Trečiadienį vykusiose UEFA Čempionų lygos pusfinalio pirmosiose rungtynėse „Bayern“ Ispanijoje net 0:3 pralaimėjo „Barcelona“ ekipai.

Jau 13-ą šeštadienio rungtynių Miunchene minutę iš aikštės buvo išvarytas retai progų pažaisti gaunantis atsarginis „Bayern“ vartininkas Pepe Reina, o į čempionų vartus buvo skirtas ir 11 m baudinys. Tačiau P. Reiną pakeitusiam pagrindiniam vartų sargui Manueliui Neueriui iškart traukti kamuolio iš tinklo neteko - Paulo Verhaegho nuo 11 m žymos smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą.

Tačiau mažumoje žaidęs neabejotinas pastarųjų metų Vokietijos futbolo lyderis „Bayern“ neatsilaikė. Pergalingą įvartį dėl vietos Europos turnyruose kovojančiai „Augsburg“ ekipai 71 min. pelnė Raulis Marcelo Bobadilla.

Pergalę iškovojo į antrą vietą pakilęs Menchengladbacho „Borussia“ klubas, namuose 3:0 sutriuškinęs ketvirtoje pozicijoje esančią Leverkuzeno „Bayer“ ekipą. 50 min. pasižymėjo Maxas Kruse, 81-ą min. - Patrickas Herrmannas, o 88-ą min - Ibrahima Traore.

Pergalę namuose iškovojo Dortmundo „Borussia“ komanda, namuose rezultatu 2:0 įveikusi Berlyno „Hertha“ ekipą. Nugalėtojams įvarčius pelnė Nevenas Subotičius (9 min.) ir Ericas Durmas (47 min.).

„Bayern Munich“ 0-1 „Augsburg“

13' Pepe Reina („Bayern Munich“) parodyta raudona kortelė
15' Paul Verhaegh („Augsburg“) nerealizavo 11 m baudinio
71' [0-1] Raul Marcelo Bobadilla

„Borussia Moenchengladbach“ 3-0 „Bayer Leverkusen“

50' [1-0] Max Kruse
81' [2-0] Patrick Herrmann
88' [3-0] Ibrahima Traore

„Borussia Dortmund“ 2-0 „Hertha Berlin“

9' [1-0] Neven Subotic
47' [2-0] Eric Durm

„Eintracht Frankfurt“ 3-1 „Hoffenheim“

18' [1-0] Bastian Oczipka
27' [2-0] Haris Seferovic
34' [3-0] Timothy Chandler
51' [3-1] Kevin Volland

„Hannover 96“ 1-1 „Werder Bremen“

21' [1-0] Lars Stindl
78' [1-1] Zlatko Junuzovic

„VfB Stuttgart“ 2-0 „Mainz 05“

66' [1-0] Daniel Didavi
79' [2-0] Filip Kostic