Po du įvarčius nugalėtojoms pelnė Monique Lamoureux (9:20, 33:26), Amanda Kessel (10:15, 15:42) ir Kendall Coyne (40:49, 43:59), po vieną - Brianna Decker (10:07), Hilary Knight (14:23) bei Alex Carpenter (55:39).

JAV komandos vartininkė Molly Schaus atrėmė 10 varžovių smūgių, o amerikietės smūgiavo į šveicarių vartus net 53 kartus.

Kitame šios grupės mače olimpinės čempionės Kanados ledo ritulininkės žaidė su praėjusios olimpiados bronzos medalininke Suomijos rinktine. ir nugalėjo 3:0 (0:0, 0:0, 3:0).

Įvarčius kanadietėms pelnė Meghan Agosta-Marciano, Jayna Hefford ir Rebecca Johnston.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.JAV2200012:16
2.Kanada220008:06
3.Suomija200021:60
4.Šveicarija200020:140

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):