„Mercedes“ automobilis taip pat turės laiptelį nosyje

 (1)
Ketvirtadienį savo naująjį automobilį „Mercedes W03“ išmėginusi komanda liko patenkinta pirmaisiais automobiliu įveiktais ratais. Nico Rosbergas ir Michaelis Schumacheris, skelbiama, aurtomobiliu įveikė po 50 kilometrų. Automobilis, kaip to reikalauja bandymus ribojančios taisyklės, buvo su demonstracinėmis „Pirelli“ padangomis.
Lewisas Hamiltonas
Lewisas Hamiltonas
© AFP/Scanpix

„Mercedes“ automobilio išmėginimui pasinaudojo bandymų draudime numatyta išimtimi surengti filmavimui skirtus iki 100 kilometrų ilgio važiavimus. Analogiškai savo techniką dažnai trumpai išbando ir kitos komandos.

„Spręsti apie pajėgumą automobilio išridenimo dieną yra labai sunku, nes naudojamos demonstracinės padangos, važiavimai vyko labai trumpoje trasos versijoje. Nepaisant to, automobilis padarė viską, ko iš jo ir buvo tikėtasi“, - taip pirmą važiavimų dieną įvertino „Mercedes“ autosporto vadovas Norbertas Haugas.

„Dėl 100 kilometrų apribojimo Nico iš ryto įveikė 50 kilometrų, o po to sėdo Michaelis. Nebuvo jokių kūdikystės problemų, dabar vyksime į Barseloną“, - sakė vokietis.

Gamintojo atstovas patvirtino, kad naujasis „Mercedes“ automobilis, kaip ir visi kiti rikiuotėje, išskyrus „McLaren“, turės laiptelį nosyje.

„Nosis – labiausiai aptariama tema. Kaip kai kas jau matė, nosis yra su laipteliu. Tai tikrai labai gražus ir dinamiškai atrodantis sprendimas“, - pažymėjo jis.

Komandos automobilis debiutuos trasoje beveik dviem savaitėm vėliau nei varžovų technika. N. Haugo teigimu, ekipa tai turėtų sėkmingai kompensuoti bazėje atliktomis simuliacijomis ir skaičiavimais, visa tai papildžiusi treniruotėse Cherese (Ispanija) surinktais duomenimis apie naująsias „Pirelli“ padangas.

„Atlikome tikrai labai gerų simuliacijų ir skaičiavimų, daug dirbome kompanijos viduje. Automobilį ant stendo turėjome anksčiau nei planavome ir jau kuris laikas imitavome variklio, pavarų dėžės ir KERS veikimą. Todėl esame teigiamai nusiteikę ir turime tikslą iškart imtis intensyvaus darbo“, - teigė specialistas.

„Naudodami seną automobilį kai ko išmokome apie naujas padangas. Specialiai važiavome naudodami apipučiamą difuzorių, kad surinktume duomenų, kuriuos galėtume palyginti su gautais anksčiau naudojant senas padangas. Daug išmokome ir tikimės tai panaudoti naujajame automobilyje“, - pridūrė jis.

„Mercedes W03“ automobilis oficialiai bus pristatytas antradienį, vasario 21 d., Barselonos trasoje Ispanijoje, kur iškart bus pradėtas rimtai bandyti.

F-1.lt
Registruoti (0) Anonimiški (1)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

F-1

F-1 kelyje - permainų gausa (6)

Per artimiausius du metus „Formulės-1“ laukia įvairios permainos. Dalį jų ruošiamasi įgyvendinti jau šiemet. Tai paaiškėjo po įvykusio Strategijos grupės posėdžio.

D. Coulthardas: metas K. Raikkoneną keisti kitu pilotu (1)

Praeityje Kimi Raikkoneno komandos draugu buvęs Davidas Coulthardas mano, kad pasibaigus šių metų F-1 sezonui „Ferrari“ ekipa vietoje suomio turėtų paieškoti kito piloto.

„Sky“ korporacija nori kontroliuoti „Formulę-1“

Didžiosios Britanijos korporacija „Sky“ yra pasirengusi sumokėti 4,5 mlrd. svarų sterlingų už 35,5 proc. „Formulės-1“ akcijų, kurios dabar priklauso „CVC Capital Partners“ fondui. Toks sandoris neleistų F-1 pasaulio čempionato kontrolę perimti amerikiečių- katariečių konsorciumui, – praneša laikraštis „The Sunday Times“.

Pirmuoju „Formulėse-E“ čempionu tapo N. Piquet (5)

Sekmadienį Londone įvykusiose finalinėse „Formulėse-E“ lenktynėse nugalėjo Samas Birdas, tuo tarpu Nelsonas Piquet tapo pirmuoju FE čempionu.

R. Bransonas: per penkerius metus „Formulė-E“ populiarumu aplenks F-1 (10)

„Virgin Group“ įkurėjas Richardas Bransonas mano, kad per ateinančius penkis metus „Formulės-E“ čempionatas populiarumu pranoks autosporto karaliene tituluojamą „Formulę-1“.