Šiose rungtynėse A. Sabonis pataikė 6 dvitaškius iš 8, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius.

Pergalingus du taškus šeimininkams, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 2,6 sekundės, pelnė Jasonas Terry (Džeisonas Teris).

Portlendo komandai tai buvo penktasis pralaimėjimas aštuntose reguliariojo sezono rungtynėse. Rezultatyviausiai žaidė Rasheedas Wallace'as (Rašidas Volisas, 25 tšk.) ir Damonas Stoudamire'as (Deimonas Studamajeris, 14 taškų). Po 12 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį pelnė Bonzi Wellsas (Bonzis Velsas) ir Shawnas Kempas (Šonas Kempas).

Nugalėtojų, kuriems tai buvo pirmoji pergalė po septynių pralaimėjimų iš eilės, ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo Lorenzenas Wrightas (Lorenzenas Raitas, 20 tšk.), Jimas Jacksonas (Džimas Džeksonas, 14 tšk.) ir Alanas Hendersonas (12 taškų).

Šeštąją pergalę NBA čempionate antradienį iškovojo Rytų konferencijos Centrinio pogrupio lyderis - Klyvlendo "Cavaliers" klubas, kuriame rungtyniauja Žydrūnas Ilgauskas. "Cavaliers" komanda namuose 96:86 (25:22, 18:16, 20:27, 33:21) įveikė "Golden State Warriors" ekipą.

Lietuvos krepšininkas per 27 žaidimo minutes aikštelės šeimininkams pelnė 15 taškų, po krepšiais atkovojo 6 kamuolius. Ž. Ilgauskas pataikė 5 dvitaškius iš 13 ir 2 baudų metimus iš 4.

Klyvlendo komandoje sėkmingiausiai žaidė Lamondas Murray (Lamondas Miurėjus) ir Andre Milleris (Andrė Mileris), pelnę atitinkamai 24 ir 19 taškų.

Svečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Antawnas Jamisonas (Entonas Džeimisonas, 25 tšk.), Larry Hughesas (Laris Hiūdžesas, 17 tšk.) ir Chrisas Mullinas (Krisas Malinas, 13 taškų).

Likusias šešerias antradienio reguliariojo NBA sezono rungtynes taip pat laimėjo aikštelių šeimininkai:

"Heat" - "Hornets"          89:86
"Kings" - "Magic"           96:82
"Rockets" - "Bulls"        110:83
"Spurs" - "Jazz"            86:79
"SuperSonics" - "Knicks"    96:75
"Lakers" - "Nuggets"       119:103