27-erių metų puolėjas D. Matulevičius 23-ią minutę išvedė savo komandą į priekį, tačiau 36-ąją rezultatą išlygino Nany Dimata, o 90-ąją pergalingą įvartį pelnė Davidas David Rozehnalis..

Lietuvis žaidė visas rungtynes, o 57-ą minutę jam buvo parodyta geltona kortelė.

Tai buvo antrasis D. Matulevičiaus įvarti Belgijos pirmenybėse. „Royal Excel“ ekipą jis papildė sausio mėnesį.

„Royal Excel“ komanda su 18 taškų turnyro lentelėje lieka paskutinė – 16-a. „KV Ostende“ (45 tšk.) ekipa yra ketvirta.

Tuo metu Izraelio futbolo čempionato 22-ojo turo rungtynėse „Bnei Yehuda“ komanda su Nerijumi Valskiu ir vartininku Emilijumi Zubu išvykoje 1:0 (1:0) nugalėjo „Šmona“ ekipą.

Pergalingą įvartį 36-ąją minutę įmušė N. Valskis. Abu Lietuvos futbolininkai žaidė visas rungtynes.

„Bnei Yehuda“ (21 tšk.) komanda turnyro lentelėje užima 10-ą vietą, o „Šmona“ (31 tšk.) klubas žengia ketvirtas.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.