Savaitgalį - dalyvių atranka į „Neatrastų talentų“ festivalį

Gegužės 18 d. vyks dalyvių atranka į „Neatrastų talentų" festivalį. Jis vyks birželio 2 d., 12 val. prekybos ir verslo centre „Panorama“.
© Organizatorių nuotr.

Tai šiltas ir nuoširdus renginys, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Pirmojo „Neatrastų talentų festivalio“ laureatai dalyvavo LNK projekte „Dvi minutės šlovės“. Vienas iš jų, Gražvydas Sidiniauskas užėmė trečią vietą, o vėliau pateko į „Eurovizijos“ finalą.

Šiais metais festivalyje dalyvaus ne tik įvairaus amžiaus vaikai ir paaugliai, norintys pasidalinti scenoje savo talentu ir išskirtiniais gabumais šokių, dainavimo, muzikos ir kitos veiklos srityse, bet ir visi talentingi vilniečiai. Renginį ves aktorius Darius Rakauskas.

Festivalio dalyvių atranka įvyks gegužės 18 d. 12 val. Prekybos ir verslo centro „Panorama“ Centrineje aikštėje. Festivalį pradės pirmojo festivalio laureatas Gražvydas Sidiniauskas ir antrojo festivalio laureatai Rožė Arbačiauskaitė, Žilvinas Ališauskas ir grupė Coffe out. Dalyvaukite, Jūsų laukia, prizai siurprizai kt.

Fetsivalio pabaigoje vilniečiai bus supažindinti su insultu: kas yra insultas, kokie jo požymiai, ką daryti, kokia prevencija. Šią pamokėlę praves gydytoja Danguolė Bortkevičienė.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Yra ką veikti

Klaipėdos moksleiviai susibūrė, kad pasipriešintų patyčioms (4)

„Mes galime. Mes mokame. Mes esame draugiški“ – šių žodžių skanduotė sujungė akcijos „Draugystės ABC“ renginio dalyvius. Beveik 600 moksleivių iš trisdešimt penkių Klaipėdos ugdymo įstaigų susibūrimu prekybos centre „Akropolis“ išreiškė savo požiūrį į gerumą, draugiškumą, pagarbų bendravimą be patyčių.

Kaune vyko muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“

Užbaigiant Velykų pirmą savaitę ir švenčiant Atvelykį balandžio 23 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje buvo surengta muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“.

Kaune – verslaus jaunimo mugė (1)

Jau kovo 23 dieną Kauno miestą sudrebins didžiausias jaunimo verslumo renginys Lietuvoje – „JA Marketplace 2017“. Tai jau tradicija tapęs renginys, gyvuojantis Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, kasmet pritraukiantis vis daugiau moksleivių iš skirtingų Europos šalių, kurio metu jaunuoliai varžosi dėl geriausiųjų bei inovatyviausiųjų Europoje vardo.

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!