Dviem įvarčiais prie aikštės šeimininkų pergalės prisidėjo lietuviai - Nerijus Valskis (57 min.) bei Tomas Tamošauskas (70 min.).

Iki 60-os minutės nugalėtojų gretose žaidė Marius Činikas, o Vitalijus Kavaliauskas buvo tarp atsarginių žaidėjų.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Jurgis Kalnas (1 ir 12 min.), vienu - Ritus Krjauklis (45 min.), Andrejus Prochorenkovas (63 min.) bei Vugaras Aškerovas (67 min.).

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose Paata Baladzė (60 min.) iš 11 m baudinio.

Čempionate pirmauja Ventspilio "Ventspils" (54 tšk.) klubas, trečioje pozicijoje - Daugpilio "Daugava" (50 taškų) futbolininkai.

M.Bezykornovo ir G.Krušos įvarčiai Estijos futbolo pirmenybių mačuose

Vienuoliktą įvartį Estijos futbolo pirmenybių XXIX turo rungtynėse įmušė Marius Bezykornovas, o treči vietą dešimties komandų turnyre užimantis praėjusio sezono bronzos medalininkas Narvos "Trans" (60 tšk.) klubas svečiuose 2:0 (1:0) įveikė devintoje pozicijoje esančią "Kuressaare" (17 tšk.) ekipą.

Lietuvis mačo pradžioje (13 min.) realizavo 11 m baudinį, o antro įvarčio autoriumi tapo Aleksandras Kulikas (67 min.).

"Trans" komandoje visą mačą žaidė dar du Lietuvos atstovai - Tomas Rimas bei Dmitrijus Šiškinas.

Ketvirt vietą pirmenybėse išsaugojo dviejų lietuvių šalies vicečempionas Talino "Levadia" (57 tšk.) klubas, mačą namuose su šeštoje pozicijoje esančia "Paide linnameeskond" (33 tšk.) komanda baigęs lygiosiomis 0:0.

Aikštės šeimininkų gretose nei Povilas Šarūnas, nei Valerijus Mižigurskis nebuvo įrašyti į rungtynių protokolą.

Trečią įvartį pirmenybėse pelnė Gediminas Kruša, o penktą vietą užimanti Silamiajės "Kalev" (48 tšk.) ekipa savo aikštėje 7:0 (4:0) sutriuškino autsaiderius Lasnamiajės "Ajax" (4 tšk.) futbolininkus.

Iki pertraukos rungtyniavęs G. Kruša įvarčiu pasižymėjo pirmo kėlinio pabaigoje (45 min.).

Visą mačą aikštės šeimininkų gretose žaidė Evaldas Užkuraitis bei Eimantas Valaitis, o likusius įvarčius pelnė Sergejus Vichrovas (6 min.), Aleksandras Nikulinas (34 min. ir 58 min. iš 11 m baudinio), Pavelas Aleksejevas (38 min.), Jakubas Hejretas (65 min.) bei Maksimas Paponovas (82 min.).

Estijos lygoje pirmauja čempionės titulą ginanti Talino "Flora" bei Talino "Nomme JK Kalju" (po 63 taškai) futbolininkai.

Lenkijos lygos rungtynėse V.Andriuškevičius buvo pašalintas iš aikštės

Lenkijos futbolo čempionato septinto turo rungtynėse trečią pralaimėjimą patyrė bei su 8 taškais į vienuoliktą vietą šešiolikos komandų turnyre nukrito Gdansko "Lechia" klubas su Vytautu Andriuškevičiumi, svečiuose 0:1 (0:1) nusileidęs lydere tapusiai Tado Kijansko Kelcų "Korona" (15 tšk.) ekipai.

84-ą žaidimo minutę už grubią pražangą V. Andriuškevičius buvo pašalintas iš aikštės, o T. Kijanskas nugalėtojų gretose nerungtyniavo.

Pergalingo įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose - Jacekas Kielbas (9 min.).

Antrą-trečią vietas pirmenybėse dalijasi Poznanės "Lech" ir Chožuvo "Ruch" (po 13 tšk.) futbolininkai.

Mindaugo Pankos atstovaujama Lodzės "Widzew" (11 tšk.) komanda užima ketvirtą vietą, Balstogės "Jagiellonia" ekipa su Andriumi Skerla (11 tšk.) - penkta, o Dominyko Galkevičiaus ir Darvydo Šerno atstovaujamas Lubino "Zaglębie" (4 taškai) klubas - penkioliktas.