„Mercedes“ automobilis taip pat turės laiptelį nosyje

 (1)
Ketvirtadienį savo naująjį automobilį „Mercedes W03“ išmėginusi komanda liko patenkinta pirmaisiais automobiliu įveiktais ratais. Nico Rosbergas ir Michaelis Schumacheris, skelbiama, aurtomobiliu įveikė po 50 kilometrų. Automobilis, kaip to reikalauja bandymus ribojančios taisyklės, buvo su demonstracinėmis „Pirelli“ padangomis.
Lewisas Hamiltonas
Lewisas Hamiltonas
© AFP/Scanpix

„Mercedes“ automobilio išmėginimui pasinaudojo bandymų draudime numatyta išimtimi surengti filmavimui skirtus iki 100 kilometrų ilgio važiavimus. Analogiškai savo techniką dažnai trumpai išbando ir kitos komandos.

„Spręsti apie pajėgumą automobilio išridenimo dieną yra labai sunku, nes naudojamos demonstracinės padangos, važiavimai vyko labai trumpoje trasos versijoje. Nepaisant to, automobilis padarė viską, ko iš jo ir buvo tikėtasi“, - taip pirmą važiavimų dieną įvertino „Mercedes“ autosporto vadovas Norbertas Haugas.

„Dėl 100 kilometrų apribojimo Nico iš ryto įveikė 50 kilometrų, o po to sėdo Michaelis. Nebuvo jokių kūdikystės problemų, dabar vyksime į Barseloną“, - sakė vokietis.

Gamintojo atstovas patvirtino, kad naujasis „Mercedes“ automobilis, kaip ir visi kiti rikiuotėje, išskyrus „McLaren“, turės laiptelį nosyje.

„Nosis – labiausiai aptariama tema. Kaip kai kas jau matė, nosis yra su laipteliu. Tai tikrai labai gražus ir dinamiškai atrodantis sprendimas“, - pažymėjo jis.

Komandos automobilis debiutuos trasoje beveik dviem savaitėm vėliau nei varžovų technika. N. Haugo teigimu, ekipa tai turėtų sėkmingai kompensuoti bazėje atliktomis simuliacijomis ir skaičiavimais, visa tai papildžiusi treniruotėse Cherese (Ispanija) surinktais duomenimis apie naująsias „Pirelli“ padangas.

„Atlikome tikrai labai gerų simuliacijų ir skaičiavimų, daug dirbome kompanijos viduje. Automobilį ant stendo turėjome anksčiau nei planavome ir jau kuris laikas imitavome variklio, pavarų dėžės ir KERS veikimą. Todėl esame teigiamai nusiteikę ir turime tikslą iškart imtis intensyvaus darbo“, - teigė specialistas.

„Naudodami seną automobilį kai ko išmokome apie naujas padangas. Specialiai važiavome naudodami apipučiamą difuzorių, kad surinktume duomenų, kuriuos galėtume palyginti su gautais anksčiau naudojant senas padangas. Daug išmokome ir tikimės tai panaudoti naujajame automobilyje“, - pridūrė jis.

„Mercedes W03“ automobilis oficialiai bus pristatytas antradienį, vasario 21 d., Barselonos trasoje Ispanijoje, kur iškart bus pradėtas rimtai bandyti.

F-1.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

F-1

M. Schumacherio sūnus dalyvaus „Mercedes“ komandos jaunimo programoje (1)

„Formulės-1“ legendinio lenktynininko ir septyniskart pasaulio čempiono Michaelio Schumacherio 17-metis sūnus Mickas dalyvaus „Mercedes“ komandos jaunimo programoje.

„Mercedes“: privalome apsvarstyti F. Alonso kandidatūrą

„Mercedes“ vadovo Toto Wolffo teigimu, komanda turi apsvarstyti Fernando Alonso kandidatūrą. Austras tuo pačiu pridūrė, kad nepriklausomai kas taps antru pilotu, abu lenktynininkai varžysis vienodomis sąlygomis.

FIA paskelbė 2017 metų F-1 dalyvių sąrašą

Tarptautinė automobilių federacija (FIA) paskelbė 2017 metais „Formulėje-1“ kovosiančių komandų ir lenktynininkų sąrašą.

„Mercedes“ turi tris variantus

Pradedant nuo praėjusio penktadienio, „Mercedes“ komandos vadovui Toto Wolffui tenka atsakinėti į vieną ir tą patį klausimą – kas pakeis karjerą „Formulėje-1“ užbaigusį Nico Robergą.

2018 metais „Formulė-1“ sugrįš į Prancūziją (1)

Prancūzijos GP po dešimties metų pertraukos sugrįš į F-1 tvarkaraštį.Praėjusią savaitę užsienio žiniasklaidoje pasklido gandai, kad 2018 metais Paulio Ricardo trasoje gali vėl būti surengtos F-1 lenktynės. Pirmadienį tai buvo oficialiai patvirtinta.