„Mercedes“ automobilis taip pat turės laiptelį nosyje

 (1)
Lewisas Hamiltonas
Lewisas Hamiltonas
© AFP/Scanpix

Ketvirtadienį savo naująjį automobilį „Mercedes W03“ išmėginusi komanda liko patenkinta pirmaisiais automobiliu įveiktais ratais. Nico Rosbergas ir Michaelis Schumacheris, skelbiama, aurtomobiliu įveikė po 50 kilometrų. Automobilis, kaip to reikalauja bandymus ribojančios taisyklės, buvo su demonstracinėmis „Pirelli“ padangomis.

„Mercedes“ automobilio išmėginimui pasinaudojo bandymų draudime numatyta išimtimi surengti filmavimui skirtus iki 100 kilometrų ilgio važiavimus. Analogiškai savo techniką dažnai trumpai išbando ir kitos komandos.

„Spręsti apie pajėgumą automobilio išridenimo dieną yra labai sunku, nes naudojamos demonstracinės padangos, važiavimai vyko labai trumpoje trasos versijoje. Nepaisant to, automobilis padarė viską, ko iš jo ir buvo tikėtasi“, - taip pirmą važiavimų dieną įvertino „Mercedes“ autosporto vadovas Norbertas Haugas.

„Dėl 100 kilometrų apribojimo Nico iš ryto įveikė 50 kilometrų, o po to sėdo Michaelis. Nebuvo jokių kūdikystės problemų, dabar vyksime į Barseloną“, - sakė vokietis.

Gamintojo atstovas patvirtino, kad naujasis „Mercedes“ automobilis, kaip ir visi kiti rikiuotėje, išskyrus „McLaren“, turės laiptelį nosyje.

„Nosis – labiausiai aptariama tema. Kaip kai kas jau matė, nosis yra su laipteliu. Tai tikrai labai gražus ir dinamiškai atrodantis sprendimas“, - pažymėjo jis.

Komandos automobilis debiutuos trasoje beveik dviem savaitėm vėliau nei varžovų technika. N. Haugo teigimu, ekipa tai turėtų sėkmingai kompensuoti bazėje atliktomis simuliacijomis ir skaičiavimais, visa tai papildžiusi treniruotėse Cherese (Ispanija) surinktais duomenimis apie naująsias „Pirelli“ padangas.

„Atlikome tikrai labai gerų simuliacijų ir skaičiavimų, daug dirbome kompanijos viduje. Automobilį ant stendo turėjome anksčiau nei planavome ir jau kuris laikas imitavome variklio, pavarų dėžės ir KERS veikimą. Todėl esame teigiamai nusiteikę ir turime tikslą iškart imtis intensyvaus darbo“, - teigė specialistas.

„Naudodami seną automobilį kai ko išmokome apie naujas padangas. Specialiai važiavome naudodami apipučiamą difuzorių, kad surinktume duomenų, kuriuos galėtume palyginti su gautais anksčiau naudojant senas padangas. Daug išmokome ir tikimės tai panaudoti naujajame automobilyje“, - pridūrė jis.

„Mercedes W03“ automobilis oficialiai bus pristatytas antradienį, vasario 21 d., Barselonos trasoje Ispanijoje, kur iškart bus pradėtas rimtai bandyti.

F-1.lt
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

F-1

Oficialu: J.-E. Vergne „Ferrari“ komandoje keičia P. de la Rosą

2014 gruodžio mėn. 20 d. 00:28
Oficialiai buvo patvirtinta, kad „Ferrari“ pasirašė sutartį su buvusiu „Toro Rosso“ ekipos pilotu Jeanu-Ericu Vergne. Prancūzas nuo kitų metų bus vienas iš komandos pilotų bandytojų ir pakeis iki šiol ekipoje du metus dirbusį Pedro de la Rosą.

B. Ecclesone‘as išsaugojo savo postą

2014 gruodžio mėn. 18 d. 22:51
CVC fondas, valdantis „Formulės-1“ kontrolinį akcijų paketą, pranešė apie pertvarkymą „Formula One Group“ Direktorių taryboje. Buvęs „Ferrari“ prezidentas Luca Di Montezemolo ir buvęs „Diaego“ bosas Polas Walshas nuo 2015 metų sausio 1 d. tampa nevykdomaisiais direktoriais.Primename, kad Bernie Ecclestone‘as sugrįžo į Direktorių tarybą po šių metų sausio nutarimo dėl pasitraukimo (dėl teisminių procesų).

Dalis pavogtų „Red Bull“ trofėjų rasti ežere (1)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 09:19
Markas Webberis
AP/Scanpix
Didžiosios Britanijos policija atskleidė, kad dalis iš „Red Bull“ ekipos bazės pavogtų trofėjų buvo rasti išmesti į ežerą.

E. Gutierrezas tapo „Ferrari“ komandos nariu

2014 gruodžio mėn. 15 d. 22:09
Pastaruosius keletą metų F-1 „Sauber“ ekipai atstovavęs Estebanas Gutierrezas oficialiai tapo „Ferrari“ nariu. Sportininkas bus italų komandos atsarginis pilotas ir bandytojas. Meksikietis buvo priverstas ieškotis vietos kitoje ekipoje, kai „Sauber“ nusprendė kitų metų sezonui pasirašyti sutartis su Marcusu Ericssonu ir Felipe Nasru.

Čempionų lenktynių finale – D. Coulthardo triumfas (1)

2014 gruodžio mėn. 14 d. 22:41
Įveikęs F-1 „Mercedes“ komandos atsarginį pilotą Pascalį Wehrleiną, Čempionų lenktynių (RoC) finale triumfavo buvęs „Formulės-1“ pilotas Davidas Coulthardas.