Suerzintas pėsčiasis: štai kas sukelia chaosą gatvėse

 (49)
Noriu parašyti savo pastebėjimus apie žalias lenteles (šalia šviesoforų Lietuvos gatvėse – DELFI). Dažniausiai skaitome tik nusiskundimus iš vairuotojų pusės. Tačiau liekame neišgirsti mes, pėstieji.
© DELFI / Valdas Kopūstas

Juk tai mums reikia manevruoti tarp automobilių, kurių vairuotojai degant raudonam signalui braunasi į sankryžą, užvažiuodami ant pėsčiųjų perėjų. Tai mums reikia dairytis į visas įmanomas puses, kad tik koks išsiblaškėlis, žiūrintis į kairę sankryžos pusę, o ne į pėsčiuosius, neužvažiuotų ant kojų.

Kaune kasdien einu pro Savanorių prospekto ir Žukausko g., Savanorių prospekto ir Lukšio sankryžas. Piko metu dėl lentelių vyrauja visiškas chaosas. Tik ir žiūrėk, kad kojų nepervažiuotų. Praėjusią savaitę buvo pakeisti šviesoforai Žukausko g. ir Savanorių prospekto sankryžoje. Pastebėjau, kad nebeliko pavojaus žengti į perėją, nebereikia nardyti tarp automobilių.

Iš pradžių pagalvojau, gal vairuotojų kultūra pagerėjo? Ir tik šiandien pastebėjau, kad nuėmus senus šviesoforus, ant naujų nebeuždėtos lentelės su žaliomis rodyklėmis! Štai kur buvo problema, šitiek laiko kėlusi grėsmę pėstiesiems. Jokie sustojimai prie „Stop“ linijos neužtikrina pėsčiųjų saugumo, nes vairuotojai vis tiek užvažiuoja ant perėjų ir kliudo pėstiesiems. Tik visiškas lentelių nuėmimas išspręs šias pėsčiųjų eismo saugumo problemas.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Prašome Jūsų – pasidalinkite savo patirtimi iš Lietuvos kelių! Gal norite apginti Lietuvos vairuotojus, dviratininkus ar pėsčiuosius? Norite pasidalinti istorija, kaip jums teko tapti nekultūringo vairavimo liudininku?

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (91)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.