Pirmasis susitikimo įvartis krito jau 3-ią minutę. Jo autoriumi būtent ir tapo Ispanijos rinktinės puolėjas. O pergalę įtvirtinusį tikslų smūgį pačioje pirmo kėlinio pabaigoje atliko Tiago.

„Atletico“ 2 - 0 „Getafe“
3' [1 - 0] Fernando Torres
44' [2 - 0] Tiago

„Rayo Vallecano“ 1 - 0 „Malaga“
22' [1 - 0] Gael Kakuta
74' Marcos Angeleri („Malaga“) gavo raudoną kortelę – antra geltona

„Levante“ 0 - 1 „Celta Vigo“
86' [0 - 1] Charles

„Athletic“ 2 - 1 „Almeria“
9' [1 - 0] Xabier Etxeita
26' [2 - 0] Mikel Rico
47' [2 - 1] Mikel Balenziaga (į savus vartus)
90+1' Francisco Velez („Almeria“) gavo raudoną kortelę – antra geltona

20.Cordoba27391519:4318

Šeštadienio vakarą prasidėjo 28-asis Italijos čempionato turas, o į stadionus susirinkę sirgaliai išvydo dvejas rungtynes.

Ankstesnėje dvikovoje Veronos „Chievo“ namuose minimalia persvara palaužė „Palermo“ komandą. Mačo didvyriu tapo 36-ą minutę pasižymėjęs Alberto Paloschi. Tiesa, tas pats puolėjas antrame kėlinyje nerealizavo 11 metrų baudinio.

Iškovoti trys taškai leido „Chievo“ bent iki rytojaus pakilti į keturioliktą turnyrinės lentelės vietą, o vienuoliktoje pozicijoje esantis „Palermo“ po visų dvikovų gali nukristi trimis žemyn.

Kitame susitikime „AC Milan“ futbolininkai „San Siro“ stadione po atkaklios kovos privertė pasiduoti iškritimo zonoje esančią „Cagliari“ vienuolikę.

Šį sezoną buksuojančiai Filippo Inzaghi kariaunai pergalę padovanojo įvartį pelnęs Philippe Mexesas bei dubliu pasižymėjęs Jeremy Menezas. Varžovų gretose vienintelis tiksliu smūgiu pasižymėjo Diego Fariasas. Verta paminėti, kad Menezas dar ir atliko rezultatyvų perdavimą komandos draugui.

Pirmą pergalę po trijų iš eilės nesėkmingu turų (pralaimėjimas ir dvejos lygiosios) „Madų sostinės“ ekipa laikinai kyla į septintą poziciją, o „Cagliari“ nuo išlikimą garantuojančios septintosios vietos toliau skiria keturi taškai.

„Chievo“ 1 – 0 „Palermo“
36' [1 - 0] Alberto Paloschi
62' Alberto Paloschi („Chievo“) nerealizavo 11 metrų baudinio
86' Siniša Andelkovič („Palermo“) gavo raudoną kortelę – antra geltona

„AC Milan“ 3 – 1 „Cagliari:
21' [1 - 0] Jeremy Menez
47' [1 - 1] Diego Farias
49' [2 - 1] Philippe Mexes
78' [3 - 1] Jeremy Menez (iš 11 metrų baudinio)