Prognozuodamas mačo Lietuva-Makedonija baigtį, krabas Lazdeika negalėjo patikėti savo akimis

 (417)
DELFI orakulas krabas Lazdeika pateikė turbūt linksmiausią prognozę Lietuvos rinktinės rungtynėms „EuroBasket 2011“ čempionate. Ilgai negalėjęs patikėti savo akimis, lig šiol visų lietuvių rungtynių laimėtojus atspėjęs pranašas pergalę žada Lietuvai.
Krabas Lazdeika
Krabas Lazdeika
© DELFI (V.Kopūsto nuotr.)

Atėjus lemiamam prognozės momentui, Lazdeika kurį laiką stypsojo vietoje. Visiems sulaikius kvėpavimą, DELFI orakulas pasitrynė vieną akį. Pauzė... Tada jis pasitrynė jau abi akis. Ir nužingsniavo į kokoso kevalą su Lietuvos vėliava.

Kodėl Lazdeika negalėjo patikėti savo akimis? Priežasčių gali būti daugybė. Galbūt, kaip ir daugelis krepšinio specialistų, jis stebėjosi puikiu Makedonijos rinktinės pasirodymu Europos čempionate ir negalėjo patikėti, kad ji F grupėje užėmė aukštą antrąją vietą. O gal jam mintyse šmėstelėjo paskutinės šios grupės rungtynės tarp Makedonijos ir Rusijos. Jose jau atrodė, kad triumfuos makedonai, bet pergalę po fantastiško Sergejaus Monios tritaškio išplėšė rusai.

Na, yra ir trečias variantas. Prieš pranašaudamas ketvirtfinalio dvikovos baigtį, Lazdeika miegojo. O pasirinkęs „lietuvišką“ kokoso kevalą, vėl palaimingai užmigo.

Nors DELFI orakulas ilgai negalėjo patikėti tuo, ką mato, kokoso kevalą su trispalve jis pasirinko nė kiek nedvejodamas. Lazdeika taip norėjo kuo giliau įsitaisyti „namelyje“ su trispalve, kad šis net sudrebėjo.

Ką reiškia tokią įvairialypė krabo prognozė? Interpretacijų ir čia gali būti daug.

Galbūt Lazdeika nori pasakyti, kad trečiadienio vakarą ir mes negalėsime patikėti savo akimis. Kaip negalėjome jomis patikėti prieš metus, kai lietuviai pasaulio čempionato ketvirtfinalyje šluote nušlavė galingą Argentinos komandą.

O gal „lietuviškame“ kokoso kevale ramiai užsnūdęs DELFI orakulas bando pasakyti, kad dėl mačo su makedonais baigties galime būti ramūs. Ar priešingai – kad varžovai mėgins užmigdyti lietuvių budrumą.

Kaip bebūtų, jau aštuonissyk teisingą prognozę pateikęs Lazdeika Lietuvai žada pergalę. O mums belieka tikėtis, kad Kęstučio Kemzūros auklėtiniai krabo žodį pavers krepšinio kūnu.

Beje, vienas Makedonijos rinktinės lyderių, natūralizuotas amerikietis Bo McCalebbas po kurioziško pralaimėjimo Rusijos rinktinei liejo apmaudą savo profilyje socialiniame tinkle „Facebook“. Po viena iš nuotraukų B. McCalebbas parašė „...jbg...“ – tai vieno Balkanų šalyse itin paplitusio keiksmažodžio trumpinys.

Krabas Lazdeika pernai vasarą Makedonijos pilietybę gavusiam amerikiečiui linki ir toliau gilinti savo naujosios gimtosios kalbos žinias.

Tapk Krabo draugu „Facebook“ tinkle.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Eurobasket 2015

Th. Heurtelis visgi padės prancūzams Europos čempionate

Rugpjūčio viduryje už Prancūzijos rinktinės dvyliktuko borto likęs Thomas Heurtelis kviečiamas sugrįžti atgal. 26-erių metų 189 cm ūgio atakų organizatorius nacionalinės komandos gretose pakeis Antoine'ą Diot, kuris patyrė rankos traumą, rašo portalas basketnews.lt

J. Valančiūnas: naujokų krikštas bus pirmosios rungtynės (11)

Lietuvos krepšinio rinktinės strategas Jonas Kazlauskas sako, kad kol kas nerimą kelia Manto Kalniečio forma ir tai, jog Jonas Valančiūnas prie komandos prisijungė vėliau, nei planuota.

M. Kalnietis: dėl savo formos tikrai nepanikuoju (22)

25-30 min. Tiek Lietuvos rinktinės strategas Jonas Kazlauskas numatė minučių aikštėje pagrindiniam ekipos įžaidėjui Mantui Kalniečiui. Pastarasis neslepia, kad turi nemažai problemų, tačiau tragedijos anksčiau laiko daryti neskuba.

J. Kazlauskas: mes ne studentai – vienos nakties mums nepritrūks (22)

Lietuvos nacionalinė krepšinio rinktinė baigia pasiruošimo etapą ir išvyksta į Rygą, kur šeštadienį prasideda Europos krepšinio čempionatas. Rinktinės strategas Jonas Kazlauskas sako, kad kol kas nerimą kelia du dalykai – Manto Kalniečio forma ir tai, jog Jonas Valančiūnas prie komandos prisijungė vėliau, nei planuota.

Rinktinės debiutantai: tai svajonės išsipildymas (100)

Lietuvos nacionalinė krepšinio rinktinė baigia pasiruošimo etapą ir išvyksta į Rygą, kur šeštadienį prasideda Europos krepšinio čempionatas. Šiemet rinktinėje debiutuos ir 4 naujokai. Debiutantai neslepia, kad tai – svajonės išsipildymas.