72-ąją rungtynių minutę po Edgaro Jankausko realizuoto 11 metrų baudinio (8-as lietuvio įvartis Ispanijos čempionate - BNS), aikštės šeimininkai pirmavo 2:0. Atrodė, kad "Real Sociedad" ekipa turi iškovoti pergalę, tuo labiau, kad ir varžovų aikštėje liko dešimt.

Tačiau jau po dviejų minučių šeimininkų ekipos žaidėjas Lorenas pasiuntė kamuolį į savo vartus (1:2), o 90-ąją rungtynių minutę rusas Aleksandras Mostovojus išlygino rezultatą (2:2).

Po šių lygiųjų "Real Sociedad" su 18 taškų turnyro lentelėje pakilo į 18-ąją vietą.

Čempionate pirmauja Madrido "Real" futbolininkai (48 taškai). "Real" sekmadienį namuose 4:3 palaužė "Malaga" ekipos pasipriešinimą.

Septyniais taškais nuo lyderio atsilieka čempionų titulą ginanti La Korunijos "Deportivo" ekipa. Turo rungtynėse "Deportivo" savo aikštėje 2:1 nugalėjo čempionato autsaiderį - Santandero "Racing" klubą.

Trečiojoje vietoje su 40 taškų yra "Barcelona", kuri šeštadienį namie net 7:0 sutriuškino Bilbao "Athletic" vienuolikę.

"Villarreal" - "Alaves" 2:0

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas, taškai):

20.Santandero "Racing" 21  3  5 13 22:39  14

Rezultatyviausių Ispanijos futbolininkų sąraše pirmauja 16 įvarčių įmušęs Javi Moreno (Chavis Morenas, "Alaves"). Jis net 4 įvarčiais lenkia antrojoje vietoje esančius Raulį (Madrido "Real") ir brazilą Rivaldo (Rivaldą, "Barcelona"). Po 10 kartų pasižymėjo Roy Makaay (Rojus Makėjus, "Deportivo"), Dely Valdesas (Delis Valdesas, "Malaga") ir olandas Patrickas Kluivertas (Patrikas Kleivertas, "Barcelona"). Po 9 įvarčius pelnė Gutis (Madrido "Real") ir Catanha (Katanja, "Celta"), po 8 - Dario Silva (Darijus Silva, "Malaga"), E. Jankauskas ("Real Sociedad") ir Johnas Carew (Džonas Kerju, "Valencia").