Pirmą įvartį puikiu baudos smūgiu 35-ą minutę pelnė pastaruoju metu šaunią sportinę formą demonstruojantis gynėjas Sergio Ramosas (0:1), tačiau 86-ą minutę Humberto Osorio smūgiu galva po kampinio išlygino skirtumą - 1:1.

Rungtynių pradžioje aikštę dėl traumos paliko madridiečių atakų lyderis Cristiano Ronaldo. Kaip skelbia oficialus „Real“ klubo puslapis internete, portugalas prastai pasijautė ir paprašė keitimo.

„Real“ klubas dar gali tapti čempionu, jei laimės dvejas paskutines rungtynes, o „Barcelona“ ekipa namuose įveiks Madrido „Atletico“ komandą. Tačiau 37-ame, priešpaskutiniame ture, „Barcelona“ ir „Atletico“ klubai neturi įveikti atitinkamai „Elche“ ir „Malaga“ ekipų. O tai - mažai tikėtina.

Rezultatas:

„Valladolid“ 1 - 1 Madrido „Real“

35' Sergio Ramos [0 - 1]
87' Humberto Osorio [1 - 1]