„Bayern” klubas ir toliau smaginasi triuškindamas varžovus

(6)
Arjenas Robbenas
© AP/Scanpix

Vokietijos čempionate Berlyno „Hertha” šeštadienį namuose priėmė Miuncheno „Bayern” komandą. Bavarai nepaliko jokių vilčių „Hertha” klubui ir sutriuškino jį 6:0. 9-ą minutę berlyniečių vartininką nuginklavo Thomas Mulleris, o 12-ą ir 19-ą minutėmis pasižymėjo Arjenas Robbenas. Antrą savo įvartį jis įmušė iš 11 metrų baudinio.

Antrame kėlinyje kitą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Mario Gomezas, o po minutės kamuolys dar kartą pabuvojo Hertha ekipos vartuose po Toni Krooso smūgio.

66-ą minutę buvo skirtas jau trečias 11 metrų baudinys į „Hertha” vartus, kuomet Alfredo Moralesas pažeidė taisykles prieš Franką Ribery, o A. Robbenas atliko „hat-rick'ą” šiame mače.

Per pastarąsias trejas rungtynes „Bayern“ žaidėjai pelnė 20 įvarčių, o praleido vos vieną (7:1, 7:0 ir 6:0).

Kituose mačuose pergales iškovojo ir kiti lyderiai. Dortmundo „Borrusia” klubas namuose 1:0 įveikė Brėmeno „Werder” ekipą, o Monchengladbacho „Borussia“ svečiuose laimėjo prieš Leverkūzeno „Bayer“ futbolininkus.

„Hertha” 0 - 6 „Bayern”

9' [0 - 1] Thomas Muller
12' [0 - 2] Arjen Robben
19' [0 - 3] Arjen Robben (iš 11 metrų baudinio)
50' [0 - 4] Mario Gomez (iš 11 metrų baudinio)
51' [0 - 5] Toni Kroos
67' [0 - 6] Arjen Robben (iš 11 metrų baudinio)

Dortmundo „Borrusia” 1 - 0 „Werder”

8' [1 - 0] Shinij Kagawa

„Bayer” 1-2 Monchengladbacho „Borussia“

7' [0 - 1] Marco Reus
75' [1 - 1] Stefan Kiessling
88' [1 - 2] Igor de Camargo

„Augsburg” 2 - 1 „Mainz”

36' [0 - 1] Sami Allagui
43' [1 - 1] Ja-Cheol Koo
51' [2 - 1] Sebastian Langkamp

„Nurnberg 1 - 3 Wolfsburg”

9' [1 - 0] Daniel Didavi
15' [1 - 1] Mario Mandzukič
24' [2 - 1] Patrick Helmes
54' [3 - 1] Patrick Helmes

„Hamburg” 1 - 3 „Freiburg”

20' [0 - 1] Johannes Flum
44' [0 - 2] Daniel Caligiuri
72' [0 - 3] Cedric Makiadi
75' [1 - 3] Ivo Ilicevič

Futbolas

Šansas išgyventi: „Ekranas“ sulaukė finansinės injekcijos (12)

2014 spalio mėn. 2 d. 15:06
Turtinga Panevėžio „Ekrano“ klubo istorija nenutrūks bent iki šio sezono pabaigos. Ketvirtadienį Aukštaitijos sostinės savivaldybė ryžosi išmokėti reprezentacinei miesto komandai numatytą paramą – 130 tūkst. litų. Klubo prezidento Aušrio Labino nuomone, į tuščią ekipos kišenę įkritę pinigai leis užbaigti lapkritį finišuosiantį A lygos čempionatą.

Paskelbta Lietuvos futbolo rinktinės sudėtis dvikovoms su estais ir slovėnais (29)

2014 spalio mėn. 2 d. 13:04
Lietuvos futbolo rinktinė rungtynėms su Slovėnija ir Estija ruošis beveik nepasikeitusios sudėties. Prieš spalio 9 ir 12 d. Vilniuje vyksiančias 2016 metų Europos futbolo čempionato atrankos rungtynes ekipos gretas papildė du žaidėjai. Iš viso rinktinės kandidatų sąraše – 23 futbolininkai, iš kurių 21 buvo registruotas pirmosioms pergalingoms Europos čempionato atrankos rungtynėms San Marine.

Lenkų futbolininkas pateko į blaivyklą (3)

2014 spalio mėn. 2 d. 08:14
Adamas Marciniakas
youtube.com
Lenkijos Krokuvos „Cracovia“ futbolo klubo kapitonas Adamas Marciniakas pateko į blaivyklą. Tai atsitiko po „Cracovia“ ekipos pergalės rezultatu 1:0 Lenkijos čempionato rungtynėse su kita Krokuvos komanda „Wisla“, - rašo portalas krakow.sport.pl.

Čempionų lygoje – šveicarų antausis „Liverpool“ klubui, „Real“ vargai Bulgarijoje ir deglai Londone (25)

2014 spalio mėn. 1 d. 23:42
Trečiadienį baigėsi antrasis UEFA Čempionų lygos grupių varžybų turas. Jo finiše netikėtas pergales iškovojo „Malmo FF“ ir FC „Basel“ futbolininkai, o nesėkmes patyrė Turino „Juventus“ ir FC „Liverpool“.

UEFA Čempionų lyga: „Zenit“ klubas ir po lygiųjų liko grupės lyderiu

2014 spalio mėn. 1 d. 21:00
Trečiadienį Sankt Peterburge sužaistose pirmose UEFA Čempionų lygos C grupės antro turo rungtynėse vietos „Zenit“ klubas tenkinosi lygiosiomis 0:0 (0:0) su AS „Monaco“ ekipa.