„Mercedes“ automobilis taip pat turės laiptelį nosyje

 (1)
Ketvirtadienį savo naująjį automobilį „Mercedes W03“ išmėginusi komanda liko patenkinta pirmaisiais automobiliu įveiktais ratais. Nico Rosbergas ir Michaelis Schumacheris, skelbiama, aurtomobiliu įveikė po 50 kilometrų. Automobilis, kaip to reikalauja bandymus ribojančios taisyklės, buvo su demonstracinėmis „Pirelli“ padangomis.
Lewisas Hamiltonas
Lewisas Hamiltonas
© AFP/Scanpix

„Mercedes“ automobilio išmėginimui pasinaudojo bandymų draudime numatyta išimtimi surengti filmavimui skirtus iki 100 kilometrų ilgio važiavimus. Analogiškai savo techniką dažnai trumpai išbando ir kitos komandos.

„Spręsti apie pajėgumą automobilio išridenimo dieną yra labai sunku, nes naudojamos demonstracinės padangos, važiavimai vyko labai trumpoje trasos versijoje. Nepaisant to, automobilis padarė viską, ko iš jo ir buvo tikėtasi“, - taip pirmą važiavimų dieną įvertino „Mercedes“ autosporto vadovas Norbertas Haugas.

„Dėl 100 kilometrų apribojimo Nico iš ryto įveikė 50 kilometrų, o po to sėdo Michaelis. Nebuvo jokių kūdikystės problemų, dabar vyksime į Barseloną“, - sakė vokietis.

Gamintojo atstovas patvirtino, kad naujasis „Mercedes“ automobilis, kaip ir visi kiti rikiuotėje, išskyrus „McLaren“, turės laiptelį nosyje.

„Nosis – labiausiai aptariama tema. Kaip kai kas jau matė, nosis yra su laipteliu. Tai tikrai labai gražus ir dinamiškai atrodantis sprendimas“, - pažymėjo jis.

Komandos automobilis debiutuos trasoje beveik dviem savaitėm vėliau nei varžovų technika. N. Haugo teigimu, ekipa tai turėtų sėkmingai kompensuoti bazėje atliktomis simuliacijomis ir skaičiavimais, visa tai papildžiusi treniruotėse Cherese (Ispanija) surinktais duomenimis apie naująsias „Pirelli“ padangas.

„Atlikome tikrai labai gerų simuliacijų ir skaičiavimų, daug dirbome kompanijos viduje. Automobilį ant stendo turėjome anksčiau nei planavome ir jau kuris laikas imitavome variklio, pavarų dėžės ir KERS veikimą. Todėl esame teigiamai nusiteikę ir turime tikslą iškart imtis intensyvaus darbo“, - teigė specialistas.

„Naudodami seną automobilį kai ko išmokome apie naujas padangas. Specialiai važiavome naudodami apipučiamą difuzorių, kad surinktume duomenų, kuriuos galėtume palyginti su gautais anksčiau naudojant senas padangas. Daug išmokome ir tikimės tai panaudoti naujajame automobilyje“, - pridūrė jis.

„Mercedes W03“ automobilis oficialiai bus pristatytas antradienį, vasario 21 d., Barselonos trasoje Ispanijoje, kur iškart bus pradėtas rimtai bandyti.

F-1.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

F-1

S. Vettelis: „Ferrari“ šiemet iš visų komandų pasiekė didžiausią pažangą

Sebastianas Vettelis Vengrijoje finišavo pirmas ir iškovojo jau antrąją pergalę šiame sezone. „Ferrari“ komandos pilotas pripažįsta, kad ši pergalė jį dar labiau įpareigoja ir net kai jis pirmavo lenktynėse su solidžia persvara, nė sekundei negalėjo leisti sau atsipalaiduoti...

S. Vettelis pergalę skyrė mirusiam J. Bianchi kitų lenktynininkų komentarai

Vengrijoje, Hungaroringo trasoje, triumfavęs Sebastianas Vettelis iškovotą pergalę skyrė neseniai anapilin iškeliavusiam Jules Bianchi. Dar prieš lenktynių startą visi F-1 pilotai pagerbė prancūzą tylos minute sustoję ratu ir sudėję savo šalmus.

Teisėjai keturiems lenktynininkams skyrė baudos taškus

Po šiandien Vengrijoje įvykusių F-1 lenktynių, varžybų teisėjai nusprendė skirti baudos taškus net keturiems sportininkams.

Įdomybės į F-1 grįžo: Vengrijoje – saugos automobilis, aršios kovos ir neįtikėtini rezultatai (21)

Antrose „Formulės-1“ lenktynėse iš eilės žiūrovai išvydo įnirtingą kovą dėl vietų ant podiumo. Kiek nelauktai 10-ame sezono etape Vengrijoje triumfavo „Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis.

F. Alonso neprarado noro lenktyniauti „Formulėje-1“ (1)

Nepaisant nesibaigiančių „McLaren“ ir „Honda“ problemų, Fernando Alonso teigia, kad nėra praradęs noro lenktyniauti „Formulėje-1“ ir tai pademonstravo stumdamas bolidą kvalifikacinių važiavimų metu.