Turino „Juventus“ puolėjas Moise Keanas pelno pergalingą įvartį į „Bologna“ vartus

Italijos „Serie A“ finiše „Juventus“ pademonstravo čempionišką charakterį pergalingą įvartį pelnė 17-metis puolėjas 1 d.

Paskutiniame 38-ame „Serie A“ čempionato ture čempionų titulą užsitikrinusi Turino „Juventus“ 2:1 (0:0) išvykoje palaužė „Bologna“ futbolininkus. Kitame šeštadienio turo mače „Atalanta“ 1:0 įveikė „ChievoVerona“ ekipą.
DFB Pokal finalas, „Borussia“ – „Eintracht“

„Borussia“ triumfas pirotechnikos dūmuose skandintame Vokietijos taurės finale (2) 1 d.

Vokietijos futbolo sąjungos taurės finale („DFB-Pokal“) lemiamoje kovoje susitiko Dortmundo „Borussia“ ir Frankfurto „Eintracht“. Berlyne vykusiame mače po atkaklios kovos 2:1 (1:1) pergalę iškovojo „Borussia“ futbolininkai.
„Arsenal“ triumfas iškovojus Anglijos asociacijos taurę

„Arsenal“ reabilitacija: taurės finale „kanonieriai“ parklupdė Anglijos čempionus (11) 1 d.

Anglijos futbolo asociacijos („FA Cup“) turnyro finale Londono „Arsenal“ 2:1 palaužė naujuosius Anglijos čempionus Londono „Chelsea“ ir iškovojo vienintelį šio sezono trofėjų.
Justinas Marazas

17-metis A lygos debiutantas J. Marazas: svarbiausia buvo suprasti, kad tai ne vaikų žaidimas (1)

Patekęs į A lygą „Trakų“ klubas kiekvienais metais deleguoja bent po vieną itin jauną futbolininką: 2014-aisiais tai buvo devyniolikmečiai Justinas Januševskis ir Povilas Malinauskas, po metų – devyniolikmetis Donatas Šėgžda, 2016-aisiais – aštuoniolikmetis Oscaras ir šešiolikmetis Matas Gudaitis, o šiemet – septyniolikmetis Justinas Marazas. Pastarasis tapo antru jauniausiu šio sezono futbolininku A lygoje.
Londono Chelsea – Anglijos Premier lygos nugalėtojai

Anglijoje ir Vokietijoje – taurės varžybų finalai (3)

Šį šeštadienį paaiškės Anglijos ir Vokietijos futbolo taurių varžybų savininkai. Anglijos futbolo asociacijos („FA Cup“) turnyro finale grumsis Londono „Chelsea“ ir „Arsenal“ klubai, o Vokietijos „DFB-Pokal“ lemiamoje kovoje susitiks Dortmundo „Borussia“ ir Frankfurto „Eintracht“.
Bnei Yehuda futbolininkai iškovojo Izraelio taurę

Du baudinius atrėmęs E. Zubas su N. Valskiu iškovojo Izraelio futbolo taurę (3)

Lietuvių Nerijaus Valskio ir Emilijaus Zubo atstovaujamas Tel Avivo klubas „Bnei Yehuda“ iškovojo Izraelio taurę. Jis finale baudinių serijoje 4:3 nugalėjo kitą Tel Avivo ekipą „Maccabi“.
Kardifo pilis pasipuošė UEFA Čempionų lygos finalui

Kardifo pilis pasipuošė UEFA Čempionų lygos finalui (2)

Kardifo miestas intensyviai ruošiasi birželio 3 dieną vyksiančiai ypatingai futbolo šventei – UEFA Čempionų lygos finalui. Ta proga transformuojamas Kardifo pilies eksterjeras.

Jonaviškis T. Salamanavičius LFF taurės turnyre nori pratęsti pergalių seriją

Kovas Lietuvos futbolo taurės (LFF) turnyre pradedanti „Jonavos“ ekipa ketina pratęsti pergalingą žygį ir rimtai kovoti dėl šio titulo. Į turnyro antrą etapą su kitais A lygos klubais įsijungsiantys jonaviškiai šeštadienį (gegužės 27 d.) Kybartuose susitiks su antroje lygoje žaidžiančia šio miesto komanda „Sveikata“.
Mario Gomezas muša įvartį

„Wolfsburg“ klubas žingsneliu arčiau išlikimo Vokietijos „Bundeslygoje“ Prancūzijoje – žemesnės lygos „Troyes“ pergalė

Vokietijos „Bundeslygos“ čempionate 16-ą vietą užėmęs klubas „Wolfsburg“ pirmose pereinamųjų išlikimo varžybų serijos rungtynėse namuose 1:0 (1:0) įveikė antrame divizione trečioje pozicijoje likusią „Braunschweig“ komandą ir yra žingsneliu arčiau to, kad liktų elito ekipų grupėje.
Julius Tverijonas

J. Tverijonas Turkijoje iškopė į dvejetų varžybų finalą

Turkijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro „Tennis Organization Cup“ dvejetų varžybų pusfinalyje penktadienį lietuvis Julius Tverijonas su Bolivijos atstovu Hugo Dellienu 6:4, 6:0 nugalėjo ruso Ivano Davydovo ir lenko Maciejaus Smolos duetą.
Ričardas Berankis ir Paolo Lorenzi

R. Berankis „French Open“ turnyro pirmame rate žais su italu P. Lorenzi (16)

Paryžiuje vyksiančio 116-o Prancūzijos atviro teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 36 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų pirmame rate lietuvis Ričardas Berankis žais su 34-a pasaulio rakete 35-erių metų italu Paolu Lorenzi.
Ričardas Berankis

R. Berankis pateko į teniso turnyro Šymkente finalą (61)

Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos teniso turnyro Kazachstano mieste Šymkente ketvirtame rate (pusfinalyje) penktadienį pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 26-erių metų Ričardas Berankis žaidė su 30-mečiu Aleksandru Nedoviesovu (ATP-229) iš Kazachstano, laimėjo prieš varžovą 6:2, 2:6, 6:2 ir pateko į finalą.
Novakas Djokovičius ir Andre Agassis

A. Agassi tapo N. Djokovičiaus nauju treneriu (2)

Serbijos tenisininkas Novakas Djokovičius susirado naują trenerį. Juo tapo buvęs žaidėjas amerikietis Andre Agassi. Jis anksčiau nėra nieko treniravęs. 30-metis N. Djokovičius prieš kelias savaites paskelbė, kad nutraukia bendradarbiavimą su ankstesniu treneriu Marianu Vajda ir savo buvusia komanda.
Dovydas Vaivada

Penkiakovininkas D. Vaivada pasaulio taurės varžybų finale Lenkijoje aplenkė du varžovus (1) 14 val.

Lietuvos atstovas Dovydas Vaivada Lenkijoje vykusio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės ketvirtojo etapo vyrų varžybų finale sekmadienį užėmė 34-ąją vietą.
Rūta Meilutytė

R. Meilutytė Slovakijoje varžybas užbaigė pergalingais grybšniais (13) 14 val.

Bratislavoje (Slovakija) plaukimo varžybų „Grand Prix Slovakia“ moterų 50 m plaukimo krūtine rungtyje sekmadienį geriausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė iškovojo aukso medalį.
Danas Rapšys

D. Rapšys iš Rumunijos grįš ne tik su nauju Lietuvos rekordu (1) 16 val.

Atvirojo Rumunijos plaukimo čempionato vyrų 100 m plaukimo nugara rungties finale sekmadienį Danas Rapšys iškovojo aukso medalį ir 0,28 sek. pagerino savo paties pernai pasiektą Lietuvos rekordą.
Lietuvos irkluotojai Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius Čekijoje vykstančio Europos čempionato porinių keturviečių valčių klasėje iškovojo aukso medalius.

Pergalingas finišas: Lietuvos irkluotojams – Europos čempionato auksas (33) 22 val.

Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritteris

Olimpiniai vicečempionai M. Griškonis ir S. Riteris Europos čempionate liko septinti (1) 23 val.

Olimpiniai vicečempionai Mindaugas Griškonis ir Saulius Riteris (Ritter) sekmadienį laimėjo Čekijoje vykstančio Europos irklavimo čempionato vyrų porinių dviviečių valčių B finalą (7-12 vietos) ir galutinėje įskaitoje užėmė septintąją vietą.
Kanojininkas Henrikas Žustautas Rio2016 olimpinėse žaidynėse

H. Žustautas iškovojo pergalę pasaulio taurės varžybose Vengrijoje (2) 23 val.

Vengrijoje vykstančio antrojo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo vienviečių kanojų 200 m distancijoje finale sekmadienį triumfavo lietuvis Henrikas Žustautas.

Laimėjusi atrankos plaukimą R. Meilutytė pateko į Slovakijos varžybų finalą (22)

Bratislavoje vykstančių plaukimo varžybų „Grand Prix Slovakia“ moterų 50 m plaukimo krūtine atrankoje pajėgiausia šalies plaukikė Rūta Meilutytė nuotolį įveikė per 32,36 sek. Tai geriausias šios rungties atrankos rezultatas, R. Meilutytė vakare dalyvaus ir finaliniame plaukime.

LRF taurės turnyre – dramatiška „Vairo-Kalvio“ pergalė

Lietuvos regbio federacijos (LRF) taurės Šiaurės diviziono turnyro rungtynėse šeštadienį Šiaulių „Vairo-Kalvio“ komanda išvykoje 14:13 (6:0) įveikė Kauno „Žalgirio“ ekipą ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.

A. Palšytę „Deimantinės lygos“ varžybose stabdė trauma, pergalę šventė M. Lasickienė A. Palšytės komentaras  (20)

Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ pirmojo etapo varžybų JAV moterų šuolių į aukštį rungtyje šeštadienį 24-erių metų Airinė Palšytė sektorių paliko skausmo pervertu veidu.