Šeimininkai jau 8-ą minutę gavo antausį – į jų vartus pirmasis įmušė Pedro Henrique. Tiesa, jau po keturių minučių rezultatą išlygino Nabilas Fekiras.

Vis tik svečiams pavyko iš Liono išsivežti tris taškus. Pergalingą įvartį antro kėlinio pradžioje įmušė Mehdi Zeffane.

Kitame mače laimėti nesugebėjo ir „Monaco“ futbolininkai. Jie išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Toulouse“ komanda.

Šeimininkus pirmame kėlinyje į priekį išvedė Tongo Hamedas Doumbia, o po pertraukos rezultatą išlygino tikslus Thomaso Lemaro smūgis.

„Lyon“ 1 - 2 „Rennes“
8' [0 - 1] Pedro Henrique
12' [1 - 1] Nabil Fekir
56' [1 - 2] Mehdi Zeffane

„Ajaccio“ 0 - 2 „Angers“
2' [0 - 1] Cheikh Ndoye
20' [0 - 2] Cheikh Ndoye

„Nantes“ 1 - 0 „Reims“
77' [1 - 0] Ermir Lenjani

„Nice“ 2 - 1 „Caen“
66' [1 - 0] Hatem Ben Arfa
67' [1 - 1] Andy Delort
77' [2 - 1] Alassane Plea

„Bastia“ 3 - 0 „Guingamp“
5' [1 - 0] Julien Palmieri
39' [2 - 0] Julien Palmieri
90' [3 - ] Lassana Coulibaly

„Toulouse“ 1 - 1 „Monaco“
22' [1 - 0] Tongo Hamed Doumbia
65' [1 - 1] Thomas Lemar