A grupės lyderiu tapo "Manchester United" (Anglija) klubas, namuose 3:1 (0:0) nugalėjęs Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) vienuolikę. Du įvarčius nugalėtojams 65 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Old Trafford" stadione Mančesteryje pelnė Paulas Scholesas (Polas Skoulzas, 80 ir 90 min.), vieną - Teddy Sheringhamas (Tedis Šeringemas). Vienintelio įvarčio autorius svečių ekipoje - Giorgos Karagounis (Georgijus Karagunis, 64 min.).

Pergalę pirmojo rato mače iškovojo ir kitas šios grupės favoritas - Ispanijos "Valencia" klubas, antradienį namuose 2:0 (1:0) įveikęs Graco "Sturm" (Austrija) futbolininkus. Palankią rungtynių baigtį praėjusio sezono UEFA Čempionų lygos finalininkams nulėmė norvego Johno Carew (Džono Kerju, 45 min.) ir ispano Juano Sanchezo (Chuano Sančeso, 47 min.). įvarčiai.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. "Manchester United"         1 1 0 0 3:1 3
2. "Valencia"                  1 1 0 0 2:0 3
3. "Panathinaikos"             1 0 0 1 1:3 0
4. "Sturm"                     1 0 0 1 0:2 0

A grupės antrojo turo rungtynės bus žaidžiamos gruodžio 6 dieną: " Panathinaikos" - "Valencia" ir "Sturm" - "Manchester United".

Vienvaldžiu Čempionų lygos B grupės lyderiu tapo nė vieno pralaimėjimo šio sezono turnyre nepatyręs La Korunjos "Deportivo" klubas. Ispanijos futbolininkai antradienį Paryžiuje 3:1 (0:1) nugalėjo "Paris St Germain" futbolininkus, nors aikštės šeimininkai po komandos kapitono Jimmy Algerino (Džimio Aldžerino, 38 min.) pirmąjį kėlinį laimėjo.

Antrajame kėlinyje marokietis Noureddine'as Naybetas (Nuredinas Najbetas, 63 min.) išlygino rezultatą, o pergalingus įvarčius svečiams pelnė ispanas Turu Flores (Turu Floresas, 70 min.) ir olandas Roy Makaay (Rojus Makėjus, 90 min.).

Kitos B grupės rungtynės antradienį Italijoje tarp "AC Milan" ir Stambulo "Galatasaray" (Turkija) vienuolikių baigėsi lygiosiomis 2:2, nors po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo dviejų įvarčių skirtumu (0:2).

Įvarčius Turkijos ekipai pelnė brazilas Mario Jardelis (Marijo Žardelis, 39 min.) ir Hasanas Sasa (41 min.). Antrajame kėlinyje ispanas J ose Mari (Chosė Mari, 48 min.) sušvelnino, o 73-ą minutę ukrainietis Andrejus Ševčenka iš 11 m baudinio išlygino rezultatą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. "Deportivo"                 1 1 0 0 3:1 3
2. "AC Milan"                  1 0 1 0 2:2 1
3. "Galatasaray"               1 0 1 0 2:2 1
4. "Paris St Germain"          1 0 0 1 1:3 0

B grupės antrojo turo rungtynės įvyks gruodžio 6 dieną: "Deportivo" - "AC Milan" ir "Galatasaray" - "Paris St Germain".

Trečiadienį žaidžiami likusieji keturi UEFA Čempionų lygos antrojo etapo pirmojo turo mačai: C grupėje susitinka Miuncheno "Bayern" - Liono "Olympique" ir Maskvos "Spartak" - Londono "Arsenal", o D grupėje žaidžia "Leeds United" - Madrido "Real" bei Briuselio "Anderlecht" - Romos "Lazio".

Dvi geriausios kiekvienos grupės vienuolikės pateks į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį.