Londono Chelsea – Anglijos Premier lygos nugalėtojai

Anglijoje ir Vokietijoje – taurės varžybų finalai (3) 1 d.

Šį šeštadienį paaiškės Anglijos ir Vokietijos futbolo taurių varžybų savininkai. Anglijos futbolo asociacijos („FA Cup“) turnyro finale grumsis Londono „Chelsea“ ir „Arsenal“ klubai, o Vokietijos „DFB-Pokal“ lemiamoje kovoje susitiks Dortmundo „Borussia“ ir Frankfurto „Eintracht“.
Bnei Yehuda futbolininkai iškovojo Izraelio taurę

Du baudinius atrėmęs E. Zubas su N. Valskiu iškovojo Izraelio futbolo taurę (5) 1 d.

Lietuvių Nerijaus Valskio ir Emilijaus Zubo atstovaujamas Tel Avivo klubas „Bnei Yehuda“ iškovojo Izraelio taurę. Jis finale baudinių serijoje 4:3 nugalėjo kitą Tel Avivo ekipą „Maccabi“.
Kardifo pilis pasipuošė UEFA Čempionų lygos finalui

Kardifo pilis pasipuošė UEFA Čempionų lygos finalui (1) 1 d.

Kardifo miestas intensyviai ruošiasi birželio 3 dieną vyksiančiai ypatingai futbolo šventei – UEFA Čempionų lygos finalui. Ta proga transformuojamas Kardifo pilies eksterjeras.
Tomas Salamanavičius / Foto: fkjonava.lt

Jonaviškis T. Salamanavičius LFF taurės turnyre nori pratęsti pergalių seriją 1 d.

Kovas Lietuvos futbolo taurės (LFF) turnyre pradedanti „Jonavos“ ekipa ketina pratęsti pergalingą žygį ir rimtai kovoti dėl šio titulo. Į turnyro antrą etapą su kitais A lygos klubais įsijungsiantys jonaviškiai šeštadienį (gegužės 27 d.) Kybartuose susitiks su antroje lygoje žaidžiančia šio miesto komanda „Sveikata“.
Mario Gomezas muša įvartį

„Wolfsburg“ klubas žingsneliu arčiau išlikimo Vokietijos „Bundeslygoje“ Prancūzijoje – žemesnės lygos „Troyes“ pergalė 1 d.

Vokietijos „Bundeslygos“ čempionate 16-ą vietą užėmęs klubas „Wolfsburg“ pirmose pereinamųjų išlikimo varžybų serijos rungtynėse namuose 1:0 (1:0) įveikė antrame divizione trečioje pozicijoje likusią „Braunschweig“ komandą ir yra žingsneliu arčiau to, kad liktų elito ekipų grupėje.
Wayne'as Rooney

Už finansinę paramą Mančesterio teroro aukoms W. Rooney sulaukė ir karčios kritikos (8)

Už gerus darbus gali susilaukti ir piktų žodžių. Taip atsitiko „Manchester United“ komandos sielai Wayne'ui Rooney – futbolininkas pravėrė savo piniginę, kad paremtų Mančesterio teroro aukas ir jų artimuosius, tačiau vietoje padėkos internete sulaukė priešingos reakcijos.

Neišnaudoję tuzino progų „Trakų“ futbolininkai „Švyturį“ nugalėjo per paskutines penkias minutes (1)

2017 metų LFF taurės varžybas antrajame etape pradėjęs „Trakų“ klubas 2:0 Marijampolėje nugalėjo „Švyturio“ komandą, o įvarčius per paskutines penkias minutes įmušė legionierius Lajo Traore. Tiesa, šioje dvikovoje „Trakams“ atstovavo antros ekipos futbolininkai.

Iki kaulų smegenų „AS Romai“ ištikimas F. Totti: esu pasirengęs naujiems iššūkiams (6)

Italų futbolo legenda 40-metis Francesco Totti išvengė žodžių apie karjeros pabaigą. Savo socialinio tinklo paskyroje „AS Roma“ žvaigždė paskelbė, kad sekmadienį paskutinį kartą vilksis komandos marškinėlius, tačiau tai nereiškia, kad jis kabina sportinius batelius ant vinies.
Valdas Dambrauskas

100-ąjį kartą „Žalgiriui“ vadovavęs V. Dambrauskas džiaugėsi, kad dirba sau brangiame klube (10)

Vilniaus FK „Žalgiriui“ Lietuvos futbolo A lygos turo išvykos mače nepavyko įveikti antroje vietoje žengiančios Marijampolės „Sūduvos“, tačiau tiek 100-ąsias rungtynes prie ekipos vairo stovėjęs Valdas Dambrauskas, tiek Matija Ljujičius tiki, kad komanda netrukus reabilituosis.
Ričardas Berankis

R. Berankis pateko į teniso turnyro Šymkente finalą (61) 1 d.

Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos teniso turnyro Kazachstano mieste Šymkente ketvirtame rate (pusfinalyje) penktadienį pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 26-erių metų Ričardas Berankis žaidė su 30-mečiu Aleksandru Nedoviesovu (ATP-229) iš Kazachstano, laimėjo prieš varžovą 6:2, 2:6, 6:2 ir pateko į finalą.
Novakas Djokovičius ir Andre Agassis

A. Agassi tapo N. Djokovičiaus nauju treneriu (2)

Serbijos tenisininkas Novakas Djokovičius susirado naują trenerį. Juo tapo buvęs žaidėjas amerikietis Andre Agassi. Jis anksčiau nėra nieko treniravęs. 30-metis N. Djokovičius prieš kelias savaites paskelbė, kad nutraukia bendradarbiavimą su ankstesniu treneriu Marianu Vajda ir savo buvusia komanda.

R. Berankis per 53 min. iškovojo kelialapį į teniso turnyro Šymkente pusfinalį (51)

Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos teniso turnyro Kazachstano mieste Šymkente trečiame rate ketvirtadienį pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 26-erių metų Ričardas Berankis ketvirtfinalio susitikime žaidė su 21-erių metų belgu Clement'u Geensu (ATP-299), įveikė priešininką vos per 53 min. rezultatu 6:1, 6:2 ir pateko į pusfinalį.

R. Berankis iškopė į teniso turnyro Kazachstane ketvirtfinalį (18)

Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos teniso turnyro Kazachstano mieste Šymkente antrame rate trečiadienį pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 26-erių metų Ričardas Berankis aštutfinalio susitikime žaidė su 20-mečiu Romanu Chassanovu iš Kazachstano (ATP-1099) ir nugalėjo varžovą 6:2, 7:6 (7:3).
Rūta Meilutytė

R. Meilutytė Slovakijoje vakare plauks dviejuose finaluose vakare varžysis ir B. Kanapienytė  (4) 12 val.

Slovakijos sostinėje vykstančiose „Grand Prix Slovakia“ varžybose pajėgiausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė antrąją varžybų dieną pradėjo atrankos plaukimu 50 m laisvu stiliumi rungtyje.
Bavarijoje regiono stipruoliai varžėsi, kuris aukščiausiai iškels betono luitą

Bavarijoje regiono stipruoliai varžėsi, kuris aukščiausiai iškels betono luitą 14 val.

Galiūnai iš Bavarijos, Žemutinės Austrijos ir Šveicarijos ketvirtadienį, gegužės 25 dieną, Vokietijos Grafingo mieste liejo prakaitą aiškindamiesi, kuriam atiteks Tarptautinio Alpių stipruolio čempionato laurai.
Egidijus Kavaliauskas

Boksininkas E. Kavaliauskas nokautu iškovojo 17-ąją pergalę iš eilės (12) 14 val.

Penktadienį Čikagoje (JAV) vykusio profesionalaus bokso vakare lietuvis Egidijus Kavaliauskas nugalėjo 24-erių metų meksikietį Danielį Echeverrią.
Žydrūnas Savickas

Nedėkinga „Vikingo“ rungtis Ž. Savicką bloškė į finalo rikiuotės galą (19) 14 val.

Botsvanoje vykstančio pasaulio galiūnų čempionato finale po pirmosios rungties lietuvis Žydrūnas Savickas kartu su amerikiečiu Nicku Bestu dalinosi paskutines 9-10 vietas, tačiau po antrosios rungties situacija ėmė taisytis. Tačiau šeštadienio vakarą Ž. Savickas užbaigė nedėkinga Vikingo spaudime pečiams rungtimi, po kurios užima priešpaskutinę vietą.
Dovydas Vaivada

Į penkiakovės taurės etapo finalą Lenkijoje vos prasimušęs D. Vaivada užtrenkė duris pasaulio čempionui 1 d.

Džonkuve (Lenkija) vykstančiame Pasaulio taurės IV etape penktadienį vyko vyrų atrankos varžybos, kurių barjerą įveikti pavyko vieninteliam varžybose dalyvavusiam lietuviui Dovydui Vaivadai.
Rumunijos čempionate Lietuvos plaukikai laimėjo dar du aukso medalius

Rumunijos čempionate Lietuvos plaukikai laimėjo dar du aukso medalius (3) 1 d.

Bukarešte vykstančiame atvirame Rumunijos plaukimo čempionate Lietuvos atstovai papildė savo apdovanojimų kraitį dar dviem aukso medaliais. Juos iškovojo Audrius Šidlauskas ir Deividas Margevičius. Danas Rapšys dėl nuovargio startuoti 200 m laisvu stiliumi rungtyje atsisakė.

Vietinei plaukikei finale Bratislavoje nusileidusi R. Meilutytė savo stipriausioje rungtyje liko antra (55)

Slovakijos sostinėje vykstančiose „Grand Prix Slovakia“ varžybose pajėgiausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė savo „firminėje“ 100 m krūtine rungtyje liko antra. Distanciją Londono olimpinė čempionė įveikė per 1 min. 09,65 sek. ir nuo nugalėtoja tapusios slovakės Andreos Podmanikovos atsiliko 0,51 sek.

Marijampolės pusmaratonyje – pusę tūkstančio dalyvių ir šeimininkų pergalės šansas (1)

Ketvirtąkart rengiamas pusmaratonis „Už Marijampolę“ vis drąsiau įsitvirtina Lietuvos bėgimo mėgėjų gretose ir vilioja sportininkus net tik iš įvairių Lietuvos regionų, bet ir svečius iš kaimyninių valstybių.
Dviratininkai ekstremalai pirmą kartą varžysis Ignalinoje

Daugiau nei 50 ekstremalaus dviračių sporto entuziastų gegužės 27–28 dienomis į priekį mins Lietuvos „Downhill“ čempionate. Varžybos pirmą kartą vyks Ignalinoje esančiame žiemos sporto centre. Jas tiesiogiai transliuos DELFI TV.