„Bayern” klubas ir toliau smaginasi triuškindamas varžovus

(6)
Arjenas Robbenas
© AP/Scanpix

Vokietijos čempionate Berlyno „Hertha” šeštadienį namuose priėmė Miuncheno „Bayern” komandą. Bavarai nepaliko jokių vilčių „Hertha” klubui ir sutriuškino jį 6:0. 9-ą minutę berlyniečių vartininką nuginklavo Thomas Mulleris, o 12-ą ir 19-ą minutėmis pasižymėjo Arjenas Robbenas. Antrą savo įvartį jis įmušė iš 11 metrų baudinio.

Antrame kėlinyje kitą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Mario Gomezas, o po minutės kamuolys dar kartą pabuvojo Hertha ekipos vartuose po Toni Krooso smūgio.

66-ą minutę buvo skirtas jau trečias 11 metrų baudinys į „Hertha” vartus, kuomet Alfredo Moralesas pažeidė taisykles prieš Franką Ribery, o A. Robbenas atliko „hat-rick'ą” šiame mače.

Per pastarąsias trejas rungtynes „Bayern“ žaidėjai pelnė 20 įvarčių, o praleido vos vieną (7:1, 7:0 ir 6:0).

Kituose mačuose pergales iškovojo ir kiti lyderiai. Dortmundo „Borrusia” klubas namuose 1:0 įveikė Brėmeno „Werder” ekipą, o Monchengladbacho „Borussia“ svečiuose laimėjo prieš Leverkūzeno „Bayer“ futbolininkus.

„Hertha” 0 - 6 „Bayern”

9' [0 - 1] Thomas Muller
12' [0 - 2] Arjen Robben
19' [0 - 3] Arjen Robben (iš 11 metrų baudinio)
50' [0 - 4] Mario Gomez (iš 11 metrų baudinio)
51' [0 - 5] Toni Kroos
67' [0 - 6] Arjen Robben (iš 11 metrų baudinio)

Dortmundo „Borrusia” 1 - 0 „Werder”

8' [1 - 0] Shinij Kagawa

„Bayer” 1-2 Monchengladbacho „Borussia“

7' [0 - 1] Marco Reus
75' [1 - 1] Stefan Kiessling
88' [1 - 2] Igor de Camargo

„Augsburg” 2 - 1 „Mainz”

36' [0 - 1] Sami Allagui
43' [1 - 1] Ja-Cheol Koo
51' [2 - 1] Sebastian Langkamp

„Nurnberg 1 - 3 Wolfsburg”

9' [1 - 0] Daniel Didavi
15' [1 - 1] Mario Mandzukič
24' [2 - 1] Patrick Helmes
54' [3 - 1] Patrick Helmes

„Hamburg” 1 - 3 „Freiburg”

20' [0 - 1] Johannes Flum
44' [0 - 2] Daniel Caligiuri
72' [0 - 3] Cedric Makiadi
75' [1 - 3] Ivo Ilicevič

Futbolas

Lietuvos 19-mečių futbolo rinktinė žais kontrolines rungtynes su bendraamžiais iš Kipro

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 12:16
Lietuvos jaunimo futbolo U19 rinktinės treniruotė
V.Knyzelio nuotr.
Lietuvos jaunių (iki 19 metų; U-19) futbolo rinktinė, tęsdama pasiruošimą Europos čempionato atrankos turnyrui, kuris jau kitą mėnesį įvyks Lietuvoje, sužais dvejas kontrolines rungtynes su bendraamžiais iš Kipro. Pirmos rungtynės su Kipru bus žaidžiamos rugsėjo 23 dieną Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro stadione (18 val.), o kita akistata po dviejų dienų - Birštono kurorto stadione (17 val.).

Baltarusijos futbolo aistruolis lažybų kontoroje laimėjo milijonus (11)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 09:56
Baltarusijos futbolo aistruolis tapo sporto loterijos „Sportprognoz“ nugalėtoju. Jis laimėjo 68 milijonus Baltarusijos rublių (17 306 litų). Laimingasis teisingai atspėjo UEFA Čempionų lygos turnyro rungtynių tarp „Porto“ ir Borisovo BATE klubų tikslų rezultatą - 6:0, - rašo Rusijos žiniasklaida.

UEFA paskelbė, kur vyks 2016 m. Čempionų lygos finalas

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 23:49
UEFA patvirtino, kad 2016-ųjų metų UEFA Čempionų lygos finalui buvo pasirinktas Milano „San Siro“ stadionas.

UEFA Europos lyga: „Steaua“ su G. Arlauskiu nepasigailėjo „Aalborg“ klubo be L. Spalvio

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 00:14
Ketvirtadienį startavo 2014-2015 metų UEFA Europos lygos sezonas. Įspūdingą pergalę pirmame ture iškovojo Lietuvos rinktinės vartininko Giedriaus Arlauskio atstovaujama Bukarešto „Steaua“.