Viename iš pagrindinių turo mačų „San Siro“ stadione susitiko šeimininkai Milano „Inter“ bei svečiai iš „Roma“ klubo. Pergalę rezultatu 3:0 šventė pastarieji.

Jau 18-ąją minutę smūgiu iš už baudos aikštelės Francesco Totti išvedė į priekį Rudi Garcios auklėtinius.

Kėlinio pabaigoje, 40-ąją minutę, tas pats F.Totti realizavo Gervinho uždirbtą 11 metrų baudinį, taip padvigubindamas sostinės futbolininkų persvarą.

Netrukus rezultatas tapo triuškinamas, kuomet po puikios kontratakos Alessandro Florenzi dar kartą nuginklavo vartininką Samirą Handanovičių.

„Roma“ bent iki sekmadienio susitikimų padidino pranašumą nuo artimiausių persekiotojų „Napoli“ iki 5 taškų.

Kitame susitikime „Atalanta“ išvykoje 1:0 įveikė „Chievo“ futbolininkus.