Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas nugalėtojo neišaiškino – 1:1 (0:0, 1:1).

2013 metų vicečempionai Panamos futbolininkai pirmavo po Roberto Nurse'o (55 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Clintas Dempsey (70 min.).

Baudinių serijoje svečių komandos vartininkui Luisui Mejiai pavyko atremti du – Michaelo Bradley ir DaMarcuso Beasley – smūgius.

Pirmenybių finale sekmadienį Filadelfijoje aštuntą kartą šio turnyro istorijoje žais šešiskart čempionė Meksikos ekipa ir pirmą kartą varžybų finalą pasiekusi Jamaikos komanda.

Čempionato rengėjai jau atsiprašė Panamos rinktinės už teisėjo klaidas pusfinalio mače su Meksika. Tuomet meksikiečiai tik po pratęsimo laimėjo 2:1, o abu įvarčius įmušė iš 11 metrų baudinių (90+9 ir 105 min.).