„Mercedes“ automobilis taip pat turės laiptelį nosyje

 (1)
Lewisas Hamiltonas
Lewisas Hamiltonas
© AFP/Scanpix

Ketvirtadienį savo naująjį automobilį „Mercedes W03“ išmėginusi komanda liko patenkinta pirmaisiais automobiliu įveiktais ratais. Nico Rosbergas ir Michaelis Schumacheris, skelbiama, aurtomobiliu įveikė po 50 kilometrų. Automobilis, kaip to reikalauja bandymus ribojančios taisyklės, buvo su demonstracinėmis „Pirelli“ padangomis.

„Mercedes“ automobilio išmėginimui pasinaudojo bandymų draudime numatyta išimtimi surengti filmavimui skirtus iki 100 kilometrų ilgio važiavimus. Analogiškai savo techniką dažnai trumpai išbando ir kitos komandos.

„Spręsti apie pajėgumą automobilio išridenimo dieną yra labai sunku, nes naudojamos demonstracinės padangos, važiavimai vyko labai trumpoje trasos versijoje. Nepaisant to, automobilis padarė viską, ko iš jo ir buvo tikėtasi“, - taip pirmą važiavimų dieną įvertino „Mercedes“ autosporto vadovas Norbertas Haugas.

„Dėl 100 kilometrų apribojimo Nico iš ryto įveikė 50 kilometrų, o po to sėdo Michaelis. Nebuvo jokių kūdikystės problemų, dabar vyksime į Barseloną“, - sakė vokietis.

Gamintojo atstovas patvirtino, kad naujasis „Mercedes“ automobilis, kaip ir visi kiti rikiuotėje, išskyrus „McLaren“, turės laiptelį nosyje.

„Nosis – labiausiai aptariama tema. Kaip kai kas jau matė, nosis yra su laipteliu. Tai tikrai labai gražus ir dinamiškai atrodantis sprendimas“, - pažymėjo jis.

Komandos automobilis debiutuos trasoje beveik dviem savaitėm vėliau nei varžovų technika. N. Haugo teigimu, ekipa tai turėtų sėkmingai kompensuoti bazėje atliktomis simuliacijomis ir skaičiavimais, visa tai papildžiusi treniruotėse Cherese (Ispanija) surinktais duomenimis apie naująsias „Pirelli“ padangas.

„Atlikome tikrai labai gerų simuliacijų ir skaičiavimų, daug dirbome kompanijos viduje. Automobilį ant stendo turėjome anksčiau nei planavome ir jau kuris laikas imitavome variklio, pavarų dėžės ir KERS veikimą. Todėl esame teigiamai nusiteikę ir turime tikslą iškart imtis intensyvaus darbo“, - teigė specialistas.

„Naudodami seną automobilį kai ko išmokome apie naujas padangas. Specialiai važiavome naudodami apipučiamą difuzorių, kad surinktume duomenų, kuriuos galėtume palyginti su gautais anksčiau naudojant senas padangas. Daug išmokome ir tikimės tai panaudoti naujajame automobilyje“, - pridūrė jis.

„Mercedes W03“ automobilis oficialiai bus pristatytas antradienį, vasario 21 d., Barselonos trasoje Ispanijoje, kur iškart bus pradėtas rimtai bandyti.

F-1.lt
Registruoti (0) Anonimiški (1)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

F-1

R. Dennisas: po šio sezono F. Alonso nepaliks „McLaren“ (1)

2015 sausio mėn. 31 d. 20:08
Fernando Alonso
AP/Scanpix
„Formulės-1“ lenktynių „McLaren“ komandos vadovas Ronas Dennisas pareiškė, kad Fernando Alonso sutartyje nėra papildomų sąlygų susijusių su komandos pajėgumu. Tad sportininkas pasibaigus 2015 m. sezonui nepaliks britų ekipos ir nepereis į „Mercedes“.

„Ferrari“ pristatė savo 2015 m. automobilį (3)

2015 sausio mėn. 30 d. 15:01
Legendinė „Ferrari“ ekipa penktadienį taip pat pristatė savo naująjį „SF15-T“ automobilį, kurį šį sezoną vairuos ekipos naujos keturiskart pasaulio čempionas Sebastianas Vettelis bei Kimi Raikkonenas.

Ant „Sauber“ automobilio grįžta mėlyna spalva

2015 sausio mėn. 30 d. 12:00
Penktadienį „Sauber“ ekipa pristatė savo naująjį „C34“ automobilį, kurio išdažymas pasikeitė kardinaliai. Tamsiai pilką spalvą pakeitė mėlyna, kuri buvo naudojama ir praeityje.

F. Alonso: esame pasiruošę būti kantrūs (2)

2015 sausio mėn. 30 d. 00:20
Fernandas Alonso yra įsitikinęs, kad su „McLaren“ ekipa jis gali pasiekti gerų rezultatų, tad tiek jis, tiek pati komanda, sezono pradžioje bus kantri ir stengsis kuo greičiau įveikti iškilusias problemas. Britų ekipa ketvirtadienį pristatė savo naujausią automobilį, tačiau jį pirmą kartą išbandys tik sekmadienį Cherese prasidėsiančiuose F-1 bandymuose.

„Mercedes“ Silverstoune išbandė 2015 metų automobilį

2015 sausio mėn. 29 d. 21:53
„Mercedes“ ekipa ketvirtadienį Silverstouno (Didžioji Britanija) trasoje pirmą kartą išbandė savo naujausią automobilį ir internete išplatino jo vaizdus. Už „F1 W06 Hybrid“ vairo sėdo ir 18 ratų įveikė abu ekipos pilotai – Nico Rosbergas ir Lewisas Hamiltonas.