„Mercedes“ automobilis taip pat turės laiptelį nosyje

 (1)
Lewisas Hamiltonas
Lewisas Hamiltonas
© AFP/Scanpix

Ketvirtadienį savo naująjį automobilį „Mercedes W03“ išmėginusi komanda liko patenkinta pirmaisiais automobiliu įveiktais ratais. Nico Rosbergas ir Michaelis Schumacheris, skelbiama, aurtomobiliu įveikė po 50 kilometrų. Automobilis, kaip to reikalauja bandymus ribojančios taisyklės, buvo su demonstracinėmis „Pirelli“ padangomis.

„Mercedes“ automobilio išmėginimui pasinaudojo bandymų draudime numatyta išimtimi surengti filmavimui skirtus iki 100 kilometrų ilgio važiavimus. Analogiškai savo techniką dažnai trumpai išbando ir kitos komandos.

„Spręsti apie pajėgumą automobilio išridenimo dieną yra labai sunku, nes naudojamos demonstracinės padangos, važiavimai vyko labai trumpoje trasos versijoje. Nepaisant to, automobilis padarė viską, ko iš jo ir buvo tikėtasi“, - taip pirmą važiavimų dieną įvertino „Mercedes“ autosporto vadovas Norbertas Haugas.

„Dėl 100 kilometrų apribojimo Nico iš ryto įveikė 50 kilometrų, o po to sėdo Michaelis. Nebuvo jokių kūdikystės problemų, dabar vyksime į Barseloną“, - sakė vokietis.

Gamintojo atstovas patvirtino, kad naujasis „Mercedes“ automobilis, kaip ir visi kiti rikiuotėje, išskyrus „McLaren“, turės laiptelį nosyje.

„Nosis – labiausiai aptariama tema. Kaip kai kas jau matė, nosis yra su laipteliu. Tai tikrai labai gražus ir dinamiškai atrodantis sprendimas“, - pažymėjo jis.

Komandos automobilis debiutuos trasoje beveik dviem savaitėm vėliau nei varžovų technika. N. Haugo teigimu, ekipa tai turėtų sėkmingai kompensuoti bazėje atliktomis simuliacijomis ir skaičiavimais, visa tai papildžiusi treniruotėse Cherese (Ispanija) surinktais duomenimis apie naująsias „Pirelli“ padangas.

„Atlikome tikrai labai gerų simuliacijų ir skaičiavimų, daug dirbome kompanijos viduje. Automobilį ant stendo turėjome anksčiau nei planavome ir jau kuris laikas imitavome variklio, pavarų dėžės ir KERS veikimą. Todėl esame teigiamai nusiteikę ir turime tikslą iškart imtis intensyvaus darbo“, - teigė specialistas.

„Naudodami seną automobilį kai ko išmokome apie naujas padangas. Specialiai važiavome naudodami apipučiamą difuzorių, kad surinktume duomenų, kuriuos galėtume palyginti su gautais anksčiau naudojant senas padangas. Daug išmokome ir tikimės tai panaudoti naujajame automobilyje“, - pridūrė jis.

„Mercedes W03“ automobilis oficialiai bus pristatytas antradienį, vasario 21 d., Barselonos trasoje Ispanijoje, kur iškart bus pradėtas rimtai bandyti.

F-1.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

F-1

„Lotus“ komanda 2014 metais patyrė mažesnį nuostolį

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 08:34
„Lotus“ ekipa žada pranešti apie drastiškai sumažintą nuostolį šiais metais. 2012 metais komanda patyrė 55,3 mln., o 2013-ais – 64,9 mln. svarų sterlingų nuostolį. Pasak naujojo „Lotus“ komandos generalinio direktoriaus Matthew Carterio, šiais metais nuostolis bus apie 6 milijonus.

N. Hulkenbergas tikisi geresnių rezultatų Singapūro GP etape

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 08:23
„Force India“ pilotas Nico Hulkenbergas tiki, kad Singapūro GP jam seksis žymiai geriau nei Monzoje, kur nepavyko iškovoti taškų. Italijos GP buvo tik antras etapas šiais metais, kuriame vokietis nesugebėjo pakliūti į pirmą dešimtuką. Tuo tarpu komandos draugas Sergio Perezas finišavo aukštoje 7-oje vietoje.

Ekipos susirūpinusios dėl prasto kai kurių lenktynių lankomumo (1)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 07:59
„Mercedes“ ekipos vadovas Toto Wolffas teigia „Formulės-1“ komandos išdrįso kreiptis į Bernie Ecclestone'ą, išreikšdamos susirūpinimą dėl per didelių bilietų kainų. Brangūs bilietai buvo įvardinti kaip viena iš priežasčių, kodėl kai kuriose trasose neužpildomos tribūnos. Manoma, kad daugelio apsisprendimą nestebėti varžybų trasoje lemia būtent didžiulė kaina.

P. Wehrleinas tapo atsarginiu „Mercedes“ pilotu

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 22:39
F-1 čempionate pirmaujanti „Mercedes“ oficialiai paskelbė, kad Pascalis Wehrleinas tapo komandos atsarginiu pilotu.

M. Schumacherio sveikata rūpinasi 15 specialistų (7)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 08:55
Michaelis Schumacheris
AP/Scanpix
Septyniskart „Formulės-1“ automobilių lenktynių pasaulio čempiono Michaelio Schumacherio sveikta rūpinasi net 15-os specialistų komanda. Apie tai informuoja ispanų sporto dienraštis „Marca“. Legendinis 45-erių metų vokiečių lenktynininkas rugsėjo 9-ą dieną paliko Lozanos (Šveicarija) reabilitacijos ligoninę ir nuo šiol gydosi namuose Glando vietovėje, šalia Ženevos ežero.