Štutgarto turnyro finale - L.Hewittas ir W.Ferreira

Štutgarte (Vokietija) vykstančio tarptautinio "Masters Series" vyrų teniso turnyro finale sekmadienį žais aštuntoji varžybų raketė australas Lleytonas Hewittas (Leitonas Hjuvitas) ir PAR atstovas Wayne'as Ferreira (Veinas Fereira). Šeštadienį pusfinalyje devyniolikmetis L. Hewittas 6:4, 6:7, (5:7) 6:3 nugalėjo Sidnėjaus olimpinį čempioną, šeštuoju skirstytą 26-erių metų rusą Jevgenijų Kafelnikovą.
L.Hewitt
Nė vieno turnyro nuo 1996 metų nelaimėjęs 29-erių metų W. Ferreira pusfinalyje dviejuose setuose - 6:4, 6:2 įveikė Prancūzijos tenisininką Sebastieną Grosjeaną (Sebastjeną Grosžaną).

L. Hewittas šiame sezone jau laimėjo keturis turnyrus, o W. Ferreira į varžybų finalą šiemet pateko pirmą kartą.

Štutgarto turnyro prizų fondą sudaro 2,95 mln. JAV dolerių (11,8 mln. litų).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Futbolas

Europos lyga: Ž. Karčemarskas atrėmė baudinį, bet paliko aikštę nuleidęs galvą

Pirmą nesėkmę UEFA Europos lygoje patyrė Žydrūno Karčemarsko atstovaujamas „Osmanlispor“ klubas. Vartininkas iš Lietuvos sugebėjo atremti 11 m baudinį, tačiau turkai Šveicarijoje 1:2 (0:1) nusileido „Zurich“ futbolininkams.

UEFA pasirūpino, kad „Real“ žvaigždės išvengtų pažinties su lenkų „kibicais“ Palestinos vėliava – „neleistina“

Po ilgos pertraukos į elitinį žemyno futbolo turnyrą grįžęs Varšuvos „Legia“ klubas prarado sirgalių užnugarį. Lenkijos čempionams UEFA nurodė artimiausias namų rungtynes Čempionų lygoje žaisti tuščiame stadione.

Avariją patyrė C. Ronaldo lėktuvas (9)

Madrido „Real“ (Ispanija) klubo ir Portugalijos futbolo rinktinės puolėjo Cristiano Ronaldo asmeninis lėktuvas – verslo klasės dvimotoris „Gulfstream G200“ - patyrė avariją ir buvo rimtai apgadintas. Apie tai praneša ispanų interneto portalas „Sport“.

Čempionų lyga: pigiausi bilietai į rungtynes Kijeve, brangiausi – Turine (1)

Leidinys „Financial Sports“ paskelbė bilietų kainų į UEFA Čempionų lygos turnyro rungtynes reitingą. Pasak leidinio, patys pigiausi bilietai yra į Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) klubo namų rungtynes, kurie kainuoja tik 4 svarus (4,64 euro).

F. Černycho įvartis Lenkijos taurės turnyro aštuntfinalio rungtynėse

2016–2017 metų sezono Lenkijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalio mačą Balstogės „Jagiellonia“ klubas su Fiodoru Černychu svečiuose 1:4 (1:1) pralaimėjo Ščecino „Pogon“ futbolininkams.