„Bayern” klubas ir toliau smaginasi triuškindamas varžovus

(6)
Arjenas Robbenas
© AP/Scanpix

Vokietijos čempionate Berlyno „Hertha” šeštadienį namuose priėmė Miuncheno „Bayern” komandą. Bavarai nepaliko jokių vilčių „Hertha” klubui ir sutriuškino jį 6:0. 9-ą minutę berlyniečių vartininką nuginklavo Thomas Mulleris, o 12-ą ir 19-ą minutėmis pasižymėjo Arjenas Robbenas. Antrą savo įvartį jis įmušė iš 11 metrų baudinio.

Antrame kėlinyje kitą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Mario Gomezas, o po minutės kamuolys dar kartą pabuvojo Hertha ekipos vartuose po Toni Krooso smūgio.

66-ą minutę buvo skirtas jau trečias 11 metrų baudinys į „Hertha” vartus, kuomet Alfredo Moralesas pažeidė taisykles prieš Franką Ribery, o A. Robbenas atliko „hat-rick'ą” šiame mače.

Per pastarąsias trejas rungtynes „Bayern“ žaidėjai pelnė 20 įvarčių, o praleido vos vieną (7:1, 7:0 ir 6:0).

Kituose mačuose pergales iškovojo ir kiti lyderiai. Dortmundo „Borrusia” klubas namuose 1:0 įveikė Brėmeno „Werder” ekipą, o Monchengladbacho „Borussia“ svečiuose laimėjo prieš Leverkūzeno „Bayer“ futbolininkus.

„Hertha” 0 - 6 „Bayern”

9' [0 - 1] Thomas Muller
12' [0 - 2] Arjen Robben
19' [0 - 3] Arjen Robben (iš 11 metrų baudinio)
50' [0 - 4] Mario Gomez (iš 11 metrų baudinio)
51' [0 - 5] Toni Kroos
67' [0 - 6] Arjen Robben (iš 11 metrų baudinio)

Dortmundo „Borrusia” 1 - 0 „Werder”

8' [1 - 0] Shinij Kagawa

„Bayer” 1-2 Monchengladbacho „Borussia“

7' [0 - 1] Marco Reus
75' [1 - 1] Stefan Kiessling
88' [1 - 2] Igor de Camargo

„Augsburg” 2 - 1 „Mainz”

36' [0 - 1] Sami Allagui
43' [1 - 1] Ja-Cheol Koo
51' [2 - 1] Sebastian Langkamp

„Nurnberg 1 - 3 Wolfsburg”

9' [1 - 0] Daniel Didavi
15' [1 - 1] Mario Mandzukič
24' [2 - 1] Patrick Helmes
54' [3 - 1] Patrick Helmes

„Hamburg” 1 - 3 „Freiburg”

20' [0 - 1] Johannes Flum
44' [0 - 2] Daniel Caligiuri
72' [0 - 3] Cedric Makiadi
75' [1 - 3] Ivo Ilicevič

Futbolas

C. Ronaldo vairavimo paslapčių mokė J. Buttonas (2)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 22:07
C. Ronaldo vairavimo paslapčių mokė J. Buttonas
Madrido „Real“ žaidėjas Cristiano Ronaldo išreiškė viltį, kad Ispanijos komanda galėtų tapti pirmąja ekipa, tapusia Čempionų lygos nugalėtoja dvejus metus iš eilės. Futbolininkas pirmadienį dalyvavo reklaminiame renginyje, kur jį vairuoti mokė buvęs „Formulės-1“ pasaulio čempionas Jensonas Buttonas.

Vokietijos futbolo rinktinė turi naują kapitoną (1)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 18:05
Bastianas Schweinsteigeris ir Lukas Podoslkis
twitter.com
Pasaulio čempionė Vokietijos futbolo rinktinė turi naują kapitoną. Philippui Lahmui paskelbus apie karjeros pabaigą nacionalinėje komandoje strategas Joachimas Loewas kapitonu paskyrė Bastianą Schweinsteigerį.

Lietuvos futbolininkai Europos čempionato atrankai kaupiasi Bavarijoje (4)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 16:35
Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė pirmadienį susirinko Vokietijoje ir pradėjo paskutinį pasiruošimo etapą prieš 2016 metų Europos čempionato atrankos varžybų startą. Trečiadienį lietuvių Austrijoje laukia rungtynės su Jungtinių Arabų Emyratų rinktine, o oficiali dvikova San Marine vyks rugsėjo 8-ąją.

Brangiausių vasaros futbolininkų dešimtukas (8)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 13:08
Užsidarius žaidėjų perėjimo iš klubo į klubą langui, paaiškėjo, kad tarpsezonio metu labiausiai pinigais „taškėsi“ Anglijos „Premier“ lygos ekipos. Brangiausių žaidėjų dešimtuke - net trys „Manchester United“ komandos naujokai. Šlovę bandanti atgauti komanda įsigijo 75 mln. eurų kainavusį Angelį Di Maria, 37,8 mln. eurų įvertintą Luke'ą Shaw ir 36,5 mln. eurų Anderį Herrerą.

N. Kesminas: verta ateiti į stadioną ir pamatyti būsimas „Premier“ lygos žvaigždes (5)

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 12:33
Anglijos U21 futbolo rinktinė
Organizatorių nuotr.
Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) rinktinės varžovais rugsėjo 5-ą, penktadienį, Kaune Europos U-21 čempionato atrankos rungtynėse bus jaunieji Anglijos futbolininkai. Apie tai, ko galima tikėtis iš futbolo tėvynės atstovų komandos, paklausėme Anglijos „Premier“ lygą transliuojančio „Viasat Sport Baltic“ kanalo komentatorių Nerijaus Kesmino ir Gedimino Reklaičio.