas Tikenbergas (100 min.), o „Kalev“ ekipos gretose įvarčiais pasižymėjo Artiomas Dmitrijevas (15 min.) ir Sergejus Mironovas (43 min.).