Penkioliktą pergalę dvidešimt antrose rungtynėse, po dviejų nesėkmių iš eilės, sekmadienį iškovojo praėjusio sezono čempionai - Los Andželo "Lakers" krepšininkai, namuose 112:88 sutriuškinę Detroito "Pistons" komandą.

Po 26 taškus nugalėtojams pelnė Kobe Bryantas (Kobė Brajantas) ir Shaquille'as O'Nealas (Šekilas O'Nilas). Be to, K. Bryantas atliko 9 rezultatyvius perdavimus, o Sh. O'Nealas per tris kėlinius po krepšiais atkovojo 12 kamuolių. 12 taškų į svečių krepšį įmetė Mike'as Penberthy (Maikas Penbertis), po 10 - Rickas Foxas (Rikas Foksas) bei Robertas Horry (Robertas Horis).

Svečių komandoje rezultatyviausiai žaidė Jerry Stackhouse'as (Džeris Stekhauzas) bei Joe Smithas (Džo Smitas), atitinkamai pelnę 30 ir 23 taškus.

Kitų sekmadienio NBA rungtynių rezultatai:

Toronto "Raptors"    -    Fynikso "Suns"      87:95
Vince Carter     35 tšk.  Jason Kidd        24 tšk.
Alvin Williams   13       Clifford Robinson 22

Bostono "Celtics" - Denverio "Nuggets" 104:102 (po pratęsimo) Paul Pierce 28 Antonio McDyess 37 Antoine Walker 26 Voshon Lenard 21

Niū Džersio "Nets" - Dalaso "Mavericks" 73:99 Kenyon Martin 18 Dirk Nowitzki 31 Sherman Douglas 13 Michael Finley 21

Sakramento "Kings" - Majamio "Heat" 101:97 Chris Webber 19 Tim Hardaway 25 Jason Williams 15 Brian Grant 19