„Mercedes“ automobilis taip pat turės laiptelį nosyje

 (1)
Lewisas Hamiltonas
Lewisas Hamiltonas
© AFP/Scanpix

Ketvirtadienį savo naująjį automobilį „Mercedes W03“ išmėginusi komanda liko patenkinta pirmaisiais automobiliu įveiktais ratais. Nico Rosbergas ir Michaelis Schumacheris, skelbiama, aurtomobiliu įveikė po 50 kilometrų. Automobilis, kaip to reikalauja bandymus ribojančios taisyklės, buvo su demonstracinėmis „Pirelli“ padangomis.

„Mercedes“ automobilio išmėginimui pasinaudojo bandymų draudime numatyta išimtimi surengti filmavimui skirtus iki 100 kilometrų ilgio važiavimus. Analogiškai savo techniką dažnai trumpai išbando ir kitos komandos.

„Spręsti apie pajėgumą automobilio išridenimo dieną yra labai sunku, nes naudojamos demonstracinės padangos, važiavimai vyko labai trumpoje trasos versijoje. Nepaisant to, automobilis padarė viską, ko iš jo ir buvo tikėtasi“, - taip pirmą važiavimų dieną įvertino „Mercedes“ autosporto vadovas Norbertas Haugas.

„Dėl 100 kilometrų apribojimo Nico iš ryto įveikė 50 kilometrų, o po to sėdo Michaelis. Nebuvo jokių kūdikystės problemų, dabar vyksime į Barseloną“, - sakė vokietis.

Gamintojo atstovas patvirtino, kad naujasis „Mercedes“ automobilis, kaip ir visi kiti rikiuotėje, išskyrus „McLaren“, turės laiptelį nosyje.

„Nosis – labiausiai aptariama tema. Kaip kai kas jau matė, nosis yra su laipteliu. Tai tikrai labai gražus ir dinamiškai atrodantis sprendimas“, - pažymėjo jis.

Komandos automobilis debiutuos trasoje beveik dviem savaitėm vėliau nei varžovų technika. N. Haugo teigimu, ekipa tai turėtų sėkmingai kompensuoti bazėje atliktomis simuliacijomis ir skaičiavimais, visa tai papildžiusi treniruotėse Cherese (Ispanija) surinktais duomenimis apie naująsias „Pirelli“ padangas.

„Atlikome tikrai labai gerų simuliacijų ir skaičiavimų, daug dirbome kompanijos viduje. Automobilį ant stendo turėjome anksčiau nei planavome ir jau kuris laikas imitavome variklio, pavarų dėžės ir KERS veikimą. Todėl esame teigiamai nusiteikę ir turime tikslą iškart imtis intensyvaus darbo“, - teigė specialistas.

„Naudodami seną automobilį kai ko išmokome apie naujas padangas. Specialiai važiavome naudodami apipučiamą difuzorių, kad surinktume duomenų, kuriuos galėtume palyginti su gautais anksčiau naudojant senas padangas. Daug išmokome ir tikimės tai panaudoti naujajame automobilyje“, - pridūrė jis.

„Mercedes W03“ automobilis oficialiai bus pristatytas antradienį, vasario 21 d., Barselonos trasoje Ispanijoje, kur iškart bus pradėtas rimtai bandyti.

F-1.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

F-1

F-1 lenktynės Ostine – be dviejų komandų ir prieš laikrodžio rodyklę (1)

2014 spalio mėn. 31 d. 12:45
„Formulės-1“ sezonas artėja prie kulminacijos. Šį savaitgalį Ostino trasoje vyks 17-as čempionato etapas – JAV „Grand Prix“. Varžybas transliuos „Viasat Sport Baltic“ kanalas.

Pakeista F-1 JAV lenktynių kvalifikacijos tvarka

2014 spalio mėn. 31 d. 00:16
Fernando Alonso
AP/Scanpix
Prieš JAV GP buvo patvirtinta, kad šį savaitgalį Ostino trasoje bus naudojamas pasikeitęs kvalifikacijos formatas. Tokių priemonių imtasi atsižvelgus, kad varžybose nedalyvaus 2 komandos: „Caterham“ ir „Marussia“.

„Force India“ paskutinę minutę sumokėjo už motorus

2014 spalio mėn. 28 d. 18:48
„Force India“ suspėjo paskutinę minutę sumokėti „Mercedes“ už naujus variklių komplektus tikėdamasis, kad per likusius tris šių metų etapus šiai komandai pavyks atsikovoti 20 taškų ir aplenkti „McLaren“ komandą užimant penktąją vietą Konstruktorių taurės įskaitoje.

Problemų kamuojamai F-1 - įspėjimai apie galimą kitų komandų žlugimą (3)

2014 spalio mėn. 28 d. 12:29
„Caterham“ ir „Marussia“ ekipoms stovint ant išnykimo slenksčio, F-1 vadovams siunčiami perspėjimai apie tai, kad artimiausioje ateityje čempionatą dėl finansinių problemų gali palikti daugiau komandų.Praėjusią savaitę paaiškėjo, kad „Caterham“ ekipa atsidūrė administratorių rankose, tad komandai ieškomas naujas pirkėjas. Praėjus kelioms dienoms, toks pat likimas ištiko ir kitą F-1 ekipą – „Marussia“. Tiek viena, tiek kita komanda nedalyvaus artimiausiose 2-jose F-1 lenktynėse.

Oficialu: „Marussia“ komanda praleis JAV GP etapą JAV GP organizatoriai išreiškė susirūpinimą  (1)

2014 spalio mėn. 27 d. 22:27
Oficialiai buvo patvirtinta tai, apie ką buvo kalbėta praėjusią savaitę – „Marussia“ ekipa atsidūrė administratorių rankose ir praleis artėjantį savaitgalį vyksiančias lenktynes Ostine, JAV. Susidūrus su rimtomis finansinėmis problemomis, pirmadienį „FRP Advisory LLP“ buvo paskirta administruoti „Marussia“ komandą valdančios kompanijos, „Manor Grand Prix Racing Limited“, veiklą.