Ž. Ilgauskas aikštelės šeimininkams per 28 minutes pelnė 14 taškų, pataikęs 6 dvitaškius iš 11 bei 2 baudų metimus iš 4. Be to, Lietuvos krepšininkas po krepšiais atkovojo 7 kamuolius bei pakartojo savo asmeninį rekordą - 6 - pagal blokuotų varžovų metimų per vienerias NBA rungtynes kiekį.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Lamondas Murray (Lamondas Miurėjus, 18 tšk.), Andre Milleris (Andrė Mileris), Mattas Harpingas (Metas Harpingas) ir Cedricas Hendersonas (Sedrikas Hendersonas), įmetė po 15 taškų.

32 taškas Atlantos ekipai - asmeninis rekordas NBA lygoje - pelnė Jasonas Terry (Džeisonas Teris), o 700-ąsias NBA rungtynes žaidęs Dikembe Mutombo įmetė 11 taškų. Po 11 taškų į "Cavaliers" krepšį įmetė Der Marras Johnsonas (Der Maras Džonsonas) ir Mattas Maloney (Metas Melounis).

Keturioliktą pergalę dvidešimt antrose rungtynėse šeštadienį iškovojo ketvirtą vietą Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno pogrupyje užimantis Arvydo Sabonio Portlendo "Trail Blazers" klubas. Rungtyniaudama be rezultatyviausio savo žaidėjo Rasheedo Wallace'o (Rašido Voliso), Portlendo ekipa namuose 114:83 (30:17, 25:18, 32:20, 27:28) sutriuškino Detroito "Pistons" krepšininkus.

A. Sabonis nugalėtojams per 21 minutę pelnė 14 taškų (12 - I kėlinyje), pataikęs 5 dvitaškius iš 7 bei realizavęs visus keturis baudų metimus. Po krepšiais lietuvis atkovojo devynis kamuolius ir blokavo du varžovų metimus.

21 tašką į svečių krepšį įmetė Damonas Stoudamire'as (Deimonas Studamajeris), 19 - Steve'as Smithas (Stivas Smitas), 11 - Gregas Anthony (Gregas Entonis), po 10 - Shawnas Kempas (Šonas Kempas) ir Bonzis Wellsas (Bonzis Velsas).

"Pistons" sudėtyje rezultatyviausiai rungtyniavo Jerry Stackhouse'as (Džeris Stekhauzas), pelnęs 26 taškus.