Trečią sykį pasiruošimo cikle uostamiesčio klubas pirmasis įmušė įvartį, bet persvaros neišsaugojo – 1:2 (0:0).

Po atkaklaus pirmojo kėlinio, kuriame aktyviai žaidė abi ekipos, „Atlantas“ išsiveržė į priekį 64-ą minutę po tikslaus Jurijaus Vereščiako smūgio.

Tačiau jau po poros minučių rezultatas tapo lygus. Vartininkas baudos aikštelėje nugriovė varžovą, o uždirbtą baudinį realizavo Nemanja Mihajlovičius.

Pergalę serbams garantavo Džorže Jovanovičius, pasižymėjęs 80-ą minutę.

„Atlantas“ rungtynes pradėjo tokia sudėtimi: D. Mikelionis, R. Fredgeimas, S. Obivalinas, A. Bartkus, K. Šulcas, O. Dmitrijevas, D. Šimkus, A. Čofu, D. Kazlauskas, J. Raziūnas, J. Vereščiakas.

Tai buvo paskutinės kotrolinės rungynės pirmojoje „Atlanto“ stovykloje Kipre. Jau vasario 6-ąją komanda grįžta į Klaipėdą.

Antroji stovykla tame pačiame Kipre prasidės vasario 10-ąją.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)