Pirmasis kėlinys prasidėjo Louiso van Gaalo auklėtinių dominavimu, tačiau antroje pusėje „mėlynieji“ perėmė iniciatyvą ir 38-ą minutę Edenas Hazardas išvedė šeimininkus į priekį, sulaukęs puikaus Oscaro perdavimo.

Kitos 45 minutės buvo panašios ir „Man United“ bandė išlyginti rezultatą. Ypač svečių iš Mančesterio atakos suaktyvėjo rungtynių pabaigoje, bet įvarčio pasiekti nepavyko ir „Chelsea“ įsirašė dar tris taškus, kurie beveik užsitikrino pirmą vietą ir čempionų titulą.

„Chelsea“ 1 – 0 „Man United“
38' [1 – 0] Eden Hazard

„Stoke City“ 2 – 1 „Southampton“
22' [0 – 1] Morgan Schneiderlin
47' [1 – 1] Mame Biram Diouf
84' [2 – 1] Charlie Adam

„Crystal Palace“ 0 – 2 „West Bromwich Albion“
2' [0 – 1] James Morrison
53' [0 – 2] Craig Gardner

„Everton“ 1 – 0 „Burnley“
11' Ross Barkley („Everton“) nerealizavo 11 metrų baudinio
29' [1 – 0] Kevin Mirallas
45' Ashley Barnes („Burnley“) gavo raudoną kortelę – antra geltona

„Leicester“ 2 – 0 „Swansea“
15' [1 – 0] Jose Leonardo Ulloa
89' [2 – 0] Andy King

„Arsenal“ – FA taurės finale

Sužaistas pirmasis Anglijos Futbolo Asociacijos (FA) taurės pusfinalis. „Wembley“ stadione susitiko antrame divizione rungtyniaujantis „Reading“ bei pernai taurę laimėjęs ir šį sezoną dar dėl aukščiausių „Premier“ lygos apdovanojimų kovojantis Londono „Arsenal“.

Nepaisant to, jog visas rungtynes kamuolį žymiai ilgiau kontroliavo „kanonieriai“, intrigos netrūko iki pat teisėjo finalinio švilpuko.

Pirmame kėlinyje nei viena komanda daug progų neturėjo, tačiau atsiradusią galimybę puikiai išnaudojo „Arsenal“ puolėjas Alexis Sanchezas, šaltakraujiškai savo komandą į priekį išvedęs 40-ąją minutę. Kitas pavojingas sostinės klubo atakas atrėmė puikiai sužaidęs „Reading“ vartininkas.

Antrame kėlinyje „Championship“ atstovai sugebėjo favoritus nustebinti ir Garathas McCleary tiksliu smūgiu atstatė lygybę. „Kanonieriai“ daugiau pasižymėti nesugebėjo, taigi, komandoms teko keliauti į pratęsimą.

Prasidėjus papildomam pasižymėti galėjo tiek vieni, tiek kiti, bet pirmojo pratęsimo kėlinio pabaigoje sėkmė dar kartą nusišypsojo Alexiui Sanchezui, kurio smūgis, paleistas tiesiai į vartininką, išslydo iš šio rankų bei įriedėjo į vartus.

Per paskutines penkiolika minučių „Reading“ itin pavojingų progų sukurti nesugebėjo, o arčiau trečiojo įvarčio netgi buvo „Arsenal“.

Pergalę iškovojusi Londono ekipa finale kausis su Birmingemo „Aston Villa“ arba „Liverpool“. Jos tarpusavio santykius aiškinsis sekamdienį.

Rezultatas:

„Reading“ 1 – 2 „Arsenal“
40' [0 - 1] Alexis Sanchez
54' [1 - 1] Garath McCleary
115' [1 - 2] Alexis Sanchez

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (160)