Pirmasis šių rungtynių kėlinys buvo gana vangus. „Juventus“ kamuolį kontroliavo šiek tiek ilgiau, tačiau atliko vos vieną smūgį į vartų plotą. Vieną kartą į vartus pirmame kėlinyje smūgiavo ir „Bologna“, tačiau jų smūgis pasiekė tikslą. 17-ą minutę po Gastono Ramirezo perdavimo pasižymėjo Marco Di Vaio - 1:0.

Antram kėliniui nespėjus įpusėti „Juventus“ išlygino rezultatą: 58-ą minutę Andrea Pirlo atliko puikų perdavimą Mirko Vučiničiui, kuris lengvai perkėlė kamuolį per vartininką - 1:1.

Po šio įvarčio „Bologna“ vartininkui Jeanui-Francoisui Gilletui teko dar smarkiai paplušėti, tačiau jis sugebėjo atlaikyti vieną po kito sekusius Simone Pepe ir Claudio Marchisio smūgius.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos „Juves“ situacija pablogėjo, kadangi ji liko žaisti dešimtyje - 84-ą minutę antrą geltoną kortelę gavo Leonardo Bonucci. „Bologna“ dar bandė išplėšti pergalę, tačiau „Juventus“ apsigynė sėkmingai ir svečiuose iškovojo tašką.

Visgi po šių lygiųjų Turino miesto klubas liko antras ir dviem taškais atsilieka nuo „Milan“.

Kiti du mačai taip pat baigėsi lygiosiomis: „Parma“ sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:0) su „Fiorentina“, o „Cesena“ ir „Catania“ dvikova baigėsi rezultatu 0:0 (0:0).