„Bayern” klubas ir toliau smaginasi triuškindamas varžovus

(6)
Arjenas Robbenas
© AP/Scanpix

Vokietijos čempionate Berlyno „Hertha” šeštadienį namuose priėmė Miuncheno „Bayern” komandą. Bavarai nepaliko jokių vilčių „Hertha” klubui ir sutriuškino jį 6:0. 9-ą minutę berlyniečių vartininką nuginklavo Thomas Mulleris, o 12-ą ir 19-ą minutėmis pasižymėjo Arjenas Robbenas. Antrą savo įvartį jis įmušė iš 11 metrų baudinio.

Antrame kėlinyje kitą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Mario Gomezas, o po minutės kamuolys dar kartą pabuvojo Hertha ekipos vartuose po Toni Krooso smūgio.

66-ą minutę buvo skirtas jau trečias 11 metrų baudinys į „Hertha” vartus, kuomet Alfredo Moralesas pažeidė taisykles prieš Franką Ribery, o A. Robbenas atliko „hat-rick'ą” šiame mače.

Per pastarąsias trejas rungtynes „Bayern“ žaidėjai pelnė 20 įvarčių, o praleido vos vieną (7:1, 7:0 ir 6:0).

Kituose mačuose pergales iškovojo ir kiti lyderiai. Dortmundo „Borrusia” klubas namuose 1:0 įveikė Brėmeno „Werder” ekipą, o Monchengladbacho „Borussia“ svečiuose laimėjo prieš Leverkūzeno „Bayer“ futbolininkus.

„Hertha” 0 - 6 „Bayern”

9' [0 - 1] Thomas Muller
12' [0 - 2] Arjen Robben
19' [0 - 3] Arjen Robben (iš 11 metrų baudinio)
50' [0 - 4] Mario Gomez (iš 11 metrų baudinio)
51' [0 - 5] Toni Kroos
67' [0 - 6] Arjen Robben (iš 11 metrų baudinio)

Dortmundo „Borrusia” 1 - 0 „Werder”

8' [1 - 0] Shinij Kagawa

„Bayer” 1-2 Monchengladbacho „Borussia“

7' [0 - 1] Marco Reus
75' [1 - 1] Stefan Kiessling
88' [1 - 2] Igor de Camargo

„Augsburg” 2 - 1 „Mainz”

36' [0 - 1] Sami Allagui
43' [1 - 1] Ja-Cheol Koo
51' [2 - 1] Sebastian Langkamp

„Nurnberg 1 - 3 Wolfsburg”

9' [1 - 0] Daniel Didavi
15' [1 - 1] Mario Mandzukič
24' [2 - 1] Patrick Helmes
54' [3 - 1] Patrick Helmes

„Hamburg” 1 - 3 „Freiburg”

20' [0 - 1] Johannes Flum
44' [0 - 2] Daniel Caligiuri
72' [0 - 3] Cedric Makiadi
75' [1 - 3] Ivo Ilicevič

Futbolas

M. Savėno įvartis neišgelbėjo Rygos komandos nuo nesėkmės Latvijos futbolo pirmenybėse

2014 spalio mėn. 20 d. 23:50
Šešioliktą nesėkmę Latvijos futbolo pirmenybių XXXIII patyrė septintą vietą užimantis Rygos „Daugava“ (43 tšk.) klubas, pirmadienį namuose 2:4 (0:2) pralaimėjęs penktoje pozicijoje esančiai „Liepaja“ (59 tšk.) komandai.

„Real“ klubas patvirtino G. Bale‘o traumą

2014 spalio mėn. 20 d. 20:10
Garethas Bale'as
AP/Scanpix
Madrido „Real“ ekipa patvirtino, kad brangiausias pasaulio futbolininkas Garethas Bale‘as susižeidė klubą ir nėra aišku, ar galės rungtyniauti UEFA Čempionų lygos turnyro mače su „Liverpool“ komanda ir savaitgalio „El Clasico“ mūšyje.

15-metis norvegų futbolo genijus pasižymėjo puikiais įvarčiais įvarčių video

2014 spalio mėn. 20 d. 19:55
Martinas Odegaardas
AP/Scanpix
Norvegų vunderkindas Martinas Odegaardas toliau stebina savo sugebėjimais. Į savo šalies nacionalinę komandą jau prasimušęs 15-metis sublizgėjo ir vietos čempionate. Atakuojantis saugas pelnė du puikius įvarčius, o jo atstovaujamas „Stromsgodset“ klubas 2:1 privertė pasiduoti „Lillestrom“ komandą.

Anglijos futbolo čempionate - „Man United“ klubas vėl barstė taškus Italijoje - „Genoa“ ir „Empoli“ lygiosios, Ispanijoje - „Getafe“ pergalė

2014 spalio mėn. 21 d. 00:42
Radamelis Falcao tarp dviejų varžovų
AP/Scanpix
Anglijos „Premier“ lygos futbolo čempionate pirmadienį sužaistas vienintelis ir paskutinis aštunto turo susitikimas. „West Bromwich Albion“ komanda savo aikštėje rungtyniavo su „Manchester United“ klubu ir dvikova baigė lygiosiomis 2:2 (1:0). Aikštės šeimininkai du kartus pirmavo, bet savo persvaros neišsaugojo. Mančesterio klubui tašką išsaugoti pavyko po vėlyvo olando Daley Blindo išlyginamojo įvarčio.

Kėdainių „Nevėžis“ pralaimėjimu pradėjo UEFA Regionų taurės turnyrą (4)

2014 spalio mėn. 20 d. 17:50
Nesėkme pirmadienį prasidėjusį devintą keturių komandų UEFA Regionų taurės (UEFA Regions' Cup) antrojatrankos etapo turnyrą pirmadienį Vengrijoje pradėjo Kėdainių „Nevėžio“ klubas, 1:2 (1:1) turėjęs pripažinti „Karmiel Tzfat“ (Izraelis) komandos pranašumą.