Centrine šio turo dvikova tapo dviejų lygos lyderių „Lietavos" ir „Trakų" akistata. Šių rungtynių baigtį nulėmė dar prieš pertrauką pelnyti du šeimininkų įvarčiai - 32 minutę pasižymėjo Vytautas Stanevičius, o 44 min. įvartį pelnė „Lietavos" naujokas Marius Bezykornovas. Nors antrajame kėlinyje už antrą įspėjimą iš aikštės buvo pašalintas jonavietis, visgi svečiai iš Trakų kiekybinę persvara pasinaudoti nesugebėjo ir „Lietava" antrą kartą šiame sezone palaužė „Trakų" futbolininkus.

Kitose šio turo rungtynėse „Palanga" savo žiūrovų akivaizdoje iškovojo ilgai lauktą pergalę ir nutraukė šešių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją. Pajūrio atstovai antrajame kėlinyje Oresto Abramavičiaus ir Alison Piere Moreira Silva įvarčių dėka palaužė „Šilutės" futbolininkus. Po šios pergalės „Palanga" turnyrinėje lentelėje pakilo į septinatąją vietą.

Kėdainių miesto derbyje įtikinamą pergalę šventė ketvirtoje pozicijoje esantys „Nevėžio" futbolininkai, kurie net 6:1 sutriuškino „Kėdainius". Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo Aivaras Lyberis pelnęs keturis įvarčius.

Antrą pergalę paeiliui šventė Vilniaus „Granito" klubas. Sostinės atstovai „Žalgirio" stadione minimaliu rezultatu 1:0 palaužė Kuršėnų „Ventos" vienuolikę. „Granito" pergalę lėmusį įvartį 32 minutę pelnė Artūras Juchno.

17 turo susitikimai bus žaidžiami penktadienį ir šeštadienį.

XVI turo statistika:

Palanga (Palanga) - Šilutė (Šilutė) 2:0 (0:0).
Teisėjas: V. Gerasimovas (Klaipėda), 240 žiūrovų.
Įvarčiai: 61 min. O. Abramavičius, 74 min. A. Silva (Palanga).
Pašalinimai: 65 min. R.Šmitas (už 2-ą įspėjimą), 71 min. E.Užkuraitis (už 2-ą įspėjimą) (Šilutė).

Granitas (Vilnius) - Venta (Kuršėnai) 1:0 (1:0).
Teisėjas: D. Bisigirskas (Jonava), 100 žiūrovų.
Įvartis: 32 min. A.Juchno (Granitas).

Lietava (Jonava) - Trakai (Trakai) 2:0 (2:0).
Teisėjas: E. Kriaučiūnas (Marijampolė), 310 žiūrovų.
Įvarčiai: 32 min. V.Stanevičius, 44 min. M. Bezykornovas (Lietava).
Pašalinimai: 55 min. M. Sirvidas (už 2-ą įspėjimą) (Lietava).

Kėdainiai (Kėdainiai) - Nevėžis (Kėdainiai) 1:6 (1:4).
Teisėjas: A. Gutovskis (Vilnius), 180 žiūrovų.
Įvarčiai: 43 min. M.Vaitkus (Kėdainiai); 6 min. M. Daunoravičius, 26 min., 40 min., 44 min. ir 85 min. A. Lyberis, 64 min. N. Kestenis (Nevėžis).