Pirmajame kėlinyje aikštėje dominavo karališkojo klubo futbolininkai, tačiau jiems pasižymėti nepavyko. Kelis kartus pavojus buvo kilęs ir prie Diego Lopezo vartų.

Antrasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo svečiams iš Madrido, kuomet po tikslaus Luka Modričiaus perdavimo „Real“ gynėjas Pepe galva pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartų tinklą.

Per likusį laiką „Real“ turėjo puikių šansų padidinti pranašumą, tačiau pro šalį šaudė ir ekipos lyderis Cristiano Ronaldo.

Po šios pergalės Ispanijos vicečempionai tik trimis taškais atsilieka nuo pirmaujančių „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“ klubų, kurie savo sąskaitoje turi po 50 taškų.

Kitose rungtynėse Madrido „Getafe“ namuose 0:1 pralaimėjo Madrido „Rayo Vallecano“ komandai, o Pamplonos „Osasuna“ išvykoje 2:1 palaužė Sevilijos „Real Betis“ futbolininkus.

„Espanyol“ 0–1 „Real Madrid“

55' [0–1] Pepe

„Getafe“ 0–1 „Rayo Vallecano“

29' [0–1] Alberto Bueno

„Real Betis“ 1–2 „Osasuna“

2' [0–1] Roberto Torres Morales
38' Nono („Betis“) parodyta raudona kortelė
57' [0–2] Jordi Figueras (į savus vartus)
60' Andres Fernandez („Osasuna“) parodyta raudona kortelė
62' Ruben Castro („Betis“) nerealizavo 11 m baudinio
80' [1–2] Jorge Molina

„Levante“ 1-0 „Malaga“

19' [1-0] David Barral