„Mercedes“ automobilis taip pat turės laiptelį nosyje

 (1)
Lewisas Hamiltonas
Lewisas Hamiltonas
© AFP/Scanpix

Ketvirtadienį savo naująjį automobilį „Mercedes W03“ išmėginusi komanda liko patenkinta pirmaisiais automobiliu įveiktais ratais. Nico Rosbergas ir Michaelis Schumacheris, skelbiama, aurtomobiliu įveikė po 50 kilometrų. Automobilis, kaip to reikalauja bandymus ribojančios taisyklės, buvo su demonstracinėmis „Pirelli“ padangomis.

„Mercedes“ automobilio išmėginimui pasinaudojo bandymų draudime numatyta išimtimi surengti filmavimui skirtus iki 100 kilometrų ilgio važiavimus. Analogiškai savo techniką dažnai trumpai išbando ir kitos komandos.

„Spręsti apie pajėgumą automobilio išridenimo dieną yra labai sunku, nes naudojamos demonstracinės padangos, važiavimai vyko labai trumpoje trasos versijoje. Nepaisant to, automobilis padarė viską, ko iš jo ir buvo tikėtasi“, - taip pirmą važiavimų dieną įvertino „Mercedes“ autosporto vadovas Norbertas Haugas.

„Dėl 100 kilometrų apribojimo Nico iš ryto įveikė 50 kilometrų, o po to sėdo Michaelis. Nebuvo jokių kūdikystės problemų, dabar vyksime į Barseloną“, - sakė vokietis.

Gamintojo atstovas patvirtino, kad naujasis „Mercedes“ automobilis, kaip ir visi kiti rikiuotėje, išskyrus „McLaren“, turės laiptelį nosyje.

„Nosis – labiausiai aptariama tema. Kaip kai kas jau matė, nosis yra su laipteliu. Tai tikrai labai gražus ir dinamiškai atrodantis sprendimas“, - pažymėjo jis.

Komandos automobilis debiutuos trasoje beveik dviem savaitėm vėliau nei varžovų technika. N. Haugo teigimu, ekipa tai turėtų sėkmingai kompensuoti bazėje atliktomis simuliacijomis ir skaičiavimais, visa tai papildžiusi treniruotėse Cherese (Ispanija) surinktais duomenimis apie naująsias „Pirelli“ padangas.

„Atlikome tikrai labai gerų simuliacijų ir skaičiavimų, daug dirbome kompanijos viduje. Automobilį ant stendo turėjome anksčiau nei planavome ir jau kuris laikas imitavome variklio, pavarų dėžės ir KERS veikimą. Todėl esame teigiamai nusiteikę ir turime tikslą iškart imtis intensyvaus darbo“, - teigė specialistas.

„Naudodami seną automobilį kai ko išmokome apie naujas padangas. Specialiai važiavome naudodami apipučiamą difuzorių, kad surinktume duomenų, kuriuos galėtume palyginti su gautais anksčiau naudojant senas padangas. Daug išmokome ir tikimės tai panaudoti naujajame automobilyje“, - pridūrė jis.

„Mercedes W03“ automobilis oficialiai bus pristatytas antradienį, vasario 21 d., Barselonos trasoje Ispanijoje, kur iškart bus pradėtas rimtai bandyti.

F-1.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

F-1

„Formulės-1“ komisija atšaukė dvigubų taškų taisyklę (4)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 19:53
Trečiadienį Ženevoje posėdžiavusi „Formulės-1“ lenktynių pasaulio čempionatą rengianti komisija atsisakė dviejų nepopuliarių 2014 metais priimtų sprendimų: dvigubų taškų paskutiniosiose sezono lenktynėse ir starto iš vietos, pasitraukus saugos automobiliui, informuoja interneto svetaine f1news.

„Ferrari“ keičia vadovą - postą palieka M. Mattiacci (3)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 14:36
„Ferrari“ ekipa paskelbė, kad keičia dar tik kojas spėjusį apšilti vadovą Marco Mattiacci. Italas šioje pozicijoje išdirbo vos 7 mėnesius. Vadovo pozicijoje nuo šiol dirbs Maurizio Arrivabene, kuris atvyksta iš komandos rėmėjos „Philip Morris“. Būtent šiai kompanijai priklauso „Marlboro“ prekinis ženklas.

„Mercedes“ atstovai: L. Hamiltonas pasirodė fantastiškai ir pelnytai tapo čempionu (1)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 22:24
„Formulės-1“ čempionato „Mercedes“ komandos atstovai neslėpė džiaugsmo, kad paskutinėse šių metų sezono lenktynėse antrą čempiono titulą iškovojo Lewisas Hamiltonas. Tiek ekipos vadovas Toto Wolffas, tiek vienas iš komandos akcininkų Niki Lauda gyrė britą už tai, jog jis puikiai pasirodė.

L. Hamiltonas: tai puikiausia diena mano gyvenime taip pat N. Rosbergo, F. Alonso ir S. Vettelio komentarai (5)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 19:58
Sekmadienį Abu Dabyje antrą „Formulės-1“ čempiono titulą iškovojęs Lewisas Hamiltonas po lenktynių neslėpė emocijų ir dėkojo visiems, kurie padėjo jam pasiekti tokį rezultatą. „Tai puikiausia diena mano gyvenime ir taip yra dėka visų tų žmonių, kurie mane supa“, – po lenktynių kalbėjo L. Hamiltonas.

„Formulės-1“ čempionu antrą kartą karjeroje tapo britas L. Hamiltonas N. Rosbergas finišavo tik 14-as (23)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 16:43
Pasaulio „Formulės-1“ čempionato nugalėtojo titulą iškovojo britas Lewisas Hamiltonas iš „Mercedes“ komandos. Didžiosios Britanijos lenktynininkas sekmadienį laimėjo ir paskutinį devynioliktą etapą, vykusį Abu Dabio trasoje Jungtiniuose Arabų Emyratuose.