39-ąją minutę Jakubas Blaszczykowski greitame puolime nokautavo Yanną Sommerį ir išveda lenkus į priekį 1:0.

Visgi antrame kėlinyje varžovus visiškai užspaudę šveicarai įspūdingai išlygino rezultatą: 82 min. Xherdanas Shaqiri pademonstravo akrobatinius sugebėjimus ir fantastišku smūgiu per save atstatė lygybę – 1:1. Šis įvartis – kol kas neabejotinai gražiausias per visą Euro 2016.

Lenkija ketvirtfinalyje susikaus su Kroatija arba Portugalija.

Grupės etape šveicarai 1:0 nugalėjo Albaniją, lygiosiomis 1:1 ir 0:0 sužaidė su Rumunija bei Prancūzija ir A grupėje užėmė antrą vietą.

Tuo metu lenkai pademonstravo įspūdingą gynybą – jie nepraleido nė vieno įvarčio bei 1:0 nugalėję Šiaurės Airiją, 0:0 sužaidę su vokiečiais ir 1:0 nugalėję ukrainiečius užėmė antrą C grupės vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (281)