Po lietuvio įvarčio 35-ąją žaidimo minutę "Real Sociedad" pirmavo, bet likus devynioms minutėms iki rungtynių pabaigos Toro Acuna (Toras Akuna) rezultatą išlygino. Beje, nuo 39-osios minutės aikštės šeimininkai žaidė ne visos sudėties - iš aikštės buvo pašalintas Sergio Corino (Serchijo Korino).

Ispanijos čempionate pirmauja po 35 taškus turinčios "Valencia" ir Madrido "Real" komandos, tik pastaroji vienuolikė žaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau. Turo rungtynėse "Valencia" namuose 1:0 nugalėjo Santandero "Racing", o "Real" svečiuose 3:1 - "Alaves" ekipą.

Trečiojoje vietoje liko šalies čempionai - La Korunijos "Deportivo" futbolininkai. Jie svečiuose 1:3 pralaimėjo "Valladolid" ekipai ir nuo lyderių atsilieka 4 taškais.

Į ketvirtąją vietą su 30 taškų pakilo "Barcelona", išvykoje 3:2 nugalėjusi "Oviedo" vienuolikę.