Vilniaus Žalgiris – Talino Flora

Žalgiriečiai iškovojo pergalę prieš „Florą“ po įvarčio paskutinėmis minutėmis (1) 19 val.

Vilniaus FK „Žalgiris“ kontrolinių rungtynių ciklą baigė pergalinga nata. Sostinės klubas „Sportimos“ manieže pirmadienį vykusiame mače po rungtynių pabaigoje pelnyto įvarčio 1:0 (0:0) įveikė Talino ekipą „Flora“ iš Estijos.
Mindaugas Kalonas

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė susirinko į pirmą treniruotę (3) 20 val.

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė pradėjo pasiruošimą Eurolygos kovoms ir planuoja dalyvauti bent dvejuose iš penkių etapų. Juose mūsiškiai stengsis ne tik kaupti patirtį, tačiau ir rinkti reitingo taškus, kurie vėliau leis tikėtis silpnesnių varžovų atrankos į Europos ar pasaulio čempionatus kovose.
Evertonas Luizas

Fanai rasistiniais užgauliojimais „Partizan“ žaidėją privedė iki ašarų (12) 21 val.

Serbų futbolo klubo „Partizan“ saugas Evertonas Luizas sekmadienį aikštę paliko verkdamas. Brazilo komanda įveikė „Rad“ ekipą 1:0, tačiau pats jis patyrė varžovų sirgalių rasistinę ataką, kurią sunkiai psichologiškai pakėlė.
Ispanijos spauda: prie „Barcelonos“ vairo gali stoti J. Kloppas

Ispanijos spauda: prie „Barcelonos“ vairo gali stoti J. Kloppas (5) 1 d.

Beveik niekas Ispanijoje nedvejoja, kad 46 metų Luisas Enrique pasibaigus sezonui turės palikti „Barcelonos“ trenerio kėdę. Spėjama, kad paskutinis taškas dėl stratego ateities buvo padėtas po pralaimėjimo 0:4 „Paris Saint-Germain“ ekipai Čempionų lygos aštuntfinalio pirmose rungtynėse.
La Liga, Lionelis Messi pelno antrąjį „Barcelona“ įvartį

„Barceloną“ nuo autsaiderių gelbėjo L. Messi įvarčiai (10) 1 d.

Ispanijos „La Liga” čempionato 23 turo paskutinėse sekmadienio rungtynėse „Barcelona“ namuose 2:1 (1:0) palaužė vieną pirmenybių autsaiderių „Leganes“ ekipą.
Bundesliga, Menchengladbacho „Borussia“ - Leipcizgo „Rassenballsport“ (tamsi apranga)

Leipcigas grįžo į pergalių kelią, Kelne – lygiosios 1 d.

Voktietijos „Bundesliga“ čempionato 21-ojo ture sužaistos paskutinės dvejos rungtynės, atotrūkį nuo Miuncheno „Bayern“ ekipos sumažino antroje vietoje žengianti Leipcigo „RasenSportball“ komanda, kuri išvykoje 2:1 (1:1) palaužė Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkus.
Zlatanas Ibrahimovičius, Manchester United

FA taurėje „Man United“ turėjo vargo su „Championship“ pirmenybių autsaideriu užfiksuotas pasiekimas, kokio nebuvo 103 metus  (1)

Savaitgalį Anglijoje prasidėjo FA taurės aštuntfinalio kovos, sekmadienį „Manchester United“ išvykoje po atkaklios kovos 2:1 palaužė antroje pagal pajėgumą lygoje – „Championship“ pirmenybėse – žaidžiantį „Blackburn Rovers“ klubą.

„Stumbrą” sustiprino vartininkas iš Brazilijos ir perspektyvus gynėjas (7)

Prie Kauno „Stumbro” futbolo klubo prisijungė dar du naujokai. Nuo šiol ekipos marškinėlius vilkės vartininkas iš Brazilijos Rodrigo Martins Josviaki bei portugalų gynėjas Andre Silva.
Seria A čempionato mačas, Bologna – Milano Inter

Bolonijoje pergale džiaugėsi Milano „Inter“ ekipa

Italijos „Seria A“ čempionato 25 ture Milano „Inter“ ekipa sekmadienį išvykoje minimaliu rezultatu palaužė „Bologna“ ekipą, autsaiderė „Pescara“ namuose pasismagino mače su „Genoa“ ir svečius sutriuškino 5:0.
Laurynas Grigelis

L. Grigelis pergale pradėjo turnyro Italijoje atranką

Italijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyro vienetų atrankos varžybų pirmajame rate šeštadienį Laurynas Grigelis 6:7 (3-7), 6:3, 7:6 (7-2) įveikė 23-ejų metų britą Lloydą Glasspoolą (365-oji pasaulio raketė).
Iveta Daujotaitė

I. Daujotaitė laimėjo Šiauliuose vykusį tarptautinį jaunių teniso turnyrą (6)

Lietuvė Iveta Daujotaitė tapo Šiauliuose vykusio Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) jaunių (iki 16 metų) turnyro „Toyota Cup U16“ nugalėtoja.

I. Daujotaitė - tarptautinio teniso turnyro Šiauliuose finale

Lietuvos tenisininkė Iveta Daujotaitė iškopė iš Šiaulių teniso mokykloje vykstančio Europos teniso asociacijos šešiolikmečių turnyro „Toyota Cup U16“ finalą. Lemiamame mače, kuris prasidės šeštadienį 10.30 val., šiaulietė susitiks su Armėnijos sportininke Ieva Avetasian.
Joana Eidukonytė

Tenisininkė J. Eidukonytė pasaulio pajėgiausių žaidėjų sąraše – 701-a (1)

Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingų lentelėje lietuvė Joana Eidukonytė išliko 701-a. 22-ejų metų Lietuvos tenisininkė turi 25 taškus.
Eva Misiūnaitė

Bėgikė E. Misiūnaitė įvykdė Europos čempionato normatyvą (1) 17 val.

Kuldygoje vykusiame Latvijos uždarų patalpų lengvosios atletikos atvirame čempionate Lietuvos bėgikė Eva Misiūnaitė triumfavo 400 metrų distancijoje ir įvykdė Europos čempionato normatyvą.
Henrikas Žustautas

Kanojininkas H. Žustautas triumfavo varžybose Portugalijoje (1) 17 val.

Portugalijoje vykusiose pirmose naujo sezono baidarių ir kanojų varžybose „Nelo Winter Challenge“ aukso medalį iškovojo Lietuvos kanojininkas Henrikas Žustautas.
Povilas Babarskas

Rankinio Čempionų lygoje – dramatiška P. Babarsko komandos pergalė 17 val.

Vyrų rankinio Čempionų lygos turnyro 11-o turo rungtynėse B grupėje sekmadienį Laško komanda „Celje Pivovarna“ (Slovėnija) su Povilu Babarsku namuose po dramatiškos kovos 34:33 (16:19) nugalėjo Kelcų klubą „KS Vive Tauron“ (Lenkija).
Tautvydas Strolia

Slidinėjimo pasaulio taurės etape Lietuvos atstovai liko tarp autsaiderių (2) 18 val.

Estijoje vykusio slidinėjimo pasaulio taurės etapo moterų sprinto laisvu stiliumi atrankos varžybose Lietuvos atstovė Marija Kaznačenko užėmė 62-ą vietą.
Vincas Danisevičius

Lietuvos kikbokso čempionu tapo V. Danisevičius L. Jablonskas iškovojo „WAKO Pro“ titulą  (7) 18 val.

Lietuvos atvirame kikbokso čempionate Vincas Danisevičius tapo nugalėtoju, o Lukas Jablonskas iškovojo Lietuvos „WAKO Pro“ titulą.
Gabrielė Andrašiūnienė (viduryje)

G. Andrašiūnienei – visi įmanomi Lietuvos žiemos orientavimosi čempionės titulai (2) 20 val.

Žiemos sezoną Lietuvoje orientacininkai vainikavo šalies čempionatu Zarasuose. Sprinto ir vidutinės distancijos lyderiai abi dienas buvo tie patys – Nerijus Šulčys ir Gabrielė Andrašiūnienė.
Vilniaus Kolegijos-Flamingo Volley tinklininkai (dešinėje) kovoja Baltijos čempionų lygoje (A. Četkausko nuotr.)

Vilniaus ir Šiaulių tinklininkai iš Estijos parsivežė po pergalę

„Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ ir Šiaulių „Elgos-Master Idea-SM Dubysos“ tinklininkams „Credit24“ Baltijos Čempionų lygos savaitgalis Estijoje susiklostė permainingai. Abi Lietuvos ekipos iškovojo po vieną pergalę ir patyrė po vieną pralaimėjimą.

Nelemta trauma sujaukė galiūno Ž. Savicko planus – į „Arnold Classic“ turnyrą nevyks (12)

Stipriausiu planetos žmogumi tituluojamas 41 metų Žydrūnas Savickas dėl netikėtos traumos per treniruotę bus priverstas praleisti prestižinį „Arnold Strongman Classic“ turnyrą JAV. „Nebuvau pasiruošęs 100 procentų, tai gal labai ir neliūdžiu“, – DELFI kalbėjo galiūnas, ketinęs kovoti dėl 9-o savo karjeroje prestižinio Arnoldo Schwarzeneggerio vardo varžybų titulo.
Johanas Segasas ir Joe Hardingas

Pamoka ringe: už erzinimą šokio judesiu – negailestingas nokautas (6)

Varžovo provokavimas – įprastas dalykas prieš kovinių sporto šakų atstovų akistatas, tačiau pačių kovų metu tokia saviveikla geriau neužsiiminėti. Tuo galėjo įsitikinti britų MMA kovotojas Joe Hardingas, ringe nusprendęs pašokti ir po akimirkos pasiųstas į nokautą.