„Bayern” klubas ir toliau smaginasi triuškindamas varžovus

(6)
Arjenas Robbenas
© AP/Scanpix

Vokietijos čempionate Berlyno „Hertha” šeštadienį namuose priėmė Miuncheno „Bayern” komandą. Bavarai nepaliko jokių vilčių „Hertha” klubui ir sutriuškino jį 6:0. 9-ą minutę berlyniečių vartininką nuginklavo Thomas Mulleris, o 12-ą ir 19-ą minutėmis pasižymėjo Arjenas Robbenas. Antrą savo įvartį jis įmušė iš 11 metrų baudinio.

Antrame kėlinyje kitą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Mario Gomezas, o po minutės kamuolys dar kartą pabuvojo Hertha ekipos vartuose po Toni Krooso smūgio.

66-ą minutę buvo skirtas jau trečias 11 metrų baudinys į „Hertha” vartus, kuomet Alfredo Moralesas pažeidė taisykles prieš Franką Ribery, o A. Robbenas atliko „hat-rick'ą” šiame mače.

Per pastarąsias trejas rungtynes „Bayern“ žaidėjai pelnė 20 įvarčių, o praleido vos vieną (7:1, 7:0 ir 6:0).

Kituose mačuose pergales iškovojo ir kiti lyderiai. Dortmundo „Borrusia” klubas namuose 1:0 įveikė Brėmeno „Werder” ekipą, o Monchengladbacho „Borussia“ svečiuose laimėjo prieš Leverkūzeno „Bayer“ futbolininkus.

„Hertha” 0 - 6 „Bayern”

9' [0 - 1] Thomas Muller
12' [0 - 2] Arjen Robben
19' [0 - 3] Arjen Robben (iš 11 metrų baudinio)
50' [0 - 4] Mario Gomez (iš 11 metrų baudinio)
51' [0 - 5] Toni Kroos
67' [0 - 6] Arjen Robben (iš 11 metrų baudinio)

Dortmundo „Borrusia” 1 - 0 „Werder”

8' [1 - 0] Shinij Kagawa

„Bayer” 1-2 Monchengladbacho „Borussia“

7' [0 - 1] Marco Reus
75' [1 - 1] Stefan Kiessling
88' [1 - 2] Igor de Camargo

„Augsburg” 2 - 1 „Mainz”

36' [0 - 1] Sami Allagui
43' [1 - 1] Ja-Cheol Koo
51' [2 - 1] Sebastian Langkamp

„Nurnberg 1 - 3 Wolfsburg”

9' [1 - 0] Daniel Didavi
15' [1 - 1] Mario Mandzukič
24' [2 - 1] Patrick Helmes
54' [3 - 1] Patrick Helmes

„Hamburg” 1 - 3 „Freiburg”

20' [0 - 1] Johannes Flum
44' [0 - 2] Daniel Caligiuri
72' [0 - 3] Cedric Makiadi
75' [1 - 3] Ivo Ilicevič

Futbolas

„Gintra-Universitetas“ Lietuvos moterų futbolo čempionatą baigė nepraleidusios įvarčių santykis 128:0 (6)

2014 spalio mėn. 24 d. 23:17
Šiaulių Gintra-Universitetas“ nepraleido nė įvarčio
Organizatorių nuotr.
Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda Lietuvos moterų futbolo lygos pirmenybes baigė skambiu akordu. Lietuvos čempionės namuose net 7:0 (5:0) nugalėjo antrą vietą čempionate užėmusią Kauno „FM Žaros“ ekipą ir perrašė Lietuvos moterų futbolo lygos istoriją. Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės viso sezono metu į savo vartus nepraleido nei vieno įvarčio, tuo tarpu varžovėms jų atseikėjo net 128.

„Nevėžiui“ nepavyko iškovoti pergalės UEFA Regionų taurės turnyre

2014 spalio mėn. 24 d. 23:11
Penktadienį Vengrijoje pasibaigusiame keturių komandų UEFA Regionų taurės (UEFA Regions' Cup) antro atrankos etapo futbolo varžybų 4 grupės turnyre Kėdainių „Nevėžio“ klubas pralaimėjo ir trečias rungtynes ir liko paskutinis. Paskutines grupės turnyro rungtynes „Nevėžio“ futbolininkai 1:3 (1:3) pralaimėjo antrą pergalę iškovojusiai ir antrą vietą užėmusiai „East Hungary“ ekipos (Vengrija) ekipai.

Dėl A lygos medalių kovojantys „Trakai“ pralaimėjo svečiuose „Šiauliams“ įvarčių video (7)

2014 spalio mėn. 24 d. 21:28
Penktadienį pirmose Lietuvos futbolo A lygos XXXII turo rungtynėse septintoje vietoje esantys Šiaulių „Šiauliai“ (35 tšk.) namuose 3:1 (1:0) nugalėjo trečią nesėkmę iš eilės patyrusį ir trečioje pozicijoje likusį Trakų „Trakų“ (56 tšk.) klubą.

Prancūzijos, Vokietijos ir Ispanijos futbolo lygose prasidėjo eiliniai turai video

2014 spalio mėn. 25 d. 00:03
Prancūzijos „Ligue 1“, Vokietijos „Bundeslygoje“ ir Ispanijos „Primera“ divizione penktadienio vakarą prasidėjo eilinių turų - atitinkamai vienuolikto ir devintų - kovos. Visose trijose šalyse įvyko tik po vienerias rungtynes. Prancūzijoje čempionato vidutiniokas „Toulouse“ klubas namuose priėmė buvusią absoliučią autsaiderę „Lens“ komandą ir netikėtai pralaimėjo varžovams rezultatu 0:2 (0:2). Po pergalės nugalėtojai šoktelėjo į 14-ą vietą.

Lietuvos 17-mečių futbolo rinktinė Europos čempionato atrankos starte nusileido Ispanijai (2)

2014 spalio mėn. 24 d. 19:15
Penktadienį Slovakijoje prasidėjo 2015 metų Europos jaunių (iki 17 metų, U-17, gimę 1998 metais ir jaunesni) vaikinų futbolo čempionato atrankos varžybų 11-os grupės turnyras, kuriame žaidžia ir Lietuvos rinktinė. Pirmose turnyro rungtynėse Lietuvos jaunieji futbolininkai 1:2 (1:1) nusileido favoritais laikomiems bendraamžiams iš Ispanijos.