„Mercedes“ automobilis taip pat turės laiptelį nosyje

 (1)
Lewisas Hamiltonas
Lewisas Hamiltonas
© AFP/Scanpix

Ketvirtadienį savo naująjį automobilį „Mercedes W03“ išmėginusi komanda liko patenkinta pirmaisiais automobiliu įveiktais ratais. Nico Rosbergas ir Michaelis Schumacheris, skelbiama, aurtomobiliu įveikė po 50 kilometrų. Automobilis, kaip to reikalauja bandymus ribojančios taisyklės, buvo su demonstracinėmis „Pirelli“ padangomis.

„Mercedes“ automobilio išmėginimui pasinaudojo bandymų draudime numatyta išimtimi surengti filmavimui skirtus iki 100 kilometrų ilgio važiavimus. Analogiškai savo techniką dažnai trumpai išbando ir kitos komandos.

„Spręsti apie pajėgumą automobilio išridenimo dieną yra labai sunku, nes naudojamos demonstracinės padangos, važiavimai vyko labai trumpoje trasos versijoje. Nepaisant to, automobilis padarė viską, ko iš jo ir buvo tikėtasi“, - taip pirmą važiavimų dieną įvertino „Mercedes“ autosporto vadovas Norbertas Haugas.

„Dėl 100 kilometrų apribojimo Nico iš ryto įveikė 50 kilometrų, o po to sėdo Michaelis. Nebuvo jokių kūdikystės problemų, dabar vyksime į Barseloną“, - sakė vokietis.

Gamintojo atstovas patvirtino, kad naujasis „Mercedes“ automobilis, kaip ir visi kiti rikiuotėje, išskyrus „McLaren“, turės laiptelį nosyje.

„Nosis – labiausiai aptariama tema. Kaip kai kas jau matė, nosis yra su laipteliu. Tai tikrai labai gražus ir dinamiškai atrodantis sprendimas“, - pažymėjo jis.

Komandos automobilis debiutuos trasoje beveik dviem savaitėm vėliau nei varžovų technika. N. Haugo teigimu, ekipa tai turėtų sėkmingai kompensuoti bazėje atliktomis simuliacijomis ir skaičiavimais, visa tai papildžiusi treniruotėse Cherese (Ispanija) surinktais duomenimis apie naująsias „Pirelli“ padangas.

„Atlikome tikrai labai gerų simuliacijų ir skaičiavimų, daug dirbome kompanijos viduje. Automobilį ant stendo turėjome anksčiau nei planavome ir jau kuris laikas imitavome variklio, pavarų dėžės ir KERS veikimą. Todėl esame teigiamai nusiteikę ir turime tikslą iškart imtis intensyvaus darbo“, - teigė specialistas.

„Naudodami seną automobilį kai ko išmokome apie naujas padangas. Specialiai važiavome naudodami apipučiamą difuzorių, kad surinktume duomenų, kuriuos galėtume palyginti su gautais anksčiau naudojant senas padangas. Daug išmokome ir tikimės tai panaudoti naujajame automobilyje“, - pridūrė jis.

„Mercedes W03“ automobilis oficialiai bus pristatytas antradienį, vasario 21 d., Barselonos trasoje Ispanijoje, kur iškart bus pradėtas rimtai bandyti.

F-1.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

F-1

Nesusipratimas: „Formulės-1“ lenktynės Kinijoje baigėsi 2 ratais anksčiau nei planuota (4)

2014 balandžio mėn. 20 d. 14:45
Kinijos GP lenktynės
AP/Scanpix
Dėl įvykusio nesusipratimo šiandien Šanchajaus (Kinija) trasoje vykusios F-1 lenktynės iš tikrųjų baigėsi ne 56-ame, o 54-ame rate. Taip nutiko todėl, jog varžybose pirmavusiam „Meredes“ pilotui Lewisui Hamiltonui per anksti buvo parodyta finišo vėliava.

L. Hamiltonas: atsipirko sunkus mūsų darbas taip pat N.Rosbergo, F. Alonso, D. Ricciardo ir S. Vettelio komentarai (1)

2014 balandžio mėn. 20 d. 13:18
Trečią pergalę iš eilės sekmadienį Šanchajaus (Kinija) trasoje iškovojęs Lewisas Hamiltonas pasidžiaugė pasiektu rezultatu bei pridūrė, kad „Mercedes“ komandos sėkmė – sunkaus darbo vaisius.

L. Hamiltonas stulbinančiai dominavo „Formulės-1“ etape Kinijoje video, nuotraukų albumas (13)

2014 balandžio mėn. 20 d. 11:42
Lewisas Hamiltonas laimėjo lenktynes Kinijoje
AP/Scanpix
„Formulės-1“ čempionato Kinijos GP lenktynėse sekmadienį įtikinamai triumfavo „Mercedes“ komandos pilotas Lewisas Hamiltonas, kuris savo varžovams nepaliko jokių vilčių ir kvalifikacijoje. Tai trečias etapas iš eilės, kurį šiemet laimėjo Didžiosios Britanijos lenktynininkas.

„McLaren“ teisis su „Red Bull“ (1)

2014 balandžio mėn. 19 d. 23:47
„McLaren“ ekipa planuoja teistis su „Red Bull“ dėl aerodinamikos vadovo Dano Fallowso. „McLaren“ teigia turinti galiojantį kontraktą su minėtuoju specialistu. Nepaisant to, praeitą savaitę „Red Bull“ pranešė, kad D. Fallowsas grįžta dirbti būtent jų komandoje.

S. Vettelis giria D. Ricciardo: jis puikiai atlieka savo darbą D. Ricciardo ir L. Hamiltono komentarai (8)

2014 balandžio mėn. 19 d. 13:56
Danielis Ricciardo
AP/Scanpix
Jau ne pirmą kartą šiemet savo komandos draugui Danieliui Ricciardo nusileidęs Sebastianas Vettelis po šiandien vykusių važiavimų sakė, kad australas puikiai atlieka savo darbą.