„Bayern” klubas ir toliau smaginasi triuškindamas varžovus

(6)
Vokietijos čempionate Berlyno „Hertha” šeštadienį namuose priėmė Miuncheno „Bayern” komandą. Bavarai nepaliko jokių vilčių „Hertha” klubui ir sutriuškino jį 6:0. 9-ą minutę berlyniečių vartininką nuginklavo Thomas Mulleris, o 12-ą ir 19-ą minutėmis pasižymėjo Arjenas Robbenas. Antrą savo įvartį jis įmušė iš 11 metrų baudinio.
Arjenas Robbenas
© AP/Scanpix

Antrame kėlinyje kitą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Mario Gomezas, o po minutės kamuolys dar kartą pabuvojo Hertha ekipos vartuose po Toni Krooso smūgio.

66-ą minutę buvo skirtas jau trečias 11 metrų baudinys į „Hertha” vartus, kuomet Alfredo Moralesas pažeidė taisykles prieš Franką Ribery, o A. Robbenas atliko „hat-rick'ą” šiame mače.

Per pastarąsias trejas rungtynes „Bayern“ žaidėjai pelnė 20 įvarčių, o praleido vos vieną (7:1, 7:0 ir 6:0).

Kituose mačuose pergales iškovojo ir kiti lyderiai. Dortmundo „Borrusia” klubas namuose 1:0 įveikė Brėmeno „Werder” ekipą, o Monchengladbacho „Borussia“ svečiuose laimėjo prieš Leverkūzeno „Bayer“ futbolininkus.

„Hertha” 0 - 6 „Bayern”

9' [0 - 1] Thomas Muller
12' [0 - 2] Arjen Robben
19' [0 - 3] Arjen Robben (iš 11 metrų baudinio)
50' [0 - 4] Mario Gomez (iš 11 metrų baudinio)
51' [0 - 5] Toni Kroos
67' [0 - 6] Arjen Robben (iš 11 metrų baudinio)

Dortmundo „Borrusia” 1 - 0 „Werder”

8' [1 - 0] Shinij Kagawa

„Bayer” 1-2 Monchengladbacho „Borussia“

7' [0 - 1] Marco Reus
75' [1 - 1] Stefan Kiessling
88' [1 - 2] Igor de Camargo

„Augsburg” 2 - 1 „Mainz”

36' [0 - 1] Sami Allagui
43' [1 - 1] Ja-Cheol Koo
51' [2 - 1] Sebastian Langkamp

„Nurnberg 1 - 3 Wolfsburg”

9' [1 - 0] Daniel Didavi
15' [1 - 1] Mario Mandzukič
24' [2 - 1] Patrick Helmes
54' [3 - 1] Patrick Helmes

„Hamburg” 1 - 3 „Freiburg”

20' [0 - 1] Johannes Flum
44' [0 - 2] Daniel Caligiuri
72' [0 - 3] Cedric Makiadi
75' [1 - 3] Ivo Ilicevič

Šiaulių futbolo akademijos auklėtiniai lankėsi Anglijoje

Emocijos, patirtis, išmintis - visa tai ir dar daugiau buvo įgyta Baltijos futbolo mokyklos aiklėtiniams svečiuojantis futbolo sostinėje Anglijoje ir rungtyniaujat su „Premier“ lygos klubų akademijų komandomis. Per keturių dienų viešnagę tiek 2003, tiek ir 2005 metų gimimo berniukai, viso sužaidė po trejas rungtynes.

Pasaulio futbolo dugnas yra Lietuvoje (13)

„Jeigu netikėčiau, kad dabartinę futbolo padėtį galima pakeisti, nebūčiau siekęs prezidento posto“, – dėsto naujasis Lietuvos futbolo federacijos vadovas 39-erių Edvinas Eimontas. „Aš esu futbolo fanatikas, nuo pat vaikystės man nereikėjo nieko, tik kamuolio ir bucų“, – sako naujasis futbolo rinktinės treneris 40-metis Edgaras Jankauskas. Tokios naujųjų Lietuvos futbolo figūrų deklaracijos šalies futbolo pelkyne. Tikėjimo ir fanatizmo sąjungų būna įvairių, bet šalies futbolui reikia tokios, kuri padėtų atsispirti nuo dugno ir šauti pirmyn, nes priekyje mūsų – ne tik karo draskoma Sirija, bet ir Šiaurės Korėja.

Gynėjas G. Freidgeimas palieka „Žalgirį“ (3)

Lietuvos rinktinės ir Vilniaus „Žalgirio“ gynėjas Georgas Freidgeimas palieka Lietuvą ir pradeda legionieriaus karjerą. Kelias savaites Kazachstano Pavlodaro „Irtyš“ komandos peržiūroje buvęs futbolininkas su klubu pasiekė susitarimą, pagal kurį Kazachstane liks iki sezono pabaigos. Šią informaciją paskelbė kazachų portalas vesti.kz.