Krabas Lazdeika atsistatydina iš orakulo posto

 (346)
Po katastrofa Lietuvai pasibaigusių ketvirtfinalio rungtynių su Makedonijos rinktine, krabas Lazdeika nutarė pasitraukti iš DELFI orakulo Europos vyrų krepšinio čempionate posto. Tokį Lazdeikos sprendimą nulėmė ne tik neišmatuojamai skaudi nesėkmė, bet ir sunki trauma, nepaisant kurios orakulas tęsė savo atsakingą darbą.
Krabas Lazdeika
Krabas Lazdeika
© DELFI (V.Kopūsto nuotr.)

DELFI orakulas nutarė trauktis, kol jo atsistatydinimo nepareikalavo Lietuvos krepšinio federacija ar, dar baisiau, prezidentūra. Lazdeika prisiima visą atsakomybę, kokią tik gali prisiimti krabas. Nuo šiol jis prognozuos rungtynių laimėtojus tik Suomijos trečiojoje krepšinio lygoje. Kai Suomija turės trečiąją krepšinio lygą.

Lazdeika paslydo vienintelį kartą. Bet būtent tada, kai paslysti jau nebebuvo galima. Kaip ir Lietuvos rinktinei.

Tiesa, gali būti, kad pirmųjų aštuonerių lietuvių rungtynių baigtį visiškai tiksliai nuspėjęs Lazdeika savo nepriekaištingą reputaciją paaukojo vardan Lietuvos rinktinės. Pamenate krabo prognozę ketvirtfinalio rungtynėms? Panašu, kad jis trynėsi akis nenorėdamas patikėti, kad makedonai gali parklupdyti Lietuvos vyrus. Tad galbūt Lazdeika, kaip tikras lietuvis, pasiaukojo dėl savo šalies, bandydamas perkalbėti Fortūną.

Be to, turime atskleisti tai, ką lig šiol nutylėjome. Pastarųjų ketverių Lietuvos rinktinės rungtynių laimėtojus Lazdeika prognozavo po sunkios traumos. Prieš prasidedant antrajam „Eurobasket 2011“ etapui, kaip jau spėjo pastebėti akylesni skaitytojai, orakulas neteko vienos iš keturių savo kairiųjų kojų. Sužalojimą Lazdeika patyrė prieš prognozuodamas pirmųjų E grupės lietuvių rungtynių su serbais baigtį.

Traumos aplinkybės nėra žinomos. Tačiau esama neoficialių žinių, kad prieš šį mįslingą įvykį DELFI redakcijos apylinkėse buvo pastebėtas vyriškis, panašus į ispaną Marcą Gasolį. Niekas negali būti tikras, kad ten buvo būtent jis. Tačiau, anot prisistatyti nepanorusių liudininkų, maždaug 215 cm ūgio vyriškis, apsirengęs arba sportiniu kostiumu, arba kiemsargio liemene, keistai elgėsi prie DELFI redakcijos. Pavyzdžiui, kuomet švaros specialistų brigada valė antrojo pastato aukšto langus, jis kažkodėl bandė juos numesti ant žemės. Be to, šalia nulūžusios Lazdeikos kojos gulėjo raštelis su užrašu „Yaftowkus dur nay whiskas“.

Vis dėlto DELFI orakulas po šio incidento prarado tik vieną aštuntąją gebėjimo nueiti į tinkamą kokoso kevalą ir didvyriškai tęsė savo darbą.

Taigi Lazdeika neprognozuos dvejų likusių Lietuvos rinktinės rungtynių nugalėtojo. Anot krabo agento, jis jaučiasi sugniuždytas. Ir bijo pasijusti pritrėkštas.

Tačiau DELFI orakulas gali surengti atsisveikinimo prognozes. Žemiau pateikiame apklausą. Jei to norite, balsuokite už tai, kad Lazdeika prognozuotų „Eurobasket 2011“ finalo baigtį. Varianto „krabą į salotas“ nesiūlyti.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Eurobasket 2015

Antros draugiškos rungtynės: Lietuva - Australija 48:41 (po 2 kėl.) (9)

Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsią pasirengimą artėjančiam Europos čempionatui. Penktadienį Šiauliuose lietuviai draugiškose kontrolinėse rungtynėse antrą kartą jėgas išmėgins su Australijos komanda, kuri ruošiasi Okeanijos zonos olimpinei atrankai.

Lietuvos rinktinės fanai reikalauja į eterį grąžinti R. Petrauską (187)

Lietuvos krepšinio fanus trečiadienį nustebino ne tik vaizdas – kiek nelauktai galingas tik pirmas savo kontrolines rungtynes žaidusios mūsų šalies rinktinės žaidimas ir užtikrintai pasiekta pergalė 80:68 prieš Australiją, bet ir garsas – tai, kad mačą per tiesiogiai jį transliavusią TV3 televiziją komentavo ne Robertas Petrauskas, o Lino Kunigėlio ir Mindaugo Rainio duetas.

J. Kazlausko verdiktas: lietuviai su australais kovos be R. Javtoko ir trijų snaiperių visa sudėtis (66)

Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas apsisprendė, kuriems keturiems žaidėjams, be kol kas prie komandos dar neprisijungusio Jono Valančiūno, jis suteiks poilsio penktadienį, kai Šiauliuose vyks antrosios kontrolinės rungtynėse su Australija.

R. Javtokas apie rinktinės žaidimą: daug noro, broko ir medinių kojų komentarai (50)

Po pirmųjų pergalingų kontrolinių rungtynių su Australijos komanda Lietuvos krepšinio rinktinė tęsia treniruočių ciklą Klaipėdoje. Ketvirtadienį vyriausiasis rinktinės treneris Jonas Kazlauskas peržiūrinėjo rezultatu 80:68 laimėtų rungtynių vaizdo įrašą, o jo asistentai dirbo su žaidėjais.

D. Sabonis neleis šeimininkauti po krepšiu: blokavo varžovą dviem rankomis (14)

Susijaudinimo po rungtynių spaudos konferencijoje neslėpęs rinktinės debiutantas Domantas Sabonis nenusileido aikštelėje augalotiems australams, atkovojo net 7 kamuolius, o viename epizode įspūdingai dviem rankomis blokavo varžovo metimą.