„Mercedes“ automobilis taip pat turės laiptelį nosyje

 (1)
Lewisas Hamiltonas
Lewisas Hamiltonas
© AFP/Scanpix

Ketvirtadienį savo naująjį automobilį „Mercedes W03“ išmėginusi komanda liko patenkinta pirmaisiais automobiliu įveiktais ratais. Nico Rosbergas ir Michaelis Schumacheris, skelbiama, aurtomobiliu įveikė po 50 kilometrų. Automobilis, kaip to reikalauja bandymus ribojančios taisyklės, buvo su demonstracinėmis „Pirelli“ padangomis.

„Mercedes“ automobilio išmėginimui pasinaudojo bandymų draudime numatyta išimtimi surengti filmavimui skirtus iki 100 kilometrų ilgio važiavimus. Analogiškai savo techniką dažnai trumpai išbando ir kitos komandos.

„Spręsti apie pajėgumą automobilio išridenimo dieną yra labai sunku, nes naudojamos demonstracinės padangos, važiavimai vyko labai trumpoje trasos versijoje. Nepaisant to, automobilis padarė viską, ko iš jo ir buvo tikėtasi“, - taip pirmą važiavimų dieną įvertino „Mercedes“ autosporto vadovas Norbertas Haugas.

„Dėl 100 kilometrų apribojimo Nico iš ryto įveikė 50 kilometrų, o po to sėdo Michaelis. Nebuvo jokių kūdikystės problemų, dabar vyksime į Barseloną“, - sakė vokietis.

Gamintojo atstovas patvirtino, kad naujasis „Mercedes“ automobilis, kaip ir visi kiti rikiuotėje, išskyrus „McLaren“, turės laiptelį nosyje.

„Nosis – labiausiai aptariama tema. Kaip kai kas jau matė, nosis yra su laipteliu. Tai tikrai labai gražus ir dinamiškai atrodantis sprendimas“, - pažymėjo jis.

Komandos automobilis debiutuos trasoje beveik dviem savaitėm vėliau nei varžovų technika. N. Haugo teigimu, ekipa tai turėtų sėkmingai kompensuoti bazėje atliktomis simuliacijomis ir skaičiavimais, visa tai papildžiusi treniruotėse Cherese (Ispanija) surinktais duomenimis apie naująsias „Pirelli“ padangas.

„Atlikome tikrai labai gerų simuliacijų ir skaičiavimų, daug dirbome kompanijos viduje. Automobilį ant stendo turėjome anksčiau nei planavome ir jau kuris laikas imitavome variklio, pavarų dėžės ir KERS veikimą. Todėl esame teigiamai nusiteikę ir turime tikslą iškart imtis intensyvaus darbo“, - teigė specialistas.

„Naudodami seną automobilį kai ko išmokome apie naujas padangas. Specialiai važiavome naudodami apipučiamą difuzorių, kad surinktume duomenų, kuriuos galėtume palyginti su gautais anksčiau naudojant senas padangas. Daug išmokome ir tikimės tai panaudoti naujajame automobilyje“, - pridūrė jis.

„Mercedes W03“ automobilis oficialiai bus pristatytas antradienį, vasario 21 d., Barselonos trasoje Ispanijoje, kur iškart bus pradėtas rimtai bandyti.

F-1.lt
Registruoti (0) Anonimiški (1)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

F-1

D. Riccardo: konkurencija vyks ne dėl pirmos vietos „Mercedes“ dominuos Australijoje?

2015 kovo mėn. 1 d. 22:05
Danielis Ricciardo mano, kad už „Mercedes“ nugaros dėl paskutinės vietos ant apdovanojimų pakylos vyks atkakli kova tarp trijų čempionato komandų.

Bandymus Barselonoje geriausiai pradėjo F. Massa

2015 vasario mėn. 28 d. 22:35
Trečiosios bandymų dienos pirmoje pusėje geriausią rezultatą užfiksavo „Williams“ ekipos atstovas Felipe Massa. Brazilas vieną ratą su itin minkštom „Pirelli“ įveikė per 1 min. 23.262 sek. Tai beveik 0.5 sek. lėčiau nei vakar Nico Rosbergo įveiktas ratas su minkštomis padangomis. „Williams“ pilotas iki pietų spėjo įveikti 45 ratus.

F. Alonso pasiruošęs vėl sėsti už vairo (1)

2015 vasario mėn. 28 d. 00:31
„McLaren“ pilotas Fernando Alonso pareiškė, kad po praėjusią savaitę įvykusios avarijos ir trijų parų praleistų ligoninėje jis yra pasiruošęs vėl sėsti už automobilio vairo. Sportininkas praėjusį sekmadienį Barselonos trasoje vykusių bandymų metu trenkėsi į apsauginę sieną ir trumpam buvo praradęs sąmonę. Dėl to lenktynininkas buvo nugabentas į ligoninę, kur praleido tris paras.

N. Rosbergas: iš „Mercedes“ galite tikėtis daugiau

2015 vasario mėn. 27 d. 22:15
Geriausią rezultatą penktadienį Barselonos trasoje vykusių bandomųjų važiavimų metu užfiksavęs Nico Rosbergas teigė, kad jis ir jo komanda dar nepademonstravo visko, ką gali. Vokietis, naudojęs minkštos sudėties padangas, vieną ratą nuvažiavo per 1 min. ir 22,792 sek. Tai - 0,7 sek. geresnis rezultatas nei ketvirtadienį užfiksuotas Felipe Massos laikas. Nepaisant pasiekto rezultato, N. Rosbergas mano, kad su naujuoju „Mercedes“ automibiliu galima važiuoti dar greičiau.

Antrą bandymų dieną N. Rosbergas pademonstravo „Mercedes“ galią (3)

2015 vasario mėn. 27 d. 20:18
Barselonoje vykstančiuose „Formulės-1“ bandymuose penktadienį „Mercedes“ ekipos pilotas Nico Rosbergas pademonstravo, kad automobilis yra ne tik patikimas, bet ir greitas. Vokietis įveikė ratą per 1 min. 22,792 sek. ir tai buvo geriausias pasiektas rezultatas žiemos bandymuose.