Suomijos atstovės savo įvarčių sąskaitą atidarė jau 3-ąją minutę, kuomet tolimu smūgiu pasižymėjo Kaisa Collin. Po dešimties minučių savo įvarčių sąskaitą atidarė šeimininkių snaiperė Heidi Kollanen, kuri pasižymėjus du kartus per keturias minutes.

Kur kas prasčiau lietuvaitėms nuo suomių atakų sekėsi gintis po pertraukos. Savo įvarčių sąskaitą ir toliau didino H. Kollanen, antrajame kėlinyje pelniusi dar tris įvarčius, o iš viso penkis. Per paskutines dešimt minučių suomės pasižymėjo dar tris kartus, o galutinis rezultatas ypač skaudus lietuvėms – 0:8.

Sekmadienį Lietuvos U-19 merginų rinktinė atrankos varžybas užbaigs dvikova su turkėmis, kurios pirmąją dieną minimaliu rezultatu 0:1 pralaimėjo Suomijai, o ketvirtadienio vakarą žaidė su lenkėmis.

Primename, kad lietuvės pirmame ture 0:5 neprilygo Lenkijos atstovėms.

Rungtynių statistika:

Suomija WU-19 – Lietuva WU-19 8:0 (3:0).

Įvarčiai: 3, 63 min. Kaisa Collin, 11, 14, 49, 80, 89 min. Heidi Kollanen, 90+3 min. Roosa Broijer (Suomija).

Lietuvos merginų U-19 rinktinės sudėtis: Aistė Griciūtė, Laura Ruzgutė, Vaida Aliukonytė, Greta Guižauskaitė, Sonata Stankevičiūtė, Evelina Buividavičiūtė, Eglė Raznauskaitė, Paulina Sarkanaitė (61 min. Jovilė Vašėtaitė), Ugnė Adamavičiūtė, Renata Jevtušenkaitė (46 min. Karolina Zabolotnaja), Eva Šelepen (46 min. Lijana Gedminaitė).