Lietuvos rinktinės gynėjas šiose rungtynėse pelnė daugiau nei trečdalį visų komandos taškų, pataikęs po 5 tritaškius bei 5 dvitaškius metimus (iš 8 bandymų) ir realizavęs visus 6 baudų metimus.

Trečiadienio rungtynėse Ispanijos klube pirmą kartą šį sezoną žaidė Artūras Karnišovas, kuris per 13 žaidimo minučių taškų svečiams nepelnė nė taško. Jis prametė abu dvitaškius metimus, kartą perėmė kamuolį ir sykį atkovojo kamuolį po krepšiu.

23 taškus svečiams pelnė Rony Seikaly (Ronis Seikalis).

Nepaisant rezultatyvaus Š. Jasikevičiaus žaidimo, naudingiausiu mačo Veronoje žaidėju buvo pripažintas nugalėtojų ekipos krepšininkas, amerikietis Henry Williamsas (Henris Viljamsas). Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkams jis pelnė 19 taškų, o iš viso per rungtynes įmetė 29.

25 taškus į "Barcelona" krepšį įmetė kitas amerikietis Louisas Bullockas (Luisas Bulokas).

Po šio pralaimėjimo Ispanijos komanda D grupėje užima penktąją vietą, o Italijos klubas pakilo į antrąją poziciją. Grupėje pirmauja visas tris pergales iškovoję Salonikų PAOK krepšininkai. Trečiadienį Graikijos ekipa namuose 100:70 sutriuškino pergalių neiškovojusį grupės autsaiderį Frankurfo "Skyliners" (Vokietija).

Antrąjį pralaimėjimą Eurolygos turnyro B grupėje patyrė kitas du Lietuvos krepšininkus turintis Ispanijos klubas - Vitorijos "Tau Ceramca". Trečiadienį Vitorijos komanda namuose 59:65 (18:18, 15:12, 10:16, 16:19) turėjo pripažinti Bolonijos "Kinder" (Italija) krepšininkų pranašumą.

Mindaugas Timinskas per 25 žaidimo minutes aikštelės šeimininkams pelnė 11 taškų, pataikęs 4 dvitaškius iš 5 bei 1 tritaškį iš 4. Saulius Štombergas šiose rungtynėse žaidė 26 minutes ir į buvusių savo bendraklubių krepšį įmetė 6 taškus. Jis pataikė 2 tritaškius iš 5 ir prametė visus penkis dvitaškius metimus.

"Tau Ceramica" klubo gretose rezultatyviausiai žaidė 14 taškų pelnęs amerikietis Victoras Alexanderis (Viktoras Aleksanderis).

Po 17 taškų nugalėtojams pelnė Emanuelis Ginobili ir danas Davidas Andersenas.

Po šio pralaimėjimo "Tau Ceramica" užima trečiąją vietą, o "Kinder" yra antrojoje pozicijoje.

Eurolygos B grupės lyderis (3 pergalės) ir toliau lieka Atėnų AEK (Graikija) klubas, trečiadienį namuose 93:73 nugalėjęs ketvirtojoje vietoje esančią (1 pergalė ir 2 pralaimėjimai) Šarlerua "Ragion Wallone" (Belgija) komandą. Trečiojoje vietoje - Zagrebo "Cibona" (Kroatija) ekipa, namuose 75:70 nugalėjusi autsaiderį - Sankt Peterburgo "Lions" (Rusija) klubą.

Likusios septynerios ULEB Eurolygos trečiojo turo rungtynės žaidžiamos ketvirtadienį.

Abu pralaimėjimus iki šiol patyręs Kauno "Žalgiris" (VI vieta) svečiuose susitinka su A grupės lyderiu - Atėnų "Peristeri" (2 pergalės) klubu.