Šuns šeimininkas nori prie jūros ilsėtis su augintiniu: man labai apmaudu

 (207)
Vasara yra metas, kai mes dažnai einame į paplūdimį ir, aišku, norisi, kad mūsų šeimos ir draugai, o taip pat ir augintiniai būtų kartu su mumis. Aš einu kartu su savo augintiniais visur, bet mano augintiniai niekada nelenda prie kitų ir būna labai ramūs.
© Shutterstock nuotr.

Aišku, jie ne prieš ir pabendrauti, jeigu kitas žmogus labai nori (o tai būna dažnai), ar su vaikais pažaisti ir palakstyti bei pasimaudyti. Visada turiu su savimi ir maišiukus surinkti „reikalus“, jeigu prireiks, aišku. Tiesą sakant, dažniausiai augintiniai padaro visus reikalus prieš ateidami (specialiai taip apskaičiuota). Net ir mažus „reikaliukus“ sugebu surinkti kartu su smėliu.

Kai kurie žmonės sako, kad šunys ir kiti augintiniai nešioja ligas ir panašiai, tačiau 90 procentų šunų ligų neperduodamos žmogui, ir augintiniai, palyginus su žmogumi, nedaro savo „reikalų“ į vandenį ir kopas.

Man labai apmaudu, kad aš beveik niekur negaliu atvažiuoti su savo augintiniais. Visur atsiranda tokių egoistų, kurie galvoja kad tik žmogus vertas gyventi šiame pasaulyje. Prisiminkime, kad mes nesame vieninteliai. Deja, daugeliui šunų šeimininkų tiesiog trūksta proto, suvokimo ir elementarios kultūros. Manau, kad tuomet tiesiog nukenčia normalūs šeimininkai su savo augintiniais.

Per daug metų, per kuriuos einu su savo augintiniais į taip vadinamą „šunų pliažą“, niekada nebuvo konfliktų su žmonėmis (nekalbu apie sergančius, nuo kurių aš tiesiog nueinu į šoną, suprasdamas, kokie jie yra). Daugelis šeimų su vaikais net sako – „Kada dar ateisi, kad vaikai galėtų pažaisti su tavo šunimi?“

Norime kultūros – pradėkime nuo savęs ir tolerancijos kitiems (tuo labiau nelyginkime visos žmonijos pagal vienus ir tuos pačius kriterijus).

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Pasidalinkite savo patirtimi iš Lietuvos pajūrio! Kas jums ten patinka, o kas – ne? Kur atostogaujate dažniau – užsienyje ar Lietuvoje? Kiek šis malonumas kainuoja tėvynėje ir svetur? Patarkite šiuo metu dar tik planuojantiems atostogas el.paštu pilieciai@delfi.lt arba žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Kauno pokyčiai: net latviai ar estai klausia, kas čia vyksta (317)

Rašau kaip Kauno pilietis, kuris didžiuojasi vykstančiomis pertvarkomis mieste. Beveik neabejoju, kad tai yra Visvaldo Matijošaičio nuopelnas.

Patarimai nuo ko pradėti verslą: labai svarbus aplinkinių palaikymas (67)

Matyti ir girdėti nusivylusiųjų gimtąja šalimi veidus Lietuvoje tapo taip įprasta, jog nenuostabu, kad beveik kas antras Lietuvos pilietis mintimis žemėlapyje jau skrenda „svajonių“ šalies link.

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (99)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Žmonių nuomonė pašiurpino: nesuprantu, kaip galima palaikyti eutanaziją (94)

Neseniai skaičiau apie moterį, kuri papuolė į Antakalnio ligoninę ir jos pakraupimą persipildymu. Daug komentatorių pasisakė už eutanaziją. Iš karto prisiminiau veterinarą, kuris 17 metų gydė mūsų katiną. Jis pasakė, kad gyvūnų buvimas paremtas komfortišku gyvenimu, tad kai buvo išsiaiškinta, kad serga vėžiu, pasiūlė užmigdyti.

Nebrangių atostogų idėja Lenkijoje: su žmona likome patenkinti šiuo sprendimu (87)

Galvojate kur įdomiai ir nebrangiai praleisti atostogas šią vasarą, tačiau Lietuvos pajūris nebetraukia? Rekomenduoju aplankyti Lenkijoje esančius Aukštuosius Tatrus.