Bostono komandai iki šiol namuose nebuvo pavykę laimėti penkių mačų iš eilės.

D.Kasparatis šiose rungtynėse kartą smūgiavo į aikštelės šeimininkų vartus, antrame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

Nugalėtojams įvarčius pelnė rusas Andrejus Kovalenka, Billas Guerinas (Bilas Gverinas) ir Jasonas Allisonas (Džeisonas Elisonas), nors po čeko Milano Krafto įvarčio svečiai pirmavo.

"Bruins" vartininkas, latvis Peteris Skudra, antradienio rungtynėse atrėmė 19 savo buvusio klubo partnerių smūgių.

Kaip ir "Penguins", 26 taškus Atlanto pogrupyje surinko ir lyderiu tapo Niujorko "Rangers" ekipa, antradienį namuose 7:6 įveikusi Los Andželo "Kings" komandą.