Edinsonas Cavani

PSG kovoje dėl aukso didina spaudimą „Monaco“ klubui 21 val.

Visą sezoną buksavęs „Paris Saint Germain“ klubas į Prancūzijos „Ligue-1“ pirmenybių finišą pasileido su galinga jėga. Daugkartiniai lygos čempionai šeštadienio vakarą namuose 2:0 pranoko „Montpellier“ futbolininkus ir šventė jau aštuntą pergalę iš eilės.
Fiodoras Černychas

„Jagiellonia“ su dviem lietuviais šventė eilinę pergalę (3) 1 d.

Lenkijos futbolo čempionato 30-ojo turo rungtynėse Balstogės „Jagiellonia“ komanda, kuriai atstovauja Fiodoras Černychas ir Arvydas Novikovas, išvykoje 1:0 (1:0) nugalėjo Glivicių „Piast“ futbolininkus.
Londono Chelsea futbolininkų triumfas

Įvarčių lietų surengusi „Chelsea“ žengė į FA taurės finalą (8) 1 d.

Šeštadienio vakarą pirmajame Anglijos FA taurės turnyro pusfinalyje susigrūmė dvi geriausios šio sezono „Premier“ lygos komandos. Ir mūšį laimėjo nacionaliniame čempionate pirmaujantis Londono „Chelsea“ klubas, rezultatu 4:2 pranokęs kitą šio miesto komandą „Tottenham“.
Miuncheno futbolininkai

„Bayern“ vėl nesugebėjo laimėti Vokietijos čempionate (1) 1 d.

Iš UEFA Čempionų lygos iškritęs Miuncheno „Bayern“ klubas nespėjo tinkamai atsitiesti bei nesugebėjo laimėti ir nacionalinėse pirmenybėse – Carlo Ancelotti auklėtiniai namuose lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Mainz“ futbolininkais.
S. Paulius buvo išvarytas iš aikštės, Ž. Karčemarskas išsaugojo vartus „sausus“

S. Paulius buvo išvarytas iš aikštės, Ž. Karčemarskas išsaugojo vartus „sausus“ 1 d.

Latvijos futbolo čempionate „Ventspils“ klubas, kuriam atstovauja Simonas Paulius, namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su Liepojos „Liepaja“ ekipa.
Nerijus Dunauskas, Tomas Danilevičius ir Edvinas Eimontas

Skandalo atomazga: ant pūvančios futbolo lentos statoma nauja figūra? (45)  1 d.

Ylos pradeda lįsti iš maišo, kuriame buvo užsiūtas ir per bortą išsviestas vos pusantrų metų Lietuvos futbolo federacijai (LFF) vadovęs Edvinas Eimontas. Šešėliniai batsiuviai tikėjosi apsisukti patyliukais, bet triukšmo išvengti nepavyko. Kartu su skandalo aplinkybėmis pasigirdo ir potencialaus pasitraukiančio prezidento įpėdinio pavardė.
„Žalgiris“ įtvirtino savo pozicijas turnyro lentelės viršuje

„Žalgiris“ įtvirtino savo pozicijas turnyro lentelės viršuje turo apžvalga  (3)

Sužaidus sepintąjį turą buvo užbaigtas pirmasis Lietuvos futbolo A lygos čempionato ratas, po kurio turnyro lentelėje jau galima įžvelgti ir ryškesnes tendencijas.

Ispanijos čempionate „Sevilla“ įveikė „Granada“ komandą ir tęsia kovą dėl trečios vietos

Ispanijos futbolo „La Liga“ čempionate penktadienį prasidėjo 33-ias turas. Viena sezono favoričių Sevilijos komanda „Sevilla“ savų žiūrovų akivaizdoje egzaminavo priešpaskutinę vietą užimančią „Granada“ ekipą ir nugalėjo priešininkus rezultatu 2:0 (1:0).
Nancy – Marseille

Prancūzijos pirmenybėse „Nancy“ ir „Marseille“ išsiskyrė taikiai

Prancūzijos futbolo „Ligue 1“ pirmenybėse penktadienio vakarą sužaistas vienas 34-o turo susitikimas. „Nancy“ klubas namuose jėgas išbandė su „Marseille“ komanda. Dvikova baigėsi be įvarčių 0:0.
Andy Murray

Monako teniso turnyre krito pirma ir trečia pasaulio raketės A. Murray ir A. Wawrinka N. Djokovičius ir R. Nadalis žengė tolyn

Monake vykstančiame „Monte-Carlo Rolex Masters“ vyrų teniso turnyre ketvirtadienį užfiksuotos pirmos staigmenos. Iš varžybų priverstos pasitraukti pirma ir trečia pasaulio raketės atitinkamai škotas Andy Murray ir šveicaras Stanas Wawrinka.
Moterų tenisas: Lietuva – Liuksemburgas / Foto: Saulius Jankauskas

FedCup: Lietuvos tenisininkės pralaimėjo Liuksemburgui (3)

Lietuvos moterų teniso rinktinei Federacijos taurės (FedCup) turnyro antrą dieną nepavyko rimčiau pasipriešinti Liuksemburgo komandai. Šiauliuose vyksiančiose varžybose lietuvės liuksemburgietėms nusileido ir vienetų, ir dvejetų susitikimuose.
Laurynas Grigelis

L. Grigelis pralaimėjo beveik 1000 reitingo vietų žemiau esančiam rusui (9)

Tunise vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro „Hammamet Open“ vienetų varžybų turnyras greitai baigėsi Laurynui Grigeliui.
Serena Williams

35-erių metų teniso žvaigždė S. Williams laukiasi – gimdys rudenį (9)

Amerikietė teniso asė Serena Williams laukiasi pirmo vaiko ir šias naujienas trečiadienį paskelbė socialiniame tinkle „Snapchat“ su prierašu „20 savaičių“.
Muštynės NHL rungtynių metu

„Rangers“, „Blues“ ir „Oilers“ – NHL konferencijų pusfinaliuose 22 val.

NHL pirmenybių Stenlio taurės varžybų šeštosiose Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Niujorko „Rangers“ (5-oji vieta) komanda namuose 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) įveikė Monrealio „Canadiens“ (4) ekipą ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-2.
Gediminas Grinius (Christophe Angot Photographie)

G. Grinius 115 km kalnų bėgime Madeiroje finišavo ketvirtas (7) 1 d.

Šeštadienį Madeiroje (Portugalija) vykusiame kalnų bėgime „Madeira Island Ultra Trail“ lietuvis Gediminas Grinius užėmė ketvirtą vietą. Mūsiškis sudėtingą 115 km trasą su net 7100 m vertikaliu pakilimu įveikė per 14 val. 6 min. 51 sek.
Kikboksininkas M. Rimdeika nokautuotas Rusijoje

Kikboksininkas M. Rimdeika nokautuotas Rusijoje (30) 1 d.

Lietuvos kovotojas Mantas Rimdeika patyrė skaudžią nesėkmę šeštadienį Rusijoje surengtame „Tatneft Cup“ kikbokso turnyre.
Lietuvos regbininkai kovoja prieš Liuksemburgo rinktinę (Vitos Jevtušenkienės nuotr.)

Lietuvos regbio rinktinė nugalėjo Liuksemburgą ir pakilo į antrą vietą (3) 1 d.

Lietuvos regbio rinktinė iškovojo antrą pergalę Europos čempionato „Conference 1“ diviziono Šiaurės konferencijos turnyre. Lietuviai trečiose rungtynėse Panevėžyje šeštadienį 24:12 (12:9) nugalėjo autsaiderį Liuksemburgą.
Mindaugas Kieras

Lietuvos rinktinė į pasaulio čempionatą išvyksta su stipriu psichologiniu užtaisu paaiškėjo galutinė sudėtis  (14) 1 d.

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė šeštadienį ryte Elektrėnuose surengė paskutinę treniruotę prieš pasaulio čempionatą Belfaste (Didžioji Britanija) ir kraunasi lagaminus skrydžiui šeštadienį vakare.
Michele Scarponi

Tragedija: treniruotės metu žuvo garsus italų dviratininkas (9) 1 d.

Dviračių pasaulį sukrėtė tragedija – treniruotės metu žuvo Michele Scarponi. 37-erių metų italas Anapilin iškeliavo po susidūrimo su furgonu, informuoja BBC.
Lietuvos rinktinės trenerių kolektyvas

Ledo ritulininkai į Lietuvą ir toliau vilioja elito šalių specialistus (1)

Asociacija „Hockey Lietuva“ surengė seminarą treneriams, kuriame dalyvavo Kanados ir JAV ledo ritulio specialistai.

„Capitals“ per vargus, bet įrodinėja favorito statusą

NHL čempionato Stenlio taurės varžybų penktosiose Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtoja Vašingtono „Capitals“ (1) namuose po pratęsimo 2:1 (1:0, 0:1, 0:0; 1:0) įveikė Toronto „Maple Leafs“ (8) ekipą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3-2.
Robertas Tvorogalas

R. Tvorogalas Europos gimnastikos čempionate užėmė 20-ą vietą

Rumunijoje vykstančio Europos sportinės gimnastikos čempionato vyrų daugiakovės varžybų finale penktadienį Lietuvos atstovas Robertas Tvorogalas užėmė 20-ą vietą.