„Mercedes“ automobilis taip pat turės laiptelį nosyje

 (1)
Ketvirtadienį savo naująjį automobilį „Mercedes W03“ išmėginusi komanda liko patenkinta pirmaisiais automobiliu įveiktais ratais. Nico Rosbergas ir Michaelis Schumacheris, skelbiama, aurtomobiliu įveikė po 50 kilometrų. Automobilis, kaip to reikalauja bandymus ribojančios taisyklės, buvo su demonstracinėmis „Pirelli“ padangomis.
Lewisas Hamiltonas
Lewisas Hamiltonas
© AFP/Scanpix

„Mercedes“ automobilio išmėginimui pasinaudojo bandymų draudime numatyta išimtimi surengti filmavimui skirtus iki 100 kilometrų ilgio važiavimus. Analogiškai savo techniką dažnai trumpai išbando ir kitos komandos.

„Spręsti apie pajėgumą automobilio išridenimo dieną yra labai sunku, nes naudojamos demonstracinės padangos, važiavimai vyko labai trumpoje trasos versijoje. Nepaisant to, automobilis padarė viską, ko iš jo ir buvo tikėtasi“, - taip pirmą važiavimų dieną įvertino „Mercedes“ autosporto vadovas Norbertas Haugas.

„Dėl 100 kilometrų apribojimo Nico iš ryto įveikė 50 kilometrų, o po to sėdo Michaelis. Nebuvo jokių kūdikystės problemų, dabar vyksime į Barseloną“, - sakė vokietis.

Gamintojo atstovas patvirtino, kad naujasis „Mercedes“ automobilis, kaip ir visi kiti rikiuotėje, išskyrus „McLaren“, turės laiptelį nosyje.

„Nosis – labiausiai aptariama tema. Kaip kai kas jau matė, nosis yra su laipteliu. Tai tikrai labai gražus ir dinamiškai atrodantis sprendimas“, - pažymėjo jis.

Komandos automobilis debiutuos trasoje beveik dviem savaitėm vėliau nei varžovų technika. N. Haugo teigimu, ekipa tai turėtų sėkmingai kompensuoti bazėje atliktomis simuliacijomis ir skaičiavimais, visa tai papildžiusi treniruotėse Cherese (Ispanija) surinktais duomenimis apie naująsias „Pirelli“ padangas.

„Atlikome tikrai labai gerų simuliacijų ir skaičiavimų, daug dirbome kompanijos viduje. Automobilį ant stendo turėjome anksčiau nei planavome ir jau kuris laikas imitavome variklio, pavarų dėžės ir KERS veikimą. Todėl esame teigiamai nusiteikę ir turime tikslą iškart imtis intensyvaus darbo“, - teigė specialistas.

„Naudodami seną automobilį kai ko išmokome apie naujas padangas. Specialiai važiavome naudodami apipučiamą difuzorių, kad surinktume duomenų, kuriuos galėtume palyginti su gautais anksčiau naudojant senas padangas. Daug išmokome ir tikimės tai panaudoti naujajame automobilyje“, - pridūrė jis.

„Mercedes W03“ automobilis oficialiai bus pristatytas antradienį, vasario 21 d., Barselonos trasoje Ispanijoje, kur iškart bus pradėtas rimtai bandyti.

F-1.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

F-1

B. Ecclestone’as: stipresnė „Ferrari“ ekipa - gera naujiena „Formulei-1“

F-1 komercijos teisių valdytojo Bernie Ecclestone‘o teigimu, šiemet „Ferrari“ komandos demonstruojama geresnė forma nei pernai yra gera naujiena „Formulei-1“.

S. Vettelį nustebino M. Verstappeno pasirodymas

„Ferrari“ piloto Sebastiano Vettelio teigimu, jis liko nustebintas šiemet „Formulėje-1“ debiutavusio Maxo Verstappeno pasirodymu. Jaunasis olandas sugebėjo finišuoti pirmame dešimtuke paskutinėse šešeriose lenktynėse iš eilės. „Toro Rosso“ pilotas šiemet du kartus finišavo ketvirtas – Vengrijoje ir JAV.

N. Hulkenbergas: 24 val. lenktynėmis Le Mane susidomėjo daug „Formulės-1“ pilotų

„Formulės-1“ čempionato „Force India“ komandos piloto Nico Hulkenbergo teigimu, 24 val. trukmės lenktynėmis Le Mane (Prancūzija) susidomėjo daugelis F-1 lenktynininkų. Tačiau pastarieji kitais metais negalės startuoti minėtose varžybose, kadangi tą patį savaitgalį vyks „Formulės-1“ etapas Azerbaidžane.

S. Vettelis triumfavo „Čempionų lenktynėse“ (4)

„Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis triumfavo šeštadienį Londone vykusiose „Čempionų lenktynėse“ (RoC). Vokietis finale, rezultatu 2:0, įveikė daugkartinį 24 val. Le Mano lenktynių nugalėtoją Tomą Kristenseną.

„Williams“ neteiks apeliacijos dėl F. Massos diskvalifikacijos

„Williams“ komanda priėmė sprendimą neteikti apeliacijos dėl savo piloto Felipe Massos diskvalifikacijos. Po F-1 lenktynių Brazilijoje paaiškėjus teisėjų sprendimui, britų ekipa turėjo 96 valandas apeliacijai pateikti. Nors komanda teigia turinti įrodymų, kad taisyklėms nebuvo nusižengusi, buvo nuspręsta neapeliuoti teisėjų sprendimo.