Nugalėtojams abu įvarčius pelnė Raffaelis. Futbolininkas pirmąjį įvartį pelnė 30-ą, o galutinį tašką po Christopho Kramerio perdavimo padėjo 77-ą minutę.

Po pralaimėjimo „bavarai“ vis tiek išlieka tvirtais „Bundesliga“ lyderiais ir turi daugiau nei solidžią 10 taškų persvarą.

Taip pat taškus prarado „Wolfsburg“ klubas, išvykoje 1:1 sužaidęs su „Mainz“ futbolininkais.

„Bayern“ 0 – 2 „Borussia M.“
30' [0 – 1] Raffael
77' [0 – 2] Raffael

„Mainz“ 1 – 1 „Wolfsburg“
7' [1 – 0] Niko Burgert
61' [1 – 1] Luiz Gustavo

18.Stuttgart26581327:4623

Italijos „Serie A“ pirmenybėse sužaisti net aštuoni 28-o turo mačai. Sirgaliams juos stebėti buvo itin įdomu, nes visuose stadionuose buvo pelnytas bent vienas įvartis.

Čempiono titulą ginantis bei šiemet taip pat pirmaujantis Turino „Juventus“ klubas namie iškovojo eilinę pergalę. Massimiliano Allegri auklėtiniai, tiesa, nelengvai, įveikė į dešimtą vietą nukritusį „Genoa“, kuris dar turi vienerias rungtynes atsargoje. Vienintelio įvarčio autoriumi tapo puolėjas Carlosas Tevezas. Verta paminėti, kad argentinietis antrajame kėlinyje buvo netikslus nuo 11 metrų žymos.

Po itin prastos serijos ir ketvirtadienį patirto triuškinančio pralaimėjimo UEFA Europos lygoje atsitiesė čempionate vis dar antrą vietą užimantys „Roma“ futbolininkai. Rudi Garcia auklėtiniai priverė pasiduoti priešpaskutinę vietą užimančią „Cesena“ ekipą. Sostinės komandai pergalę padovanojo Daniele De Rossi.

„Giallorossi“ skriaudikai savaitės viduryje, tuo tarpu, svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Udinese“. Po Molla Wague įvarčio pirmajame kėlinyje šeimininkavo pirmavo daugiau nei pusvalandį, tačiau vos per keturias minutes dublį pelnęs Mario Gomezas buvo suteikęs „Fiorentina“ minimalią persvarą. Vis dėlto, nepraėjus nė dešimčiai minučių pusiausvyrą atstatė Panagiotis Kone, o daugiau įvarčių pelnyta nebuvo.

„Roma“ ekipai ant kulnų lipa kitas to paties miesto klubas „Lazio“. Šis rezultatu 2:0 privertė pasiduoti Veronos „Hellas“ komandą ir nuo antrosios vietos atsilieka tik tašku. Stefano Pioli kariauną šį vakarą į pergalę atvedė Felipe Andersonas bei Antonio Candreva.

Kiek netikėtai lygiosiomis su ant iškritimo ribos balansuojančiu Bergamo „Atalanta“ sužaidė „Napoli“ futbolininkai. Nepaisant to, kad varžovai nesužaidus nė pusės antrojo kėlinio liko dešimtyje, Maurico Pinilla sugebėjo „Atalanta“ į priekį išvesti pirmasis, o Rafa Benitezo auklėtiniai išsigelbėjo tik paskutinėmis dvikovos minutėmis, kai pasižymėjo po keitimo pasirodęs Duvanas Zapata. Lygiosios leido Neapolio komandą aplenkti Genujos „Sampdoria“ klubui, kuris 1:0 palaužė Milano „Inter“ pasipriešinimą.

„Empoli“ 3 – 1 „Sassuolo“
46' [1 - 0] Riccardo Saponara
49' [1 - 1] Daniele Rugani (į savus vartus)
59' [2 - 1] Levan Mchedlidze
60' [3 - 1] RIccardo Saponara

„Juventus“ 1 – 0 „Genoa“
25' [1 - 0] Carlos Tevez
62' Carlos Tevez („Juventus“) nerealizavo 11 metrų baudinio

„Cesena“ 0 – 1 „Roma“
41' [0 - 1] Daniele De Rossi

„Lazio“ 2 – 0 „Hellas“
5' [1 - 0] 5' Felipe Anderson
45+2' [2 - 0] Antonio Candreva

„Parma“ 0 – 2 „Torino“
19' [0 - 1] Maxi Lopez
36' Alessandro Lucarelli („Parma“) gavo raudoną kortelę
73' [0 - 2] Migjen Basha

„Napoli“ 1 – 1 „Atalanta“
55' Alejandro Daro Gomez („Atalanta“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
72' [0 - 1] Mauricio Pinilla
89' [1 - 1] Duvan Zapata

„Sampdoria“ 1 – 0 „Inter“
65' [1 - 0] Eder

„Udinese“ 2 – 2 „Fiorentina“
15' [1 - 0] Molla Wague
50' [1 - 1] Mario Gomez
53' [1 - 2] Mario Gomez
62' [2 - 2] Panagiotis Kone

20.Parma26332021:539

30-asis Prancūzijos čempionato turas baigėsi be staigmenų. Favoritais laikyti klubai sekmadienio susitikimuose savo varžovams nepaliko jokių vilčių.

Pirmame mače penktą vietą užimantys „Saint Etienne“ futbolininkai namie nugalėjo aštuntoje pozicijoje įsitaisiusį „Lille“. Antrajame kėlinyje sužaidus 7 minutes iš aikštės buvo pašalintas svečių atstovas Marcosas Lopesas, taigi, Christophe'o Galtierio auklėtiniams tereikėjo pasiimti pergalę. Ją garantavo du Maxo-Alaino Gradelio įvarčiai.

Tuo tarpu, į vietą UEFA Čempionų lygoje besitaikantis „Monaco“ svečiuose rezultatu 3:1 įveikė „Reims“ vienuolikę. Čia per pirmąsias 15 minučių pasižymėjo Fabinho ir Anthony Martialas, o paskutiame rungtynių trečdalyje tiksliais smūgiais dar apsikeitė Diego bei Nabilis Diraras. Monako komandą nuo laipteliu žemiau esančio „Saint Etienne“ skiria taškas, nuo trečioje vietoje žengiančio „Marseille“ – keturi, tačiau Leonardo Jardimo kariauna turi mačą atsargoje.

Ką tik minėtas Marselio klubas išvykoje per antrąjį kėlinį 4:0 sudorojo „Lens“. Dukart pasižymėjo Michy Batshuayi, po vieną tikslų smūgį pridėjo Alaixys Romao bei Andre Ayew.

„Saint Etienne“ 2 – 0 „Lille“
52' Marcos Lopes („Lille“) gavo raudoną kortelę
63' [1 - 0] Max-Alain Gradel
74' [2 - 0] Max-Alain Gradel

„Reims“ 1 – 3 „Monaco“
5' [0 - 1] Fabinho
14' [0 - 2] Anthony Martial
70' [1 - 2] Diego
79' [1 - 3] Nabil Dirar

„Lens“ 0 – 4 „Marseille“
46' [0 - 1] Michy Batshuayi
67' [0 - 2] Jacques Alaixys Romao
72' [0 - 3] Andre Ayew
90' [0 - 4] Michy Batshuayi