Makedonai, po permainingos rungtynių pradžios, perėmė iniciatyvą ir diktavo savo sąlygas. Ketvirtajame kėlinyje slovėnų deficitas buvo pasiekęs 17 taškų (61:44), tačiau rungtynių pabaigoje, laimėję žaidimo atkarpą 13:2 (63:57), slovėnai sumažino skirtumą iki 6 taškų. Visgi Makedonijos ekipa nepaleido pergalės iš savo rankų - 68:57.

Slovėnų likimas spręsis paskutinėse F grupės rungtynėse su Suomijos rinktine, kuri šeštadienį įveikė Gruziją - 87:73.

Rungtynės

Susitikimas prasidėjo taikliu T. Gechevskio metimu, po kurio makedonai persvėrė rezultatą - 2:0. B. McCalebbas realizavo du baudos metimus, V. Stojanovskis pataikė iš toli, o skirtumas padidėjo iki 7 taškų - 7:0.

Pirmuosius taškus slovėnai pelnė sužaidus 3 min., kai pataikė G. Dragičius - 7:2. Čia pat tas pats G. Dragičius pelnė dar 5 taškus iš eilės ir makedonų persvaros nebeliko - 7:7.

Makedonijos krepšininkai nesutriko ir vėl pelnė 7 taškus be atsako - 14:7. Tačiau slovėnai lengvai nepasidavė ir besibaigiant kėliniui, po J. Lakovičiaus tritaškio, skirtumas ištirpo iki 4 taškų - 20:16.

Antrojo kėlinio pradžioje, po M. Smodišo ir J. Lakovičius dvitaškių, rezultatas tapo lygus - 20:20. Didžiąją kėlinio dalį vyko atkakli kova "taškas į tašką" ir nė vienai komandai nepavyko atitolti.

Visgi ketvirčio pabaigoje makedonai laimėjo žaidimo atkarpą 10:0 bei įgijo 10 taškų persvarą - 39:29. Iki didžiosios pertraukos slovėnai skirtumą sumažino tik 2 taškais - 39:31.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė ir makedonai toliau diktavo savo sąlygas. Įpusėjus kėliniui jų pranašummas pasiekė 9 taškus - 46:37.

Netrukus du taškus pelnė bei baudos metimą realizavo V. Ilievskis, o skirtumas išaugo iki dviženklio - 49:37.

Iki kėlinio pabaigos makedonai sugebėjo išlaikyti 12 taškų pranašumą - 54:42.

Paskutinio ketvirčio pradžioje G. Chekovskis dvitaškiu padidino persvarą iki 14 taškų - 58:44. Čia pat tas pats G. Chekovskis taikliai atakavo iš toli praktiškai - 61:44.

Prasidėjus prieš paskutinei minutei E. Muričius realizavo 3 baudos metimus ir sumažino skirtumą iki vienženklio - 63:54. Čia pat G. Dragičius taikliai atakavo iš toli ir slovėnų deficitas sumažėjo 6 taškų - 63:57.

Bet V. Stojanovskis pelnė 5 taškus iš eilės ir palaidojo Slovėnijos viltis kovboti dėl pergalės - 68:57.

Finalinė rungtynių sirena paskelbė makedonų pergalę - 68:57.

Makedonija: Bo McCalebbas 19, Vlado Ilievskis 14, Vojdanas Stojanovskis 11.

Slovėnija: Goranas Dragičius 20, Jaka Lakovičius 9, Samo Udrihas 5, Edo Muričius 5.