Tačiau "Man Utd" dar sykį įrodė kovotojų charakterį - per likusį laiką Wayne'as Rooney realizavo du 11 metrų baudinius, o Javieras Hernandezas galva išlygino rezultatą. Įspūdinga dvikova baigėsi rezultatu 3-3.

Pirmajame kėlinyje komandoms sunkiai sekėsi ieškoti kelių varžovų vartų link. Kiek aktyviau rungtyniavo 'raudonieji velniai', bet 36 minutę sėkmė nusišypsojo "Chelsea": Danielis Sturridge'as suklaidino Patrice'ą Evrą ir perdavė kamuolį palei vartų liniją, o jį į savus vartus nukreipė gynėjas Jonny Evansas.

Po pertraukos šeimininkai staigiai pasiuntė varžovus į nokdauną, kuris, atrodė, bus ir nokautas. 46 minutę po Fernando Torreso perdavimo puikiu smūgiu iš eigos Davidą De Gea nuginklavo Juanas Mata, o 51 minutę pasižėjo Luizas.

Visgi svečiams viltis sužibo 58 minutę, kai Evrą baudos aikštelėje stumtelėjo Sturridge'as. Arbitras skyrė baudinį, kurį užtikrintai įmušė Rooney. Netrukus situacija pasikartojo: teisėjas dar kartą parodė į žymą, šį sykį po Branislavo Ivanovičiaus pražangos, ir Rooney pelnė antrą įvartį.

Lyg to būtų negana, 84 minutę Londono klubo gynėjas Davidas Luizas pramiegojo baudos aikštelėje visiškai vieną paliktą Javierą Hernandezą, kuris be vargo iš kelių metrų galva pasiuntė Ryano Giggso perduotą kamuolį į Petro Cecho vartus.

Papissas Demba Cisse debiutavo "Newcastle" klube pelnydamas įvartį, lėmusį pergalę 2-1 prieš Birmingemo "Aston Villa".

Daugiau nei 12 milijonų eurų kainavęs futbolininkas krūtine susistabdė Jonaso Gutierrezo perduotą kamuolį ir pasiuntė kamuolį į tinklą 71 minutę.

Pirmajame kėlinyje Niukaslio komanda pirmavo po tikslaus Demba Ba smūgio, bet dar prieš pertrauką pusiausvyrą buvo atstatęs Robbie Keane'as.

Po šios pergalės "Newcastle" pakilo į 5 vietą turnyrinėje lentelėje, o "Aston Villa" rikiuojasi 13-oje pozicijoje.

"Newcastle" 2 - 1 Birmingemo "Aston Villa"

30' [1 - 0] D.Ba
45' [1 - 1] R.Keane
71' [2 - 1] P.Cisse

Londono "Chelsea" 3 - 3 "Man Utd"

36' [1 - 0] J.Evans (į savus vartus)
46' [2 - 0] J.Mata
51' [3 - 0] D.Luiz
58' [3 - 1] W.Rooney (iš 11 m. baudinio)
69' [3 - 2] W.Rooney (iš 11 m. baudinio)
84' [3 - 3] J.Hernandez