Bayern futbolininkai

Vokietijos lygoje „Bayern“ atseikėjo svečiams iš Hamburgo aštuonis įvarčius (1) 9 val.

Vokietijos „Bundeslygos“ lyderis Miuncheno „Bayern“ klubas namuose 23-io turo rungtynėse šeštadienį negailestingai net 8:0 (3:0) sutriuškino „Hamburg“ komandą. Lenkas Robertas Lewandowskis atliko hat-trick'ą (24-ą, 42-ą ir 54-ą min.), o prancūzas Kingsley Comanas – dublį (65-ą ir 69-ą min.).
Chelsea futbolininkai

Anglijos lygos lyderiai „Chelsea“ po 20-os pergalės tolsta nuo persekiotojų (3) 9 val.

Anglijos „Premier“ lygos futbolo čempionate šeštadienį prasidėjo 26-as turas. Pirmenybių lyderis Londono klubas „Chelsea“ savo aikštėje priėmė svečius iš Velso „Swansea“ komandą, įveikė varžovus 3:1 (1:1) ir šventė 20-ą pergalę.
Dejanas Garača

„Utenio“ vartuose – Švedijos čempionas (2) 11 val.

Lietuvos A lygos sezonui besirengiantis Utenos „Utenis“ stiprina gretas legionieriumi. Prie Utenos klubo prisijungęs 25-erių metų 186 cm ūgio Dejanas Garača gimė Bosnijoje ir Hercegovinoje, bet serbiškame Banja Lukos mieste. Futbolininko karjerą jis pradėjo Švedijoje ir turi ir šios šalies, ir Serbijos pilietybes.
Vitorijos Alaves futbolininkai džiaugiasi

Lyderių „žudikas“ Valensijos klubas Ispanijos čempionate pats krito Vitorijoje Sevilijos derbį laimėjo „Sevilla“ 13 val.

Šeštadienį Ispanijos futbolo čempionate šeštadienį tęsiasi 24-o turo kovos. Pirmi į aikštę išbėgo Vitorijos klubas „Alaves“ ir Valensijos komanda „Valencia“. Praėjusį trečiadienį „Valencia“ namuose įveikė lygos lyderę Madrido ekipą „Real“ 2:1, o šįkart pati turėjo pripažinti baskų pranašumą 2:1.
Leicester futbolininkai

J. Vardy ir K. Schmeichelis reikalavo „Leicester“ vadovų atleisti trenerį (10) 14 val.

Anglijos klubo „Leicester“ keturi pagrindiniai žaidėjai: vartininkas Kasperas Schmeichelis, gynėjas ir kapitonas Wesas Morganas, saugas Markas Albrightonas ir puolimo lyderis Jamie Vardy inicijavo komandos vyriausiojo trenerio Claudio Ranieri atleidimą. Apie tai rašo leidinys „The Sun“.
Henris Ndongas ir Radanhafas Abu Bakras

„Sūduvą“ papildė futbolininkai iš Trinidado ir Gabono (4) 16 val.

Lietuvos futbolo A lygos sezonui besirengianti Marijampolės „Sūduvos“ komanda pasirašė sutartį su dviem naujokais.
Edinho su tėvu Pele

Pele sūnui nurodyta pradėti atlikti 13 metų bausmę Brazilijos kalėjime

Brazilijos teismo sprendimu futbolo legendos Pele sūnus Edinho, kuris buvo nuteistas už pinigų plovimą ir narkotikų kontrabandą, turi pradėti atlikti beveik 13 metų laisvės atėmimo bausmę kalėjime, pranešė jo advokatas.

„Southampton“ futbolininkai žada aplaužyti ragus „raudoniesiems velniams“ (1)

Sekmadienį Londono „Wembley“ stadione vyks Anglijos lygos taurės varžybų finalas. Jame „Manchester United“ futbolininkai kausis su „Southampton“.
Donatas Kazlauskas

„Atlantas“ ir „Kauno Žalgiris“ sužaidė lygiosiomis, „Sūduva“ įveikė „Dainavą“ (3)

Sužaistose draugiškose futbolo rungtynėse Klaipėdos „Atlantas“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su „Kauno Žalgiriu“.
Laurynas Grigelis, Ričardas Berankis

R. Berankio vieta planetos reitinge nepakito, L. Grigelis pakilo (6)

Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingų lentelėje lietuvis Ričardas Berankis išliko 119-ojoje vietoje. 26-erių metų Lietuvos tenisininkas turi 490 taškų.
Laurynas Grigelis

L. Grigelis Italijoje pralaimėjo penktojo šimtuko raketei

Italijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyro vienetų atrankos varžybų antrajame rate sekmadienį Laurynas Grigelis 4:6, 2:6 pralaimėjo 24-erių metų baltarusiui Jegorui Gerasimovui (468-oji pasaulio raketė).

L. Grigelis pergale pradėjo turnyro Italijoje atranką

Italijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyro vienetų atrankos varžybų pirmajame rate šeštadienį Laurynas Grigelis 6:7 (3-7), 6:3, 7:6 (7-2) įveikė 23-ejų metų britą Lloydą Glasspoolą (365-oji pasaulio raketė).
Iveta Daujotaitė

I. Daujotaitė laimėjo Šiauliuose vykusį tarptautinį jaunių teniso turnyrą (6)

Lietuvė Iveta Daujotaitė tapo Šiauliuose vykusio Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) jaunių (iki 16 metų) turnyro „Toyota Cup U16“ nugalėtoja.
Šiuolaikinė penkiakovė

Los Andžele prasidėjo penkiakovininkų kovos dėl kelialapių į Vilnių 12 val.

Los Andžele (JAV) vyksta 2017 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės turnyro, kurio finalas birželio 22-25 dienomis vyks Vilniuje, pirmas etapas. Vyrų varžybų nugalėtoju tapo ir kovos dėl kelialapių į Vilnių pirmas lyderis yra vengras Bence Demeteris.
Rokas Zaveckas

Kalnų slidininkas R. Zaveckas varžybose Latvijoje užėmė antrąją vietą (3) 13 val.

Siguldoje (Latvija) vykstančių kalnų slidinėjimo Baltijos taurės antro etapo varžybų jaunimo slalomo rungtyje šeštadienį sidabro medalį iškovojo lietuvis Rokas Zaveckas.
Deividas Demkovas

Lietuvos biatlonininkai pasaulio jaunimo čempionato sprinte liko tarp autsaiderių (5) 14 val.

Slovakijoje vykstančio pasaulio jaunių (iki 19-os metų) ir jaunimo (iki 21-erių metų) biatlono čempionato jaunimo vaikinų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Deividas Demkovas užėmė 73-ią vietą.
Jogailė Petrokaitė

Šuolininkė į tolį J. Petrokaitė laimėjo studentų varžybas JAV (4) 14 val.

JAV studentų lengvosios atletikos ACC konferencijos čempionato merginų šuolių į tolį varžybose nugalėjo lietuvė Jogailė Petrokaitė.
Deontay Wilderis

Bokso ringe – mūšiai dėl pasaulio čempiono titulų 14 val.

Aistringiausi bokso gerbėjai naktį iš šeštadienio į sekmadienį nemiegos. Nuo 3.00 val. JAV miesto Birmingemo ringe vyks dvi labai intriguojančios kovos.
Donatas Paužuolis

Aviamodeliuotojas D. Paužuolis iškovojo pasaulio čempionato bronzos medalį (3) 18 val.

Strasbūre (Prancūzija) pasibaigusiame pasaulio uždarų patalpų radijo bangomis valdomų akrobatinių aviamodelių F3P klasės čempionate lietuvis Donatas Paužuolis iškovojo bronzos medalį.
NHL: Capitals - Oilers

NHL lyderiai nugalėjo „Oilers“ ekipą M. Armalis AHL sėdėjo ant atsarginių suolo

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate absoliuti lygos lyderė Vašingtono komanda „Capitals“ namuose 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) nugalėjo Edmontono ekipą „Oilers“ ir savo aikštėje laimėjo 13-ą kartą iš eilės.

Lietuvos klubų derbį Baltijos moterų rankinio lygoje laimėjo Garliava (1)

Baltijos moterų rankinio lygos čempionato penkto turo rungtynėse Kauno rajono „Garliava SM-Cascada“ varžovių aikštėje 20:17 (12:10) nugalėjo Kauno „Acme-Žalgirį“.
biatlonas

N. Romanovas pasaulio jaunių biatlono čempionato sprinte užėmė 42-ą vietą, merginoms nepasisekė

Slovakijoje vykstančio pasaulio jaunių (iki 19-os metų) ir jaunimo (iki 21-erių metų) biatlono čempionato jaunių vaikinų 7,5 km sprinto lenktynėse penktadienį trys iš Lietuvos atstovų geriausiai pasirodė Nikita Romanovas. 17-metis biatlonininkas tarp 100 dalyvių užėmė 42-ą vietą.