„Mercedes“ automobilis taip pat turės laiptelį nosyje

 (1)
Ketvirtadienį savo naująjį automobilį „Mercedes W03“ išmėginusi komanda liko patenkinta pirmaisiais automobiliu įveiktais ratais. Nico Rosbergas ir Michaelis Schumacheris, skelbiama, aurtomobiliu įveikė po 50 kilometrų. Automobilis, kaip to reikalauja bandymus ribojančios taisyklės, buvo su demonstracinėmis „Pirelli“ padangomis.
Lewisas Hamiltonas
Lewisas Hamiltonas
© AFP/Scanpix

„Mercedes“ automobilio išmėginimui pasinaudojo bandymų draudime numatyta išimtimi surengti filmavimui skirtus iki 100 kilometrų ilgio važiavimus. Analogiškai savo techniką dažnai trumpai išbando ir kitos komandos.

„Spręsti apie pajėgumą automobilio išridenimo dieną yra labai sunku, nes naudojamos demonstracinės padangos, važiavimai vyko labai trumpoje trasos versijoje. Nepaisant to, automobilis padarė viską, ko iš jo ir buvo tikėtasi“, - taip pirmą važiavimų dieną įvertino „Mercedes“ autosporto vadovas Norbertas Haugas.

„Dėl 100 kilometrų apribojimo Nico iš ryto įveikė 50 kilometrų, o po to sėdo Michaelis. Nebuvo jokių kūdikystės problemų, dabar vyksime į Barseloną“, - sakė vokietis.

Gamintojo atstovas patvirtino, kad naujasis „Mercedes“ automobilis, kaip ir visi kiti rikiuotėje, išskyrus „McLaren“, turės laiptelį nosyje.

„Nosis – labiausiai aptariama tema. Kaip kai kas jau matė, nosis yra su laipteliu. Tai tikrai labai gražus ir dinamiškai atrodantis sprendimas“, - pažymėjo jis.

Komandos automobilis debiutuos trasoje beveik dviem savaitėm vėliau nei varžovų technika. N. Haugo teigimu, ekipa tai turėtų sėkmingai kompensuoti bazėje atliktomis simuliacijomis ir skaičiavimais, visa tai papildžiusi treniruotėse Cherese (Ispanija) surinktais duomenimis apie naująsias „Pirelli“ padangas.

„Atlikome tikrai labai gerų simuliacijų ir skaičiavimų, daug dirbome kompanijos viduje. Automobilį ant stendo turėjome anksčiau nei planavome ir jau kuris laikas imitavome variklio, pavarų dėžės ir KERS veikimą. Todėl esame teigiamai nusiteikę ir turime tikslą iškart imtis intensyvaus darbo“, - teigė specialistas.

„Naudodami seną automobilį kai ko išmokome apie naujas padangas. Specialiai važiavome naudodami apipučiamą difuzorių, kad surinktume duomenų, kuriuos galėtume palyginti su gautais anksčiau naudojant senas padangas. Daug išmokome ir tikimės tai panaudoti naujajame automobilyje“, - pridūrė jis.

„Mercedes W03“ automobilis oficialiai bus pristatytas antradienį, vasario 21 d., Barselonos trasoje Ispanijoje, kur iškart bus pradėtas rimtai bandyti.

F-1.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

F-1

M. Verstappenas „Ferrari“ ekipoje gali atsidurti 2017 metais (1)

Italų žiniasklaida skelbia, kad šiemet „Formulėje-1“ debiutavęs Maxas Verstappenas 2017 metais gali atsidurti „Ferrari“ ekipoje. Italų komanda prieš Belgijos GP nusprendė metams pratęsti sutartį su Kimi Raikkonenu, taip nutraukdama gandus, kad suomį ekipoje gali pakeisti Valtteri Bottas. Tačiau gandai Italijos žiniasklaidoje toliau netyla.

„Renault“ artėja prie „Lotus“ ekipos įsigijimo

Variklių gamintoja „Renault“ yra pasiryžusi įsigyti didžiąją dalį „Formulės-1“ čempionato „Lotus“ komandos akcijų. Sutartį ketinama pasirašyti kitą savaitę, prieš etapą Italijoje. Skelbiama, kad „Renault“ už 100 mln. dolerių įsigis 65 proc. minėtosios ekipos akcijų. 11,5 mln. bus sumokėta iš karto, o likusi dalis pinigų bus išmokėta per 10 metų.

V. Bottas: aš dar ne kartą finišuosiu prizininkų trejete

Belgijoje Valtteri Bottui nepasisekė, nors jis ir startavo iš trečiosios pozicijos. Lenktynėse Spa trasoje ant suomio automobilio primojo sustojimo metu buvo uždėtos trys vienos sudėties padangos ir viena – kitos, o tai yra grubus „Formulės-1“ taisyklių pažeidimas.

„Renault“ siūlo G. Lopezui 57,5 mln. eurų už „Lotus“ (2)

„Renault“ kompanija baigia išanalizuoti situaciją su galimu „Lotus“ komandos pirkimu ir planuoja savo sprendimą paskelbti rugsėjo mėnesį. Prancūzų leidinys „AutoHebdo“ praneša kai kurias tokio galimo sandorio detales. Pagal nepatvirtintą informaciją, „Renault“ dabartiniam „Lotus“ ekipos savininkui Gerardui Lopezui pasiūlė 57,5 mln. eurų.

J. Buttonas: šio sezono „McLaren“ tikslai keičiasi (1)

Šių metų pavasarį „McLaren“ komanda ir jai variklius tiekianti „Honda“ tikėjosi, jog sezono eigoje pavyks prisivyti konkurentus ir net galbūt nugalėti lenktynėse.