Iš studentų rankų - šilta sriuba išalkusiems miestiečiams

 (5)
Spalio 16 dieną, trečiadienį, minint Pasaulinę maisto dieną, Kauno kolegijos studentai kviečia visus kauniečius pažymėti šią progą ir dalyvauti Laisvės alėjoje vyksiančioje akcijoje „Studentiška lėkštė šilumos“.
© Organizatorių nuotr.

Kauno kolegija kartu su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“ 15–18 valandomis organizuoja renginį, vyksiantį prie Muzikinio teatro sodo, netoli kavinės „Miesto sodas“ (Laisvės al. 39, Kaunas). Kolegijos meno kolektyvai rengia miestiečiams koncertinę programą. Skambant muzikai renginyje studentų komandos praalkusius miestiečius vaišins pačių išvirtu sočiu patiekalu – rūkytos mėsos ir daržovių šiupiniu.

Akcijos organizatoriai ketina išvirti daugiau kaip 100 litrų patiekalo, kurį dar antradienį ruošti pradėjo Kauno kolegijoje studijuojantys būsimieji Viešojo maitinimo technologai. Šiupinio virimui Kauno kolegijos bendruomenė – administracija, dėstytojai, studentai – paaukojo beveik pusšimtį kilogramų rūkytos mėsos, 25 kilogramus kruopų, 25 kilogramų daržovių ir prieskonių.

Akcijos organizatoriai planuoja miestiečiams išdalinti daugiau apie 500 maisto porcijų. Kolegijoje socialinį darbą studijuojantys studentai savanoriai ragins aukoti simbolines aukas į specialias dėžutes. Akcijos metu surinkti pinigai keliaus į „Maisto banko“ fondą, iš kurio lėšų formuojami maisto daviniai vargstantiems Lietuvos gyventojams.

Spalio 16 dieną Kauno kolegijoje taip pat viešės Kauno savivaldybės vaikų globos namų auklėtiniai, lydimi Lino Kleizos labdaros ir paramos fondo atstovų. Vaikams studentai ir dėstytojai dovanos edukacinę programą.

Akcijos „Studentiška lėkštė šilumos“ organizatoriai siekia atkreipti visuomenės dėmesį į bado, skurdo problemas. Studentai primena, kad Lietuvoje skurdo riziką patiria kas penktas žmogus. Skurdo riziką šalyje patiria 18,6 procento gyventojų.

Iš studentų rankų - šilta sriuba išalkusiems miestiečiams
© Organizatorių nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Yra ką veikti

Darbo ieškantiems žmonėms – teatro pamokos (2)

Kuo teatras galėtų būti susijęs su bedarbystės problema? Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ kolektyvas jums atsakytų, kad teatras – tai puikus būdas repetuoti įvairias gyvenimo situacijas, joms pasiruošti, išmėginti save sudėtingose ir neįprastose socialinėse situacijose, o kartais – netgi pamatyti vidinius „demonus“, trukdančius pasitikėti savimi ir pradėti su jais kovoti.

Prieš Kalėdas – šypseną kelianti darželinukų akcija (8)

Akciją „Dalintis – gera“ „Jolitos darželyje“ vykdome jau antrą kartą. Nuo pat mažens mokome vaikučius, kad reikia galvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius. Juk taip smagu, kai aplinkiniai šypsosi, kai žmonės noriai bendrauja su kitais, kai nuotaika yra gera!

Atidarytas Šimšės kalėdinis miestelis!

Gruodžio 8 d. šiauliečius Buitinių paslaugų skyrius ir Šimšės bendruomenė sukvietė į kalėdinio Šimšės miestelio atidarymo šventę. Renginys organizuojamas jau antrus metus ir tampa tradiciniu. Šiais metais prie renginio organizavimo aktyviai prisijungė visa Šimšės bendruomenė.

Lietuvoje – nemokami vieno seniausių JAV chorų pasirodymai

Laiko patikrinti balsai iš JAV atvyksta į Lietuvą! „Džiaugiuosi, kad Vilniaus ir Kauno klausytojai turės progą išgirsti tokio lygio chorą. „Handel society“ puoselėja gilias tradicijas: vien faktas, kad Darthmouth universiteto bendruomenė yra seniausia visoje Amerikoje, puoselėjanti chorinio dainavimo meistriškumą, – klausytojams jau yra neginčijamas kokybės garantas“, – pasakoja nemokamo koncerto organizatorė Rūta Dambytė.

Šiauliuose – egzotinių gyvūnų paroda

Spalio 15–16 dienomis prekybos centre „Saulės miestas“ Šiauliuose vyks dar nematytų egzotinių gyvūnų paroda. Susidomėję, kviečiame ateiti ir ne tik iš arti pamatyti, bet ir daugiau apie juos sužinoti. Renginys – nemokamas.